• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis po prostowaniu. Proszę o ocenę.

kondzio26

Member
Witam. Proszę o ocenę mojego penisa po operacji prostowania. Proszę o poradę czy z takim penisem da się współżyć i czy zadowolę takim małym kobietę. Może to głupie pytanie ale naprawdę chciałbym poznać wasze opinie.



 

NapletonBonaparte

Active member
@kondzio26 No duży nie jest. Idź i zapłać za seks, przekonasz się.

Schudnij do 12%body fatu (sześciopaka) to się powiększy.

Zawsze taki był czy po tym prostowaniu się zmniejszył?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ale jakie ty chcesz porady? Idz ze spróbuj jak to jest. Przecież nikt za ciebie nie porucha ani nie da ci instrukcji. Chyba ze oczekujesz aby ktos nad toba stal i ci mowil "tak dobrze" "nie nie, bardziej w lewo" "troche szybciej"
Napoleon napisal ci chyba najtrafniej jak mógł
 

Mordred

Member
Na pewno jest to rozmiar wystarczający, tzn niektórym kobietą nie będzie pasować, a dla niektórych będzie ok. Znajdz sobie wartościową dziewczynę i wykorzystajcie to co masz w 100% ;)
 

Bary

Member
Na pewno jest to rozmiar wystarczający, tzn niektórym kobietą nie będzie pasować, a dla niektórych będzie ok. Znajdz sobie wartościową dziewczynę i wykorzystajcie to co masz w 100% ;)
Dokladnie lepiej znajdz wartosciowa ktorej bedzie pasowal w ruchanie dla ruchania lepiej sie nie pakuj bo te puszczalskie to tepe kukly i na bank zrobia sensacje z twoich cm
 

NapletonBonaparte

Active member
Ale jak on ma znaleźć kobietę, jak jest zakompleksiony... Jak zainicjuje seks skoro sam nie wie czy da radę?

Założę się, że nawet jakby teraz wlazłaby mu do wyra turbo foka, to nawet by jej nie dotknął. Bo ma barierę psychiczną.

Ja na jego miejscu to poszedłbym do jakiejś kliniki i się zainteresował wydłużaniem. Ile zrobią i za ile $$$.

Ale pewnie gość nie zrobi nic i 10 lat minie jak jeden dzień.
 

Bary

Member
Ale jak on ma znaleźć kobietę, jak jest zakompleksiony... Jak zainicjuje seks skoro sam nie wie czy da radę?

Założę się, że nawet jakby teraz wlazłaby mu do wyra turbo foka, to nawet by jej nie dotknął. Bo ma barierę psychiczną.

Ja na jego miejscu to poszedłbym do jakiejś kliniki i się zainteresował wydłużaniem. Ile zrobią i za ile $$$.

Ale pewnie gość nie zrobi nic i 10 lat minie jak jeden dzień.
Ej Bonaparte nie panikuj jak bedzie sie miala trafic ta odpowiednia to bez znaczenia czy to bedzie jutro czy za 10 lat widocznie chlop nie ma takiego cisnienia jak ty ze musi podlewac swoim szlaufem co popadnie 😜
 

NapletonBonaparte

Active member
Dramat. O czym ja z wami tu pisze.

Żyjcie w bańce i szukajcie dalej tej "odpowiedniej". Powodzonka.

Tylko żebyście nie skończyli na sznurze w lesie... jak mnóstwo innych niespełnionych romantyków-marzycieli.
 

Mordred

Member
Ale jak on ma znaleźć kobietę, jak jest zakompleksiony... Jak zainicjuje seks skoro sam nie wie czy da radę?

Założę się, że nawet jakby teraz wlazłaby mu do wyra turbo foka, to nawet by jej nie dotknął. Bo ma barierę psychiczną.

Ja na jego miejscu to poszedłbym do jakiejś kliniki i się zainteresował wydłużaniem. Ile zrobią i za ile $$$.

Ale pewnie gość nie zrobi nic i 10 lat minie jak jeden dzień.
Coś w tym jest co piszesz. Zależy jak będzie walczyć z tym kompleksem. Jeżeli to nie jest coś skomplikowanego, żeby powiększyć, a źle się czuje ze swoim rozmiarem, to czemu nie.

Ja kiedyś miałem krzywego ok 70stopni i często o tym myślałem, czy wszystko ok i jakoś mnie to blokowało w kontaktach z kobietami. Potem zdecydowalem się na operację i wszystko wyszło ok i przestałem o tym myśleć. Zajęło mi jeszcze z 2 lata żeby dojść psychicznie do siebie. Już nie miałem wymówki i zacząłem przełamywać granicę i pracować nad kontaktami z kobietami.

Jakbym się na tą operację nie zdecydował, być może nic bym nie zdzialał.

Tak więc kondzio26 pytanie, jak ty się z tym czujesz.
 
  • Like
Reactions: AGv

kondzio26

Member
Coś w tym jest co piszesz. Zależy jak będzie walczyć z tym kompleksem. Jeżeli to nie jest coś skomplikowanego, żeby powiększyć, a źle się czuje ze swoim rozmiarem, to czemu nie.

Ja kiedyś miałem krzywego ok 70stopni i często o tym myślałem, czy wszystko ok i jakoś mnie to blokowało w kontaktach z kobietami. Potem zdecydowalem się na operację i wszystko wyszło ok i przestałem o tym myśleć. Zajęło mi jeszcze z 2 lata żeby dojść psychicznie do siebie. Już nie miałem wymówki i zacząłem przełamywać granicę i pracować nad kontaktami z kobietami.

Jakbym się na tą operację nie zdecydował, być może nic bym nie zdzialał.

Tak więc kondzio26 pytanie, jak ty się z tym czujesz.
Ogólnie czuję się lepiej z tym że jest prosty. To wiadomo na plus. Jest też dość gruby. Sam nie wiem jakbym się zachował gdyby doszło do czegoś z dziewczynami. Ogólnie to ostatnio mam ciężki czas. Problemy w kontaktach z ludźmi, samotność, coraz większe kompleksy przeróżnego typu itd.
 

samlukier

Member
Podejdź do tego tak, że to kobieta jest od zaspakajania ciebie, a nie na odwrót 😁 Nagle długość przestaje mieć znaczenie 😀
 

kondzio26

Member
Mam takie jeszcze jedno pytanie ponieważ z jednej strony mam takie zaczerwienie, które utrzymuje się już od zabiegu i nie chce mi zejść. Lekarz powiedział że powinno to zejść samo, przepisał mi pimafoucort ale jakoś nie przechodzi i sam nie wiem jak to wyleczyć bo cały czas to jest.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16
S Penis Inne 2
G Penis - Blizna Po zabiegu obrzezania 5
K Suchy penis i czewrona bolaca plama po masturbacju Inne 1

Podobne tematy

Do góry