• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis po prostowaniu. Proszę o ocenę.

jastrzab95

Active member
musisz sobie mloda dupe znalezc to sie bedziesz czuc jak mlodzik i sobie nadrobisz wszystko, mozesz isc na jakis boks czy cos takiego, tam duzo roznych ludzi przychodzi z roznym zdrowiem psychicznym ale wszyscy sie szanuja a taki karnet miesiecznie kosztuje moze z 300zl i wchodzisz ile chcesz to powinienes udzwignac.

w przeszlosc to nie ma po co patrzec chyba ze wnioski wycigasz, skup sie na przyszlosci to jeszcze bedziesz modelki dymal ale na poczatku moglbys od grubej nawet wystartowac w tym temacie zeby sie nie srac :) uzalanie sie nad soba jest jedna z najgorszych rzeczy ktore dziewczyne odpycha
 
Ostatnia edycja:

Jupiter

New member
Najgorsze jest chyba to że mam poczucie straconej młodości i żal i smutek z tego powodu, starcilem najlepsze lata i wiem że ich nie odzyskam to mnie paraliżuje najbardziej ten żal i złość, dlatego jestem mega smutny jak widzę młodych ludzi nie mogę przebywać w ich otoczeniu, chciałem chodzić na siłownie ale nie mam z kim a samemu mi smutno jak widzę wszędzie tych pewnych siebie młodzików. Ja nigdy mie umiałem grać w piłkę, ani w zadne takie gry zespolowe więc nie miałem okazji się integrować w młodości itd.
Najgorsze jest patrzenie wstecz. Ktoś powiedział takie fajne zdanie: "Najgorszą rzeczą jest chorowanie na przeszłość". Jakby ludzie rozpamiętywali swoje porażki, to byśmy nadal na drzewach siedzieli.
Ja nie mam dużego grona znajomych, bo mi są oni niepotrzebni, kilka osób/przyjaciół to max. I piszę to jako trochę starszy kolega... Do dzieła!
 

kondzio26

Member
Nie szukam modelki haha ale przez to że nic nie próbowałem wcześniej teraz jest bardzo trudno i nie widzę perspektyw na to jeszcze jakbym miał normalnego fiuta może by było inaczej ale to chodzi o mój całokształt. Nie miałem nikogo kto by jakoś pomógł zrozumiał, naprowadził na jakąś drogę itd
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Witam, sorki że znów pisze i wylewam swoje żale ale miałem kilka sesji u psychologa ale jakoś tak średnio pomogło a teraz jestem w momencie że mam myśli samobójcze i straszną depreche ja się wykończę.
Kilka sesji to ty możesz sobie zrobić na usuwanie owłosienia laserem. Pełne leczenie trwa rok lub dwa. Połączone psycholog i psychiatra. Wszyscy co tu piszą co powinieneś zrobić, dajcie sobie spokój- nie zrobi.
Tobie potrzebne jest konkretne leczenie z terapią.
Ogólnie jestes na złym forum.

depresja.ws

Uważam że tam powinieneś trafić. Wiem bo obcowałem z tematem depresji w najbliższym otoczeniu.
 

Jupiter

New member
Kilka sesji to ty możesz sobie zrobić na usuwanie owłosienia laserem. Pełne leczenie trwa rok lub dwa. Połączone psycholog i psychiatra. Wszyscy co tu piszą co powinieneś zrobić, dajcie sobie spokój- nie zrobi.
Tobie potrzebne jest konkretne leczenie z terapią.
Ogólnie jestes na złym forum.

depresja.ws

Uważam że tam powinieneś trafić. Wiem bo obcowałem z tematem depresji w najbliższym otoczeniu.
W tym momencie to mocno potrzebujesz kontaktu z psychiatrą, szybko.
 

Jupiter

New member
tez mi sie tak wydaje, sa takie placowki psychiatra+psycholog, tak moze sprobuj
Może poproś kogoś ze swojego otoczenia o pomoc w załatwieniu wizyty, jeżeli to cię przerasta.

Może poproś kogoś ze swojego otoczenia o pomoc w załatwieniu wizyty, jeżeli to cię przerasta.
sorrki, to miało być do @kondzio26

W tym momencie to mocno potrzebujesz kontaktu z psychiatrą, szybko.
to do @kondzio26
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Posłuchaj coś ci podeślę.
Bardzo cie proszę byś się dostosowal. I do cytowania i do edycji postow.
 

kondzio26

Member
Fajnie by było jakieś hobby znaleźć ale ciągle coś to praca to deprecha, brak możliwości pójścia z kimś, chciałem chodzić na siłowni z takim jednym znajomym ale był ze mną kilka razy i powiedział że jestem za słaby dla niego i mnie olał. Ja nie mam szczęścia do ludzi i żeby znaleźć kogoś fajnego żeby z kimś gdzieś wyjść, żeby może przez kogoś poznać kogoś więcej itd.
 

Podobne tematy

Do góry