• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ostre cięcie-obrzezanie

morgan66

Active member
No tak - chodzi mi o to że tutaj chyba lepiej więcej smarować zamiast plastra bo tu raczej pomoże ewentualnie trochę wygładzić "guzki"a nie za bardzo uelastyczni czy rozciągnie linię szycia/bliznę.
 

nope

Well-known member
Jestem dalej za plastrami tak czy tak. W moim odczuciu sa duzo lepsze. Miałem rowek w bliznie którego "nie dotykały" a i tak sie przerównał.
 

Krystiankendroj

Active member
Też po plastrach widziałem wieksza różnice niż po maściach
Od siebie jeszcze mogę dodać że masło shea które stosuje jakiś czas już może mieć wpływ na blizny , chociaż mogę się mylić, są jakby bardziej elastyczne
 

leispe

New member
dzięki za słowa wsparcia. blizna jest drugorzędnym problemem, najgorsze jest to zwężenie przed nią. obstawiam że jest to klucz moich problemów. jakimś cudem ono się tam zrobiło, podobno przez jakieś zapalenie. gdyby to była sama blizna, w ogóle nie było by tematu. do poprawki wystarczyło by wyciąć tylko ją, a tak trzeba jeszcze to zwężanie i tu robi się problem.
 

vrocek

New member
Moze sie jeszcze wyrobi cos. Ja jestem na poczatku takiej "podrozy" waskawego ciecia (18 dni poki co) ale widze troche podobienstw - waskawe ciecie no i zaczynam akcje z masciami powoli. Tylko, ze u mnie poprawki nie wchodza w gre, za duzo wyciete. Tak sie tylko zastanawiam, czy mozliwa jest taka jakby plastyka ciecia, tak jak jest robiona plastyka napletka - ciecia wzdluzne. Nigdy tego nie widzialem, wiec tylko taka moja teoria, czy daloby sie w te strone - jest to medycznie wykonalne i daloby odpowiedni efekt.
 

morgan66

Active member
O tym przewężeniu to pisałem w poście z 3.11.2022 - bo było widoczne wyraźnie na zdjęciach (teraz widoczne mniej ale może dlatego że zdjęcia są we wzwodzie) - no ale ono było przed zabiegiem...i było powodem dla którego się mu poddałeś...i tak naprawdę to cięcie powinno być takie żeby je usunąć. Biorąc pod uwagę również swoje doświadczenia to dzisiaj tak sobie myśle, że jeśli przewężenie jest nisko (jak chyba u Ciebie) i istnieje ryzyko wycięcia za dużo zew. to chyba można zostawić wtedy więcej wew. żeby skóry było ok ale jednak je wyciąć...
 

leispe

New member
@vrocek no ciekawa teoria z tymi nacięciami, jeśli faktycznie było by to wykonalne i dało efekt - pisze się na to bez zastanowienia.
@morgan66 nie potrafię sobie tego wyobrazić, jak przewężenie z wysokości żołędzi znalazło się na trzonie od penisa. zreszta i tak już nie ważne
 
Do góry