Witam...miałem ostre zapalenie gruczołu krokowego/prostaty/Lekarz Jakub Szmer polecil dość kosztowne badanie Stameya,chcialem dodac ze badanie odbyło

skórecki

New member
Witam...miałem ostre zapalenie gruczołu krokowego/prostaty/
Lekarz Jakub Szmer polecil dość kosztowne badanie Stameya,chcialem dodac ze badanie odbyło sie w V-clinik gdzie lekarz wynajmuje gabinet...koszt z wizyta 1500zl.Mieszkam w Norwegii na stałe i byłem przed powrotem do tego kraju z bólami i totalnym dyskomfortem
Umówilem sie z lekarzem ze jak beda wyniki to skontaktuje sie jaka podjac forme leczenia...
Wyniki przyszły bardzo złe..!!Podjołem wiele prób z kontaktem do doktora....jednak mimo obietnic,ze bedzie dzwonil na tym sie skonczylo...moja mama bedac na miejscu w polsce,postanowila upublicznic cala sytuacje kiedy w koncu lekarz zadzwonil i stwierdzil ze próbka była zanieczyszczona..??!!Tzn ktos kupke zrobil do wysterylizowanch 8 fiolek???
1500zł poszlo w bloto...lekarz nagania clientów na badania gdzie wynajmuje gabinet-biznes sie kreci...na domiar wszystkiego pomylil pacjentów i kazał mi zazywac leki,które przypisal komus innemu....mialem ochote wniesc sprawe do prokuratury,ale jak pisalem wczesniej mieszkam na stale w Oslo...
NIE POLECAM!!!
Tomasz Skórecki

skórecki

New member
Witam...miałem ostre zapalenie gruczołu krokowego/prostaty/
Lekarz Jakub Szmer polecil dość kosztowne badanie Stameya,chcialem dodac ze badanie odbyło sie w V-clinik gdzie lekarz wynajmuje gabinet...koszt z wizyta 1500zl.Mieszkam w Norwegii na stałe i byłem przed powrotem do tego kraju z bólami i totalnym dyskomfortem
Umówilem sie z lekarzem ze jak beda wyniki to skontaktuje sie jaka podjac forme leczenia...
Wyniki przyszły bardzo złe..!!Podjołem wiele prób z kontaktem do doktora....jednak mimo obietnic,ze bedzie dzwonil na tym sie skonczylo...moja mama bedac na miejscu w polsce,postanowila upublicznic cala sytuacje kiedy w koncu lekarz zadzwonil i stwierdzil ze próbka była zanieczyszczona..??!!Tzn ktos kupke zrobil do wysterylizowanch 8 fiolek???
1500zł poszlo w bloto...lekarz nagania clientów na badania gdzie wynajmuje gabinet-biznes sie kreci...na domiar wszystkiego pomylil pacjentów i kazał mi zazywac leki,które przypisal komus innemu....mialem ochote wniesc sprawe do prokuratury,ale jak pisalem wczesniej mieszkam na stale w Oslo...
NIE POLECAM!!!
Tomasz Skórecki

Grom

Active member
Kurde, dość nerwowy jesteś i to w święta. Wiesz, Polska nie Norwegia tu swoje trzeba odcierpieć. Jak z ryjem wyskoczyłeś na doktora to przy jego złym dniu mogło wszystko pójść nie tak. Nie usprawiedliwiam go ale wiesz, trochę spokoju by się przydało.

skórecki

New member
Ty nie rozumiesz.....wydalem 1500zl bo kazal to zrobic...wyszlo ze mam CANDIDA a on stwierdzil ze fiolka byla zanieczyszczona!!!!!!
do 8 kubków oddalem mocz to mam rozumiec ze w trakcie transportu ktos kupe zrobil do filolek????? podal mi leki na inny wariant choroby a mial na talerzu w wynikach....!!! nie podal telefonu bo obiecal ze jak wyniki dojda od razu sie odezwie,,
wyniki doszly a On cisza przez pare dni...dopiero jak wydzwanialem codziennie do przychodni gdzie biuro wynajmuje i straszylem ze rozglosnie sprawe do pod naciskiem pracownikow z przychodni raczyl sie odezwac i podal leki jakiz zazywac do tego pomyslil mnie z innym pacjentem i o innych lekach rozmawial ze mna.....To jest RZENADA!!!!! OD razu zrezygnowalem a gdybym mial wecej czasu to bym do prokuratury to zgłosil...
Nie bylem sam w takiej sytuacji...innych trak samo potraktowal...przestrzegam ludzi naiwnych na jego gierki i bycie bardzo milym tylko na wizycie...
przeczytaj wiecej opini o nim i uciekaj jak najdalej bo daje sobie glowe uciac ze Cie nie wyleczy!!!!!Nie badz nawiny!!!
To ze mieszkam w Norwegii nie ma nic do rzeczy w tej sprawie...albo czytasz nie uwaznie...albo jest nim zafascynowany i nie patrzysz na fakty jakie sie wydarzyly....
Sprawdz inne opinie...podobne sprawy....oczywiscie te ujawnione..kto mial czas tym sie zajmowac...
pozdrawiam

Grom

Active member
Candidia w moczu. Dziwne. Wogóle po co mocz do badania. Zrób badanie nasienia i to jak najszybciej. Posiew nasienia z antybiogramem.

krakow86

New member
Cześć,
Zastanawiam się nad wyborem tego lekarza. Po przeczytaniu tego wpisu mam jednak wątpliwości. Ma ktoś pozytywne doświadczenia z lekarzem?
Z tego co widzę to w Krakowie przyjmuje w Euromedica, skórecki tam miałeś proge Stameya? Przy ostrym zapaleniu? Zawsze myślałem że próbę stameya nie powinno się a wręcz nie można wykonywać przy ostrym zapaleniu. Nie mówiąc o bólu jaki musi towarzyszyć masażowi prostaty w takiej sytuacji. Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie.