• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - które wybrać przy przedwczesnym wytrysku i które lepiej się goi przy łatwych wzwodach

Status
Zamknięty.

nope

Well-known member
Cóż, najgorsze są takie tematy

To jak chcesz to żyj ze stulejką. Mowilem ci czego unikac w obrzezaniu. Nie rób radykalnego low&tight z cieciem schowanym w rowku zazolednym i będzie wszystko dobrze. Najlepiej zeby bylo ciecie high.
 
To jak chcesz to żyj ze stulejką. Mowilem ci czego unikac w obrzezaniu. Nie rób radykalnego low&tight z cieciem schowanym w rowku zazolednym i będzie wszystko dobrze. Najlepiej zeby bylo ciecie high.
Mów po polsku, chodzi o to by powiedzieć lekarzowi, by zrobił obrzezanie częściowe, tak? Nie mówmy tymi angielskimi.
 

nope

Well-known member
Możesz miec high częściowe i całkowite. Tak samo low mozesz miec czesciowe i calkowite. High i low to odleglosc cięcia od żołędzi. High daleko(zachowuje duzo wewn napletka) a low blisko zoledzi(napletek wewnetrzny jest usuwany w wiekszosci) a tight i loose ( ciasne i luźne to ilosc skóry) z reguły tight - całkowite a loose - częsciowe. Więc mówiac po polsku to chcesz miec cięcie wysokie i luźne. Lektura forum sie kłania.
 
No dobra, zrobiłem te obrzezanie zamiast czytać tonę tekstów.

Wędzidełko zostawione. Zabieg ze znieczuleniem w kręgosłup.

Zero zaleceń prócz przemywania 2x dziennie octaniseptem i jak się da to trzymanie do góry ale nie wolno przyklejać czy owijać...
 
Ciekawi mnie czy nie trzymając penisa do góry czy wszystko się i tak zagoi i nie będzie obrzęku? Czy po prostu dłużej będzie to trwało.
 

Zib33

Active member
Noszenie do góry poprawia odprowadzanie limfy, więc opuchlizna mniejsza i nieco szybsze gojenie. Efekt estetyczny też powinien być lepszy. Zatem noś do góry i nie marudź. Te kilkanaście dni jakoś wytrzymasz. Ja sobie robiłem do tego stelaże z podpasek, do tego ciaśniejsze majtki i wszystko się trzyma przy codziennych aktywnościach.
 
Ogólnie trochę mnie dziwi jak to jest, że u mnie to ani nic nie boli, goi się bardzo dobrze póki co. Nic nie robię tylko 2x zmieniam dziennie opatrunek, który odchodzi bardzo lekko bo go nawet nie kleję tylko owijam penisa. Niezbyt uważam przy sikaniu itd. I nic się złego nie dzieje.

Jedynie mam objawy przez zastrzyk w kręgusłup, jakieś mniejsze czucie lewej strony ciała, ręki i nogi.

Ogólnie wielkie zdziwienie, bo tyle tu postów jest gdzie ludziom bardzo źle się to goi, jakieś fioletowe te penisy, grube, cieknie coś, szwy puszczają, sączy się coś itd. A tu wszystko gra. Może ewentualnie wygląd będzie średniawy po zejściu opuchlizny, ale tak medycznie nic zlego się nie dzieje.

No i jest wędzidełko co mnie dziwi, bo masa ludzi pisała, że będzie usuwane przy obrzezaniu całkowitym.
 

flader

Active member
Ogólnie trochę mnie dziwi jak to jest, że u mnie to ani nic nie boli, goi się bardzo dobrze póki co. Nic nie robię tylko 2x zmieniam dziennie opatrunek, który odchodzi bardzo lekko bo go nawet nie kleję tylko owijam penisa. Niezbyt uważam przy sikaniu itd. I nic się złego nie dzieje.

Jedynie mam objawy przez zastrzyk w kręgusłup, jakieś mniejsze czucie lewej strony ciała, ręki i nogi.

Ogólnie wielkie zdziwienie, bo tyle tu postów jest gdzie ludziom bardzo źle się to goi, jakieś fioletowe te penisy, grube, cieknie coś, szwy puszczają, sączy się coś itd. A tu wszystko gra. Może ewentualnie wygląd będzie średniawy po zejściu opuchlizny, ale tak medycznie nic zlego się nie dzieje.

No i jest wędzidełko co mnie dziwi, bo masa ludzi pisała, że będzie usuwane przy obrzezaniu całkowitym.
Są ludzie, na których goi się jak na psie. Ja widziałem relacje facetów, którzy po tygodniu mieli to wyglądające jakby właściwie tam się nic nie stało.

Co do wędzidełka to nie jest ono zawsze usuwane przy obrzezaniu. To zależy jak się ugadasz z operatorem. Jeżeli nie było za krótkie to po prostu zostawił je jak jest.
 
A ja ogólnie jestem bardzo osłabiony przez jakieś problemy trawienne, więc tym bardziej mnie to dziwi, że tak to się goi lekko.

A może to dzięki znieczuleniu w kręgosłup? Nie ma dodatkowego obciążenia penisa przez wkłucie.

A co do wędzidełka to właśnie przez przedwczesny wytrysk wydawało się, że za krótkie, trochę penis też w dół był skierowany przy naciągnięciu napletka, no ale lekarz tego nie wie, bo nie sprawdzał jak jest w wzwodzie. Trochę mam żal do siebie, że nie powiedziałem o tym, by usunął wędzidełko bo pewnie będzie drugi zabieg kiedyś, choć znacznie już prostszy.
 

nope

Well-known member
Wedzidelko to zabieg 5 min. Skoro nie usunąl może uważa że jest dobre. Poczekaj na spokojnie. Teoretycznie to prawda ze im mniej zastrzykow w fiuta tym lepiej dla niego. Z reguly wedzidelko jest usuwane bo czesto idzie w parze ze stulejką.
 
Jedynie jest pogrubienie właśnie pod wędzidełkiem i tam wolniej schodzi obrzęk, ale tak to git.

Ciekawią mnie efekty wizualne, bo takie małe nadmiary skóry po bokach żołędzia są mało estetyczne, a to widziałem u cichego.
 

AGv

Active member
pozostawiono wędzidełko. Jeśli powodem zabiegu był wytrysk przedwczesny, to raczej należało je usunąć
 
Ciekawe czemu doktor tak robi z tą skórą po boku. Bo to nie wygląda na przypadek.

A wędzidełko, no cóż, zbyt się przejąłem tym, że mogę nie mieć wcale czucia, bo było wiele rozmów na ten temat.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry