• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel low and tight

Witam.
Planuje iść na poprawkę obrzezania do dr Tondla w Poznaniu. Interesują mnie opinie po obrzezaniu low & tight bo takie coś mi pozostało.
Może są tutaj ludzie którzy podjęli się tego typu i opiszą czy wszystko dobrze działa. Naczytałem się że ludzie mają problemy z erekcją i dojściem, brakiem czucia.
Pozdrawiam.
 

Krystiankendroj

Active member
Witam.
Planuje iść na poprawkę obrzezania do dr Tondla w Poznaniu. Interesują mnie opinie po obrzezaniu low & tight bo takie coś mi pozostało.
Może są tutaj ludzie którzy podjęli się tego typu i opiszą czy wszystko dobrze działa. Naczytałem się że ludzie mają problemy z erekcją i dojściem, brakiem czucia.
Pozdrawiam.
Może pokaz najpierw co chcesz poprawiać i dlaczego
 
Jeżeli będzie większe zainteresowanie to postaram się wrzucić zdjęcia.
Głównie chodziło o opinie ludzi po cięciu low & tight oraz czy czucie po wycięciu prawie wszystkiego nadal jest w porządku. Tak samo czy nie mają problemów z erekcja. Martwi mnie to i nie mogę się zdecydować czy umawiać się do doktora Tondla.
Dodam że pierwszą wizytę u Doktora miałem w styczniu żeby obgadać co i jak, jak to zrobimy. Ale akurat nie dopytałem o to czy mogą byc jakies powikłania po zabiegu typu ciężko doprowdzic do erekcji, problemy z czuciem. Mój błąd.
Termin zabiegu miałem ustalony ale niestety musiałem odwołać/przełożyć. Teraz ponownie chce się zapisać ale chciałem się jeszcze dokładniej doinformować co i jak.
Pozdrawiam.
 

RandomGuy

Active member
Lekarzem nie jestem, ale to nie wygląda jakbyś musiał mieć wszystko w pień wycinane(napletek wewnętrzny) przy rewizji do stylu low.
 
  • Like
Reactions: AGv
Tzn? Proszę o dokładniejsze wyjaśnienie bo nie do końca rozumiem. Wycięcie w pień tzn? Tam gdzie wędzidełko mam mieć to zostawione. Nie wiem czy o to wam chodziło.
Pozdrawiam.
 

RandomGuy

Active member
W pień to taka przenośnia była :D Pisałeś wyżej coś o wycinaniu wszystkiego. Ja tam swoim amatorskim okiem widzę dużo pola do popisu dla lekarza, na spokojnie moim zdaniem da się zostawić wystarczającą ilość napletka wewnętrznego, który dalej będzie Ci dawał doznania. Tondel raczej radykalnie niskiego cięcia w rowku żołędnym Ci z tego nie zrobi, ale to tylko moja opinia. Swoją drogą sam mam dosyć świeże cięcie low i z niczym nie mam problemu, ani z erekcją, ani z dojściem.
 

morgan66

Active member
Absolutnie potwierdzę to co piszą koledzy - masz tam teraz ze 3 cm wew. napletka - jak uzgodnisz z lekarzem że chcesz jak najwięcej zostawić usuwając mankamenty (czyli jak najmniej wyciąć) to z 1,5-2 cm powinno zostać - co w nomenklaturze jest bardziej high/medium niż low, a funkcjonalnie z pewnością wystarcza do normalnych doznań.
 
Absolutnie potwierdzę to co piszą koledzy - masz tam teraz ze 3 cm wew. napletka - jak uzgodnisz z lekarzem że chcesz jak najwięcej zostawić usuwając mankamenty (czyli jak najmniej wyciąć) to z 1,5-2 cm powinno zostać - co w nomenklaturze jest bardziej high/medium niż low, a funkcjonalnie z pewnością wystarcza do normalnych doznań.
Możesz oznaczyć na jakimś zdjęciu jak Twoim zdaniem/ co powinno zostać usunięte a co zostawione? Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.
 
A z ciekawości - jak długo jesteś po pierwszym zabiegu (stosowałeś maści /plastry?) i u kogo robiłeś?
Będzie z 4 lata. Nie pamiętam nazwiska ale wiem że z Łodzi. Wiem długo się zbierałem na poprawkę ale w końcu trzeba się zebrać w sobie.
Stosowałem jakieś maści ale szczerze chyja to dało. Mogłem się wtedy lepiej doinformować, mój błąd.
Pozdrawiam.
 

mati12

Well-known member
Mniej więcej tyle byś musiał mieć wycięte pytanie czy jeżeli tyle ci wytną nie będzie ci za bardzo ciągnęło skóry w podbrzusza i będzie wchodziła na penis
 

Podobne tematy

Do góry