• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

nawrót skrzywienia po zabiegu metodą nesbita

batman

New member
Rok temu miałem zabieg na skrzywienie około stopni. Po zabiegu cieszyłem się jak małe dziecko z prostego sprzętu prawie jak linijka. Niestety radość długo nie potrwała. Fujarka z czasem coraz bardziej zaczynał się powoli skrzywiać do pierwotnego stanu. Obecnie mam skrzywienie w dół prawie jak pierwotnie.
Mógłby ktoś mnie nakierować co się odwaliło i czy jest jakieś wyjście. Nie uśmiecha mi się ponownie robić zabiegu :(
 

user842

Member
Najlepiej skonsultuj się z lekarzem, ale jeśli to bylo wrodzone skrzywienie (a nie choroba Peyroniego), to obawiam się, że jedynym wyjściem będzie ponowna operacja.
 

batman

New member
Dzięki user842, mam pół polski do lekarza gdzie miałem robiony zabieg ale nie widzę innego wyjścia, może jest jakieś rozwiązanie
 

Konrad1

Member
Hej. Ja jestem po zabiegu 2 lata. Również nesbit. I tak właśnie ostatnio też zauważyłem że minimalnie się chyba zagina spowrotem. I wyczuwam coś jakby maly ubytek pocienienie czlonka od dołu zgiecia. Ale to minimalnie może z 5 stopni maksymalnie. Muszę jakos zrobic sobie zdjęcia i porównać do tych po zabiegu.
 

Xiaflex

Member
Współczuję, naprawdę. Totalna kicha tyle wycierpieć i mieć nawrót i perspektywę konieczności ponownego zabiegu. Ja jestem tydzień po zabiegu, też wrodzone i mam nadzieję, że będę zadowolony.
 

Xiaflex

Member
A co się odwaliło ? Ch...a się odwaliła
...Doktor mi powiedział że 10 procent przypadków ma nawrót....Od czego to zależy? Nie wiem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Nawrót skrzywienia prącia Skrzywienie prącia 2
V Nawrót stulejki? Stulejka 5
H Nawrót stulejki Stulejka 9
T Nawrót prostaty i objawy Prostata 8
D Nawrót stulejarstwa? Stulejka 4

Podobne tematy

Do góry