• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nawrót prostaty i objawy

typeczek

Member
Witam.Rok temu mialem ostre zapalenie prostaty i bakterie w nasieniu po antybiotykach i obrzezaniu przeszło. Aktualnie po roku nawrót:
1.Stany podgoraczkowe do max 37.5
2.Osłabienie duże i brak apetytu
3.Pobolewanie jądra,podbrzusza,w okolicach nerek i dziwnie w dupie
4.Wizyta u urologa lekka bolesnos per rectum mowi ze sie rozejdzie bez antybiotyku w co watpie i robie posiew .
Czy u was tez taka slabosc lekkie temperaturyi brak apetytu?
 

Grom

Well-known member
I jeszcze podejrzewam czopki z propolisu ze otworzyły puszkę pandory
A to byłoby dziwne. Ja stosuję od niedawna czopki i na razie pomagają. Mam też maść z propolisu aby przed aplikacją i po posmarować odbyt. Czopka nie wsuwam zbyt głęboko tak aby nie podrażnić odbytnicy.
Chyba, że masz alergię na proplis. Wtedy je odstaw.
 
idz do innego lekarza - masz stan zapalny (najprawdopodobniej) stad podwyzszona temp. ciala...brak apetytu to reakcja organizmu na chorobe....diagnostyka to podstawa (posiewy, wymazy etc) a stwierdzenie, ze samo sie rozejdzie jeszcze bedziesz mial czas wdrozyc jak inne srodki nie pomoga
 

typeczek

Member
Byłem wlasnie u najlepszego w rejonie .Nic zrobię posiew bo widzę mialem tak samo rok temu tylko gorzej z tzw piłka w dupie.Jestem pewny że znowu bakteryjne i niestety antybiotyki będą koniecznie. Osłabienie najgorsze i ten zanik apetytu i 37-37.5 i troche dyskomfort w kroczu ale rok temu wiekszy był
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Nawrót skrzywienia prącia Skrzywienie prącia 2
V Nawrót stulejki? Stulejka 5
H Nawrót stulejki Stulejka 9
B nawrót skrzywienia po zabiegu metodą nesbita Skrzywienie prącia 8
D Nawrót stulejarstwa? Stulejka 4

Podobne tematy

Do góry