• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nawrót stulejki?

vego

Member
Witam. Jakieś 10-11 lat temu miałem zabieg plastyki napletka. (tak się domyślam bo w ogóle nie rozmawiałem z lekarzem o sposobach ciecia i skóry zostało tyle ze w spoczynku zakrywa główkę) Gdybym mógł cofnąć czas apelował bym o obrzezanie całkowite. Ogólnie przez ten czas zapomniałem o całej sprawie aż do niedzieli. Podczas kąpieli ściągając napletek zauważyłem biały pierścień na środku prącia (jakby z moich obserwacji wynika jakby to była skóra z samego czubka- zakrywająca żołądź) Przy późniejszych igraszkach z moja kobieta jak penis osiągnął całkowity wzwód miałem uczucie jakbym miał w tamtym miejscu założona gumeczkę i odczuwałem ucisk dookoła penisa. Wcześniej tego nie zauważyłem.
Czy to może być nawrót delikatnej stulejki ? Może to jakaś infekcja i skóra (będzie to widać na zdjęciach) jest wyraźnie bielsza i cieńsza powoduje taki ucisk?

Z samego zabiegu jestem średnio zadowolony bo po opadzie sprzętu skóra nie wraca na żołądź tylko sam muszę "naciągnąć kapturek" bo tworzy się jakby oponka. Ale to już mniej ważne bo sprzęt był do tej pory sprawny i w sumie dalej jest ale czuje delikatny dyskomfort podczas stosunku i trochę sobie wkręcam że trzeba będzie znowu iść pod nóż hehe.

Iść do tego samego lekarza który mnie kroił przed laty czy jeszcze trochę poczekać? Może dostane jakaś maść bez recepty i wszystko wróci do normy?
https://ibb.co/0jxg9gM
 

vego

Member
Zastanawia mnie tylko to dlaczego teraz to sie stało. Po tylu latach. Penis raczej nie urósł. Ani podczas mycia, masturbacji czy seksu nie zwrociłem na to uwagi, jakby z dnia na dzień :/
 

vego

Member
Nie mniej jednak martwi mnie ten biały pierscien. A wizyta u mojego lakarza dopiero 13 wrzesnia. Myślicie że to raczej nic groźnego typu jakis liszaj czy inny grzyb? :(
 

toastt

Well-known member
Na liszaj twardzinowy nie wygląda, a na grzyba raczej też nie. Może miałeś jakiś stan zapalny, który minął i pozostawił zwężenie. Najlepiej chyba będzie, abyś pokazał się u lekarza i niech on zadecyduje.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry