• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mocne skrzywienie w dół

kondzio26

Member
Witam, mój penis we zwodzie wygląda okropnie nie dość że jest mały to jeszcze skierowany ku dołowi i wogóle nie wygląda jakby był we wzwodzie. Skrzywienie jest dość mocne ale mogę go trochę wyprostować ręką. Jestem prawiczkiem mimo iż mam już 26 lat i czuję że przegrałem życie :( i nigdy nie znajdę dziewczyny i będę zawsze sam przez tego mojego okropnego penisa. Nawet nie próbuje zagadywać do płci pięknej bo gdyby doszło co do czego to na pewno zostałbym wyśmiany i odrzucony bo nie dość że mały to jeszcze krzywy . Proszę o jakieś rady, czy da się z tym normalnie funkcjonować czy może są jakieś pozycje które umożliwiłyby normalny stosunek :(

penis we wzwodzie
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b71d9f4f593328dc
https://www.fotosik.pl/zdjecie/cd1820d3e4ad82bc
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1af475e224b40094

w spoczynku
https://www.fotosik.pl/zdjecie/834910d813742bad
 

janusz911

New member
W porównaniu z moim masz prostego jak linijka ;D Jeśli masz wątpliwości czy dasz radę odbyć stosunek udaj się do urologa, ja się przełamałem. Nie ma się czego bać. Co masz do stracenia?
Głowa do góry, ja mam 30 lat i jestem prawiczkiem, też myślałem tak jak ty, że nie mam szans nikogo znaleźć, tym bardziej, że jestem brzydki i to bardzo. Podszedłem do dziewczyny, zapytałem o książkę i jest mną oczarowana. Pierwszy raz w życiu ktoś mnie pokochał ;) W dodatku jest ładna, inteligentna i oczytana :D Sam w to nie wierzę.
Także głowa do góry. Po pierwsze uwierz w siebie. Teraz czekam na operacje prostowania, gorzej jak się będzie chciała kochać się wcześniej, trzeba wymyślić jakąś wymówkę.
Jeśli dziewczyną Cię pokocha, to na pewno Cię nie odrzuci czy wyśmieje, bo masz małego penisa, zapewniam Cię.
 
Ostatnia edycja:

Mendi123

Member
Rozmiar to nie problem, ale skrzywienie może już być problemem, troche zle trzymasz aparat, zeby ocenic skrzywnienie, ale jest spore, choc na jednym zdjeciu dosyć łatwo wyprostowałeś.
@Janusz911 "Jeśli dziewczyną Cię pokocha, to na pewno Cię nie odrzuci czy wyśmieje, bo masz małego penisa, zapewniam Cię." Widzisz już masz wymówke co powiedzieć swojej dziewczynie. Jeśli dziewczyna Cie kocha, to na pewno Cie nie odrzuci czy wysmieje, bo bedziesz miał operacje prostowania. Wiesz tu troche widnieje sprzeczność miedzy tym co piszesz.
 

user842

Member
Trudno ocenić po tych zdjęciach ze względu na nieodpowiedni kąt. Zrób zdjęcie w erekcji od boku - najlepiej ustaw aparat/telefon na stole, na wysokości penisa, włącz autowyzwalacz i ustaw się pół metra dalej.

W każdym razie wygląda to tak, jakby rzeczywiście skrzywienie mogło utrudniać sprawę w pewnych pozycjach (co mówię na podstawie tego, co wyczytałem; sam wprawdzie jestem po operacji skrzywienia, ale nie próbowałem współżycia z krzywym penisem więc nie mam w tej kwestii doświadczeń). Ale nie ma powodu, żeby się załamywać, przecież w dzisiejszych czasach można takie rzeczy korygować. :) Na Twoim miejscu zapewne rozważyłbym operację (sam kiedyś się jej bałem, ale jak się okazało wcale nie było strasznie). Nie bój się też skonsultować z lekarzem - znajdź urologa, który specjalizuje się w skrzywieniach (np. zapytaj tu na forum) i pokaż lekarzowi zdjęcia (tylko koniecznie zrób takie, gdzie lepiej widać skrzywienie, tak jak pisałem wyżej).

Jakbyś miał jeszcze pytania, to pytaj, chętnie odpowiem. :) Pozdrawiam.
 

Karo

New member
Popieram przedmowce. Zajdz do urologa koniecznie ktory w specjalizacji zajmuje sie prostowaniem penisa. Do innego nie ma sensu isc. Jak juz zajdziesz to rozwazycie z lekarzem najlepsze mozliwosci.
 

krzywusek

New member
Tak jak wyżej kolega pisze idź do lekarza i razem dojdziesz do odpowiedniego rozwiązania problemu , nie ma się co bać życie ma się tylko jedno, pisząc tutaj już sam zdecydowałeś , że chcesz coś zmienić teraz tylko trzeba to zrobić.
 

moraj

Member
Witam, mój penis we zwodzie wygląda okropnie nie dość że jest mały to jeszcze skierowany ku dołowi i wogóle nie wygląda jakby był we wzwodzie. Skrzywienie jest dość mocne ale mogę go trochę wyprostować ręką. Jestem prawiczkiem mimo iż mam już 26 lat i czuję że przegrałem życie :( i nigdy nie znajdę dziewczyny i będę zawsze sam przez tego mojego okropnego penisa. Nawet nie próbuje zagadywać do płci pięknej bo gdyby doszło co do czego to na pewno zostałbym wyśmiany i odrzucony bo nie dość że mały to jeszcze krzywy . Proszę o jakieś rady, czy da się z tym normalnie funkcjonować czy może są jakieś pozycje które umożliwiłyby normalny stosunek :(

penis we wzwodzie
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b71d9f4f593328dc
https://www.fotosik.pl/zdjecie/cd1820d3e4ad82bc
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1af475e224b40094

w spoczynku
https://www.fotosik.pl/zdjecie/834910d813742bad

czesc lepiej być z wartościowym człowiekiem niż z krętaczem i oszustem z wielką pałą. Uwierz że możesz wszystko a jeżeli nie możesz się przełamać zrób cos dla siebie : silownia basen czy bieganie to Cie wzmocni fizycznie i duchowo.
 

kondzio26

Member
Moraj masz rację, jednak taki penis jak mój powoduje że czasem czuje się gorszym, niepełnowartosciowym facetem. Boję się że nigdy nie poznam dziewczyny i nie zasmakuje radości z seksu. Mieszkam w Rzeszowie więc może zdecyduję się na wizytę u dr Kuźniara, jednak boję się że coś się nie uda, że mój penis się skróci jeszcze bardziej albo coś innego. Wiem że penis nie jest najważniejszy ale jednak czasem odczuwam kompleksy. Chodzę na siłownię i czasem jak widzę że chłopaki w szatni maja wypchane gatki a ja tam nie mam prawie nic to trudno nie wpaść w kompleksy
 

user842

Member
Nie czekaj tylko od razu idź na wizytę. Sama wizyta jeszcze nie oznacza, że musisz zdecydować się na zabieg, ale możesz po prostu omówić z lekarzem przebieg operacji, zapytać o ewentualne powikłania itp. Ja też byłem w podobnej sytuacji do Ciebie i mogę powiedzieć, że siedzenie w domu i zamartwianie się to ostatnia rzecz, która Ci pomoże. Jedyną rzeczą, której żałuję w życiu jest to, że sam bardzo długo bałem się wizyty u lekarza.

Kuźniar to bardzo dobry wybór. Co do długości, to po zabiegu teoretycznie z jednej strony penis zostaje minimalnie skrócony, ale optycznie i tak może wydawać się większy dzięki wyprostowaniu. Trzeba też pamiętać, że przez pierwsze miesiące może być 1-2 cm krótszy ze względu na sztywne blizny, ale w ciągu kilku miesięcy od zabiegu odzyskuje się w procesie gojenia tę długość.

Jeśli chodzi o powikłania, to oczywiście czasami jakieś się zdażają, ale zasadniczo 95% (lub więcej) osób nie żałuje operacji.

Najlepiej zadzwoń do lekarza i umów się jeszcze dzisiaj.
 

kondzio26

Member
Właśnie boję się tego skrócenia, bo mój penis w stanie spoczynku jest bardzo mały i czasem jak mi się skurczy np. Z zimną to jest bardzo malutki to jak mi się skróci to prawie go nie będzie widać i będę wyglądać jak eunuch, a i w wzwodzie też nie jest za długi jedyny plus to to że jest dość gruby, ale chyba nie mam wyjścia i może mi ta operacja wyjdzie na dobre
 

kondzio26

Member
Ogólnie to jestem też bardzo nieśmiały i nawet boję się powiedzieć rodzicom o moim problemie, i najgorsze jest to że nawet nie mam o tym komu powiedzieć, ogólnie to ostatnio czuje się niemesko, jak nie facet, dodatkowo ten krzywy i mały penis potęguje problem bo czuje się przez niego jak jakaś pizda :( sorry że może trochę nudzę ale muszę się wygadać :(
 

user842

Member
Właśnie boję się tego skrócenia, bo mój penis w stanie spoczynku jest bardzo mały i czasem jak mi się skurczy np. Z zimną to jest bardzo malutki to jak mi się skróci to prawie go nie będzie widać i będę wyglądać jak eunuch, a i w wzwodzie też nie jest za długi jedyny plus to to że jest dość gruby, ale chyba nie mam wyjścia i może mi ta operacja wyjdzie na dobre

Myślę, że skrócenie widać tylko we wzwodzie, nie w spoczynku. Ja przynajmniej żadnego skrócenia w spoczynku nie zaobserwowałem.
 

janusz911

New member
Lekarz ocenia skrzywienie na podstawie zdjęć, także zrób dobre zdjęcia w zwodzie. Z góry, z boku.
Na pierwszej wizycie robi usg penisa, położysz się i poleżysz parę minut i to wszystko.
 

kondzio26

Member
Naprawdę ostatni to mi się nie chce żyć, bo chłopaki w moim wieku to zakładają rodziny i mają udane życie erotyczne, a ja mam zmarnowane życie przez tego mojego cholernego fiuta, pewnie nigdy nie znajdę dziewczyny i nigdy żadnej nie zadowolę :(
 

janusz911

New member
Głowa do góry, niejeden ma gorzej od Ciebie. ja bym chciał mieć takiego jak ty ;D Miałem wygiętego na wszystkie strony, jestem po zabiegu, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odważyłem się dopiero w wieku 30 lat ;) Myślałem podobnie jak Ty. Jestem bardzo nieśmiały, więc postanowiłem kogoś poznać przez portal randkowy ;)
I sam nie mogę uwierzyć, że z gościa z depresją, stałem się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie :))
 

Podobne tematy

Do góry