• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

już po zabiegu - liszaj płaski

Patryk123411

Active member
No akurat ty nie masz problemów bo masz wysokie to nie wiesz nie zrozumiesz o co mi chodzi ja mam zaraz za żołędziem zwykła skórę jak na ręce to jak mam coś czuć. Siła wzwodu też jest zależna od czucia tutaj można powiedzieć, że masz wyciętego penisa w pień dosłownie nic na nim nie ma i dlatego tak jest.
 

MKD

Active member
Tak ale nie mowie tutaj tylko o ludziach obrzezanych a ogolnie bo i przed obrzezaniem tez. Jeden moze ruchac 5-6 razy a inny tylko 2 i musi czekac godzine
 

Patryk123411

Active member
Tak ale nie mowie tutaj tylko o ludziach obrzezanych a ogolnie bo i przed obrzezaniem tez. Jeden moze ruchac 5-6 razy a inny tylko 2 i musi czekac godzine
No tak oczywista sprawa. Ja tu bardziej pisałem o swoim przypadku jak miałem taki cm, 1.5cm to mogłem 4 razy pod rząd po 30 minutach przerwy teraz muszę mieć 2 tygodnie.
Może wygląda to jakbym się troszkę użalał nad sobą, ale nie jestem tutaj na tym forum tylko po to aby uświadomić ludzi aby ludzie zrozumieli, że pozbycie się w większości wewnętrznej części napletka to jest kalectwo w dosłownym tego słowa znaczeniu i już nie jedna osoba na PW pytała się mnie o to i wydaje mi się że nie jednej osobie już troszkę w jakiś sposób wytłumaczyłem pomogłem.
Bo niby kawałek skórki a może Ci zniszczyć psyche relacje z kobietami możesz przez to nie założyć rodziny... Bo która babka będzie chciała być z facetem co może raz na 2 tygodnie.... Mowa o napalonych 20 latkach🤣
 

MKD

Active member
No tak, tymbardziej ze jestes mlody to kobiety chca korzystac... Moze znajdzie sie dla Cb rozwiazanie chociaz jest wielu ludzi nie majacych wewnetrznego napletka bez takiego problemu wiec moze problem lezy gdzies glebiej
 

MKD

Active member
Byli tutaj ludzie z low tight gdzie nie bylo widac wewnetrznego i im stawal ale oni mieli 1 zabieg a nie kilka co tez ma znaczenie.
 

Maskonur

Active member
Ja jestem po plastyce ze względu na stulejke niecałkowitą, i też mam problemy z erekcją, a jestem mlody. Wydaje mi się za mam zostawione trochę waskiego napletka zewnętrznego. Czuje klucie w okolicy blizny i cewki moczowej podczas wzwodu klucie się nasila i wzwód ustępuje. Myślę o poprawce jednak czytając historie ludzi którzy nie mają erekcji po zabiegu to się trochę boję ryzykować. Gdy się myje żelem do higieny intymnej w miejscu żołędzi i napletka to czuje przyjemność. Dodatkowa sprawa to urolodzy stwierdzili u mnie przewlekłe zapalenie prostaty i z tym wiążą moje dolegliwości, to jest dopiero hardcore.
 

Maskonur

Active member
Dodam jeszcze że plastyka to nie jest mój pierwszy zabieg, w 2018 miałem robione krótkie wędzidełko i to miało rozwiązać mój problem, jednak jak się okazało jest zwężenie napletka i w 2020 zrobiłem plastykę około 4 tygodnie po zabiegu zrobil się obrzęk żołędzi i napletka, częstomocz i problemy ze wzwodem.
 

latek777

Active member
Ja jestem po plastyce ze względu na stulejke niecałkowitą, i też mam problemy z erekcją, a jestem mlody. Wydaje mi się za mam zostawione trochę waskiego napletka zewnętrznego. Czuje klucie w okolicy blizny i cewki moczowej podczas wzwodu klucie się nasila i wzwód ustępuje. Myślę o poprawce jednak czytając historie ludzi którzy nie mają erekcji po zabiegu to się trochę boję ryzykować. Gdy się myje żelem do higieny intymnej w miejscu żołędzi i napletka to czuje przyjemność. Dodatkowa sprawa to urolodzy stwierdzili u mnie przewlekłe zapalenie prostaty i z tym wiążą moje dolegliwości, to jest dopiero hardcore.
jakie miałeś objawy zapalenia prostaty?
 

Maskonur

Active member
Częstomocz, ból w podbrzuszu, ból w kroczu.
Dalej mam ale troche mniejsze, obecnie najgorsze są klucie w cewce i żołędzi, właśnie nie wiem czy to prostata czy powikłanie po zabiegu. No i pogorszona erekcja.
 

Podobne tematy

Do góry