• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dr Tondel czy dr Kupilas H&T - prośba o wasze zdjęcia

CrazyPenis

New member
Siema! Chcę zrobić obrzezanie "w pień" High&Tight.
Czy miał ktoś Low & Tight i może pokazać jak to wygląda?
Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dr Tondel a dr Kupilas.
Kupilas ma opinie w internecie i to sporo i same pozytywne a Tondel nie ma żadnej np. na znanylekarz.
Tondel ma tylko tutaj na forum opinie od was, jednakże żadnych zdjęć po obrzezaniu nie widzę, przeszukałem całe forum.
Zdjęcia niedostępne, może się ktoś pochwalić zdjęciami np po roku? Te co są, to są nieciekawe, są od razu po zabiegu wykonane i szczerze to mi się nie podoba.
Chciaż też się wam nie dziwię bo jak już macie zrobione dobrze to macie też wywalone na innych i po prostu nie wchodzicie tutaj na forum bo po co marnować swój cenny czas.

Ogólnie to podoba mi się takie coś, tylko jak to zrobić? Co to za metoda?







Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

RandomGuy

Active member
O wyborze doktora się nie wypowiem, ale mogę się wypowiedzieć na temat załączonych zdjęć.
Raczej niemożliwe będzie osiągniecie takiego efektu ponieważ te osoby(bądź osoba) były obrzezane jako noworodki. Napisałeś też o obrzezaniu w pień wspominając o h&t, które jest totalną odwrotnością 🙄
 

RandomGuy

Active member
To na zdjęciach to cięcie high - blizna daleko od żołędzi. Radykalne cięcie ,,w pień” to cięcie low z blizną schowaną w rowku tuż pod żołędzią. Z osiągnięciem efektu chodziło mi głównie o estetykę - praktycznie brak widocznej blizny.
 

CrazyPenis

New member
Dokładnie. Proszę się pochwalić i opisać jaką metodą, kiedy i u kogo było robione. 😊
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry