• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tondel poznan rok temu

Witam, mialem roku temu zabieg obrzezania u Tondla w poznaniu, ale niezbyt mi sie efekt końcowy podoba poprzez ta fałdę (zaznaczona na zdjeciu) ona mi się zamienia w jeden bombel podczas stosunku oralnego przez co krwawi i szczypie jednocześnie, dzisiaj bylem na wizycie u niego ale on powiedział że niby wszystko jest okej, mi się to osobiście z wygladu to nie podoba+ te krwawienie, powiedzial mi ze mam mu zdjecia wyslac z wzwodem, mieliście taki przypadek? Szukać kogos innego na poprawke? Bo on jakos niechętnie podchodzi do to zrobienia tego...



W spoczynku.


W spoczynku rozciągnięte
 

dandoo

Active member
Jak dla mnie nie ma tu nic do poprawy, chyba że faktycznie tak przeszkadza Ci napletek wewnętrzny. Jak dla mnie wygląda na dobrą robotę.
 

dandoo

Active member
No to nie masz wyjścia, najlepiej jak wtedy pstrykniesz mu fotkę jak krwawi - lekarzowi, bo z tego nie wydaje się, żeby to był problem. Krwawić nie powinno to na bank - przynajmniej nie Tobie.
 
No na ta chwile to nie planuje zadnego stosunku wiec nie mam jak mu pokazac zdjecie krwawienia, znasz moze kogos innego ktory zajmuje się obrzezaniem?
 

dandoo

Active member
Z ciekawości, a przy masturbacji nic się nie dzieje? Lekarzy jest sporo więc poszperaj tu na forum, ja jestem całkiem z innego rejonu polski - nic nie doradzę, ale dziwne bo każdy Tondla chwali, ale to może Twoja indywidualna natura. Ja bym jeszcze nic z tym nie robił i jeżeli okaże się, że po seksie z partnerką masz to samo to wtedy bym rozważył, albo może niech nikt Cie tam nie gryzie ;) ewentualnie po prostu za mocno stąd puchnie. To już kwestie do Twojego rozważenia. Pozdrawiam
 

morgan66

Active member
Ja nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym krwawieniem? - bo nie bardzo widać żeby doszło do przerwania ciągłości skóry/naderwania itp. Może chodzi Ci o jakieś podskórne wybroczyny/siniaki/opuchliznę? Uważam, że nie wygląda to aż na poprawkę. Zastanów się też (bo na 1 zdjęciu we wzwodzie nie widać jakoś dużego zapasu skóry) czy usunięcie kolejnego 0,5 (to raczej absolutne minimum) - 1 cm (bardziej realne minimum dla większości urologów) nie spowoduje mocnego ciągnięcia przy wzwodzie i napięcia skóry, no chyba że się z tym liczysz.
 

Podobne tematy

Do góry