• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

pytanie poprawka dr Tondel

marcel1234

New member
Cześć miał ktoś ostatnio powiedzmy przez ostatnie 6 miesięcy obrzezanie lub poprawkę u dr Tondla? Trzyma formę, czy zdążają się ciasne ciecia? Chodzi mi o poprawę estetyczną blizny.
Pytanie stąd, że przez wyszukiwarkę mało można ostatnio znaleźć fotorelacji i ogólnie relacji z obrzezania u doktora.
 
Ostatnia edycja:

marcel1234

New member
ja w czwartek ide na poprawke do niego bo niezbyt dobrze to jest zrobione
No ja mam twarda bliznę zle zszytą estetycznie to nie wyglada mimo tego ze chłop wziął 3500 w 2021 roku i boje się Żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę zwłaszcza zr mam około 2cm wewnętrznego zostawione zeby znowu powtórki nie było :/
Będziesz jakiś post robił z relacji? Bo mnie ciekawi czy bd zabieg boleć itp.
 
Mam nadzieje ze nie bede musial niczego doplacac, wkoncu to poprawka, nie moja wina ze efekt koncowy jest jaki jest, przestrzegalem higieny itp no ale slabo to wyglado
 
No ja mam twarda bliznę zle zszytą estetycznie to nie wyglada mimo tego ze chłop wziął 3500 w 2021 roku i boje się Żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę zwłaszcza zr mam około 2cm wewnętrznego zostawione zeby znowu powtórki nie było :/
Będziesz jakiś post robił z relacji? Bo mnie ciekawi czy bd zabieg boleć itp.
3500? ja rok temu 2000 zaplacilem
 

marcel1234

New member
Ja to miałem robione gdzieś indziej, bo się naczytałem że po anastomacie to jest taka idealna i gładka blizna No i się szybciej goi.
Dlatego postanowiłem zapłacić 2x więcej tylko po to żeby pół blizny zostało źle zszyte :D teraz chce to poprawić w pana dr Tondla, bo już wtedy wiedziałem ze jest dobry ale jakoś kilometry i to, że robił tylko klasyczną metodą odwiodły mnie od decyzji. Teraz umawiam się do niego na poprawę i szukam kogoś kto miał tam poprawę/był obrzezany u niego przez ostatnie 6 miesięcy i może wydać ocenę, czy jest porównywalnie do 2021 kiedy bardzo dużo osób tu na forum chwaliło

Co do dopłacania, to jestem w 100% przekonany że normalnie bedziesz musiał zapłacić. Ja na pewno gdybym u tamtego co mi zepsuł chciał to poprawić, to musiałbym zapłacić.
 

Podobne tematy

Do góry