• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka - pytanie

Witam, niestety doktor zepsul zabieg i raczej muszę się wybrać na poprawkę. Stąd pytanie, czy jest możliwość poprawki staplerem, czy pozostaje tylko klasyczne cięcie ?
 
doktor niestety nie wie ze nie powinno się na siebie nakładać pierścienia od staplera i szwów po usunięciu wedzidelka. W miejscach gdzie tak zrobił tkanki się źle zrosły i występuje twarda blizna przerostowa. Szkoda bo na tę niekompetencję wywaliłem jakieś 3,5 tysiąca żeby teraz znowu być w punkcie wyjścia. Jestem 5 miesięcy po zabiegu, wyglada to tragicznie. Stanowczo odradzam obrzezanie u dr Jacek Jakubowski. Na kontroli 3 tygodnie po zabiegu stwierdził ze wszystko jest Ok, mimo tego ze nie było Ok. Powiedzial również ze za 2 tygodnie nie będzie śladu ze coś było robione 😂 Szkoda gadać typ zepsuł mi fiuta. Znacie może jakieś inne sposoby niż klasyczne cięcie jakie można zastosować przy poprawce ?
 

nope

Well-known member
Wstaw foty. Ocenimy. Niestety w polsce zostaje ci tylko tradycyjne szycie szwami. Kierunek poznań tondel i po kłopocie.
 
Aktualnie jestem poza domem jak wrócę to wstawię. Orientujecie się czy Tondel przy poprawce daje możliwość konsultacji i zabiegu tego samego dnia? Jestem z Rzeszowa więc to kawał drogi żeby po 3 razy tam i spowrotem latać
 

Podobne tematy

Do góry