• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Tondel,oponka czy opuchlizna

Bluesky

New member
Cześć wszystkim,w czwartek miałem zabieg obrzezania całkowitego. Trzeciego dnia wyskoczyło mi coś takiego:
Problem Robi się oponka czy nie ma się o co martwić?
 

Bluesky

New member
Dzisiaj zacząłem nosić,ale chyba się tylko pogorszyło.
Doktor nic nie mówił o wizycie kontrolnej,jutro zadzwonię,ewentualnie wyślę zdj.
Mam jeszcze pytanie. Gdy robi się ta oponka czy członka to ona jest miękka czy twarda?
 
Oponka jest raczej srednio-miękka , ja po częściowym miałem chyba przez 1,5 miesiaca oponkę. Jest miekka ,ale taka jakby napompowana płynem. Rozumiem , że zdj w pierwszym poście są z niedzieli , a w drugim z soboty , tak ? Z prawej str wydaje się jak oponka , ale z lewej widać krwiaka-moze jakieś naczynko Ci puściło i wypełniło wewnętrzna blaszkę napletka krwia? Najlepiej jak byś jeszcze raz zrobił wyrazne zdj z bliska , bo tutaj trochę daleko od aparatu i ciężko ocenić.
 

Bluesky

New member
Tak,zdjęcia z drugiego postu są z soboty. Jutro rano wrzucę świeże. Może cały dzień noszenia ptaka do góry coś pomógł.
 

mati12

Well-known member
Nie jest źle nos uniesionego do góry dbsj o higiene i powinno byc ok jestes dopiero 4 dni po zabiegu wiec normalne zecbedzie bolec i puchnąc
 

Bluesky

New member
Oponka jest raczej srednio-miękka , ja po częściowym miałem chyba przez 1,5 miesiaca oponkę. Jest miekka ,ale taka jakby napompowana płynem. Rozumiem , że zdj w pierwszym poście są z niedzieli , a w drugim z soboty , tak ? Z prawej str wydaje się jak oponka , ale z lewej widać krwiaka-moze jakieś naczynko Ci puściło i wypełniło wewnętrzna blaszkę napletka krwia? Najlepiej jak byś jeszcze raz zrobił wyrazne zdj z bliska , bo tutaj trochę daleko od aparatu i ciężko ocenić.
Ta oponka jest na jakiś 2-3 cm tylko,więc to raczej nie krew.
 

Bluesky

New member
Witam Panowie,
Dzisiaj mija 15 dni po zabiegu. Tak to wygląda:
15 dni Mam pytanie mam wrażenie,że skora na żołędziu jest jakby taka sucha. Smarowaliście czymś go czy może skóra będzie się łuszczyć?
 

Sebix92

Active member
Możesz smarować ale wszystko się unormuje do miesiąca. Na pewno nie możesz liczyć na to, że będzie nawilżony jak z napletkiem.
Czemu wybrałeś dr Tondel?
Miałeś stulejkę?
Ile masz lat?
 

Bluesky

New member
Dr.Tondla wybrałem głównie przez dobre opinie na tym forum jak i przez odległość. Miałem stulejke częściową nabytą. Mam 23 lata.
 

Sebix92

Active member
Jesteś zadowolony, czy masz jakieś zastrzeżenia do pracy?
Czy masz foto przed zabiegiem?
Szwy wyciągasz czy czekasz aż same wypadną?
 

Bluesky

New member
Jestem zadowolony,wszystko równo wycięte i zszyte. Doktor mówił, że mogą się utrzymywać 4 tyg. Na razie czekam jeśli nie wypadną to pójdę na zdjęcie,ewentualnie sam spróbuję. Jak na razie to może 2 mi wypadły.
 

Podobne tematy

Do góry