• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Do niezdecydowanych - Porady Wujka Rafika :]

Pierw przeczytaj posta... - No to?


  • Total voters
    63
Status
Zamknięty.

Magiczny

New member
Ej :oops:
Też mam stulejke od kilku lat... chcialbym pujść z tym na zabieg żeby było raz na zawsze dobrze. :cry: .. ale strasznie sie boje i nie wiem co robić powiedzcie coś co moze mnie przekonać...
:shock: aha i czy ten zabieg boli? :roll:

Proszę pomozcie... mam 14 lat :roll:
 

Magiczny

New member
Koniec ze stulejką ide do lekarza ale gdzie?
Mam w pobliżu Rzeszów Lublin i Zamość powiedzcie gdzei najlepiej robi sie zabieg?

Już znowu sie napawałem strachem jak sie dowiedziałem że ma m żylaki i za długie wezidełko... co zrobić czy usucniecie tego wszystkiego długo trwa i czy jest drogie i czy możliwa jest narkoza?
 

Adi

New member
Nie ma co się domyślać, trzeba iść do lekarza i problem się sam rozwiąże. A po wizycie sobie powiecie, dlaczego ja się tyle wahałem. Ja sobie zadaje to pytanie :?:

W niektórych przypadkach można uprawiać seks ze stulejką jeśli jest ona lekka, ja tak mam... ale po co to robić i nie mieć z tego 100 % przyjemności tylko się krzywić z bólu? ;)

A dziewczyna... Jak powiedziałem o wszystkim powiedziała, ze może iść ze mną... więc po prostu myśląc nad tym ciągle i czając sie na wizytę do lekarza... byłem głupi. :lol:

Pozdrawiam autora tematu! :wink:

Dosłownie 10 min u lekarza i problem z głowy!
Panowie którzy się wahają, dzwonić i się umawiać.
 
mam dosyc tej stulejki ( czy czegos tam ^^ jeszcze nie wiem dokladnie co mi tak naprawde dolega ) wiem ze jestem juz zdecydowany i chce miec to juz za soba :!:

pozdro dla tych co mieli jakies problemy ze swoim kumplem i juz sie go pozbyli... ja za dlugo sie zastanawialem.
 

Kam.il92

New member
Pany nie ma co się wstydzić "naszego" problemu !! Im szybciej to załatwicie tym lepiej.
Mam takie małe pytanko, jak powiedzieliście o tym swoim dziewczynom? jak one na to zareagowały? Moja dziewczyna prędzej czy później dowiedziałaby się podczas współżycia, wolałbym jej o tym sam powiedzieć :) jestem ciekawy opinii innych :)
 

W.

New member
Kam.il92 napisał:
Pany nie ma co się wstydzić "naszego" problemu !! Im szybciej to załatwicie tym lepiej.
Mam takie małe pytanko, jak powiedzieliście o tym swoim dziewczynom? jak one na to zareagowały? Moja dziewczyna prędzej czy później dowiedziałaby się podczas współżycia, wolałbym jej o tym sam powiedzieć :) jestem ciekawy opinii innych :)

Jak powiedziec? Normalnie. Na 90% zareaguje "pozytywnie". Jesli nie to zostaw taka dziewczyne. Powaznie. Kolego, nie masz wiekszych problemow? :)
 

Adam666

New member
Ja mam 15 lat i miesiąc mam dziewczynę...
Jutro gadam ze starymi, potem zabieg... A dziewczynie nic nie mówie, bo za krótki związek...:)
 

Sławek

New member
Rafik , szanuje Cie za to,ze pomagasz tu ludziom ale to jedno mam Ci za złe :

'jeżeli wolisz pełną narkozę bo obawiasz się zastrzyku znieczulenia miejscowego - spasuj sobie z zabiegiem na jakiś czas, aż do niego dorośniesz (no chyba że nie masz wyboru co do znieczulenia jakie ci zostanie zapodane) '

Sprzedajesz tu ludziom kłamstwo. Zabieg mozna zrobic pod pełną narkozą, pozdro.
 

Takizwykły

New member
Dobra mój problem jest taki, nie boję się samego zabiegu ale rozmowy z rodzicami, dajcie mi jakąś rade co mam powiedzieć, jak zacząć taką rozmowę proszę o Pomoc. Mam 15 Lat.
 

stasiek49

New member
Wpierw, przed lustrem, musisz sobie uswiadomic kim jestes: facetem czy babą. Potem ruchem jednostajnym podchodzisz do rodzica i mowisz: mam problem ze stulejką, chyba potrzebny bedzie zabieg. I dalej rozmowa juz sama leci.
Wiek nie ma tu zadnego znaczenia, albo masz jaja albo szydelkujesz 8)
 

Trampek

New member
Takizwykły napisał:
Dobra mój problem jest taki, nie boję się samego zabiegu ale rozmowy z rodzicami, dajcie mi jakąś rade co mam powiedzieć, jak zacząć taką rozmowę proszę o Pomoc. Mam 15 Lat.

zabieg poprawi Ci hiegiene i polepszy Twe mozliwosci w kontaktach z plcia piekna
Problem z rodzicami - lepiej jednak mysle zaczac rozmowe niz unikac tematu..... zabieg prywatnie kosztuje ....
sprawe trzeba potraktowac jako "Pojscie do lekarza"
 

Trampek

New member
Sławek napisał:
Rafik , szanuje Cie za to,ze pomagasz tu ludziom ale to jedno mam Ci za złe :

'jeżeli wolisz pełną narkozę bo obawiasz się zastrzyku znieczulenia miejscowego - spasuj sobie z zabiegiem na jakiś czas, aż do niego dorośniesz (no chyba że nie masz wyboru co do znieczulenia jakie ci zostanie zapodane) '

Sprzedajesz tu ludziom kłamstwo. Zabieg mozna zrobic pod pełną narkozą, pozdro.

Pytanie czy pod pelna narkoza mozna to zrobic jako refundacje NFZ ?
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry