• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

problemowo

New member
Spróbować na 3 tygodnie kremem sterydowym i ćwiczeniami. Jeżeli się nie uda, to plastyka vel obrzezanie
Dziękujemy za pomoc, chłopak jest zapisany na piątek do polecanego dr Piotrów. Jeśli konieczny by był zabieg obrzezania, która metodę wybrać? Chcemy oby było to jak najbardziej działanie oszczędzające wszystkie tkanki.
 

AGv

Active member
Przepraszam, ale niekiedy z napletkiem mamy podobne nastawienie jak z kołtunem w średniowieczu - boimy się obciąć, bo rzekomo posiada magiczną moc. Najlepiej omówić ten temat z lekarzem operującym, który namacalnie określi, co można zachować
 

problemowo

New member
Przepraszam, ale niekiedy z napletkiem mamy podobne nastawienie jak z kołtunem w średniowieczu - boimy się obciąć, bo rzekomo posiada magiczną moc. Najlepiej omówić ten temat z lekarzem operującym, który namacalnie określi, co można zachować
Parter był w piątek na konsultacji u Dr Paweł Piotrów, bardzo konkretny i sympatyczny lekarz z wielką cierpliwością odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Problem jest głownie z dużą ilością napletka i jest nieco zbyt wąski. Po rozmowie z lekarzem zdecydowaliśmy się na częściowe ( z racji tego ze całkowite można wykonać później gdyby częściowe nie zdało egzaminu, w drugą stronę nie ma opcji). Zdamy relacje w osobnym temacie jak już będzie po wszystkim. Wielkie dzięki za pomoc ! :)
 
  • Like
Reactions: AGv

Wafek

New member
Cześć, mam problem ze sciągnieciem napletka w wzwodzie, byłem u urologa na NFZ i mu o tym powiedziałem, zerknał oczywiscie w stanie spoczynku i stwiedził ze jest wszystko ok i nie mam sie przejmować i trzeba to wyćwiczyć, dopytałem czy przepisze jakis krem lub coś w tym stylu to polecił zel durex i na tym skonczyła się wizyta, ćwiczenia nie bardzo daja rade, a jesli uda sie sciagnac napletek za rowek to zaraz i tak zoładz sie chowa w dodatku robi sie sina i boli, robic coś z tym jeszcze czy po prostu sie ciąć?
 

Ralek15

Member
Cześć, mam problem ze sciągnieciem napletka w wzwodzie, byłem u urologa na NFZ i mu o tym powiedziałem, zerknał oczywiscie w stanie spoczynku i stwiedził ze jest wszystko ok i nie mam sie przejmować i trzeba to wyćwiczyć, dopytałem czy przepisze jakis krem lub coś w tym stylu to polecił zel durex i na tym skonczyła się wizyta, ćwiczenia nie bardzo daja rade, a jesli uda sie sciagnac napletek za rowek to zaraz i tak zoładz sie chowa w dodatku robi sie sina i boli, robic coś z tym jeszcze czy po prostu sie ciąć?
Jeśli zrobisz obrzezanie całkowite u dobrego urologa to powiesz czemu jaz tym tyle zwlekałem i tak późno to zrobiłem....
 
M

Marcin1933

Guest
Cześć!
Myślicie by coś z tym robić? Ten pierścień na dole mi przeszkadza tylko przy mocnej erekcji oraz przy zakładaniu prezerwatywy. Paradoksalnie krótkie wędzidełko przeszkadza mi bardziej kiedy penis nie jest w wzwodzie.


Pozdrawiam
 

wacie

Active member
Masz bardzo krótkie wędzidełko. proponuje zapoznać się z tematem zerwania wędzidełka podczas stosunku , ból jęst nie do zniesienia.
Miałem podobnie , obrzezałem się przy okazji pozbywając się wędzidełka i takiego pierścienia.
 
M

Marcin1933

Guest
Masz bardzo krótkie wędzidełko. proponuje zapoznać się z tematem zerwania wędzidełka podczas stosunku , ból jęst nie do zniesienia.
Miałem podobnie , obrzezałem się przy okazji pozbywając się wędzidełka i takiego pierścienia.
Na razie jest 1 : 1 w opiniach. Generalnie akurat w seksie wędzidełko mi nie przeszkadza. Ot dziwny przypadek. Albo może usunąć tylko wędzidełko? Lekarz mi napisał w konsultacji: N47 ; Nadmiar napletka, stulejka i załupek
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pierścienia ja nie widze na tym foto, wiec mozliwe ze robiac samo wędzidełko napletek zejdzie w dol. Ale to dowiesz sie dopiero jak przetniesz wędzidełko.
Ile nizej mozesz zsunac napletek? Tzn po trzonie jak pociagniesz reka. Takie foto wrzuc to ci powiemy czy masz ciasny napletek czy nie bo pokazales tylko ze schodzi poza zoladz
 

MKD

Active member
Na razie jest 1 : 1 w opiniach. Generalnie akurat w seksie wędzidełko mi nie przeszkadza. Ot dziwny przypadek. Albo może usunąć tylko wędzidełko? Lekarz mi napisał w konsultacji: N47 ; Nadmiar napletka, stulejka i załupek

zawsze tak pisza. Tzn to jest kod, ktory jest wspoldzielony dla kilku schorzen a nie znaczy, ze masz je wszystkie
 

Trolo

Well-known member
9 lat temu pisałeś i zastanawiałeś się co z takim wedzidelkiem zrobić. Radził Ci jeden użytkownik, żebyś wędzidełko przedłużał bo jego zdaniem moze się zerwać.
Od jak dawna Ci to przeszkadza? Bo pewnie tyle lat seksu nie uprawiałeś z problemem? Starych zdjęc oczywiscie nie ma więc nie da się porównać.
Ale skoro Ci przeszkadza to trzeba coś z tym zrobić.
Lekarz tak napisał bo w rozpoznaniach ICD - 10 taka jest klasyfikacja międzynarodowa tego schorzenia i nie ma podziałów na poszczególne problemy.
 
M

Marcin1933

Guest
Pierścienia ja nie widze na tym foto, wiec mozliwe ze robiac samo wędzidełko napletek zejdzie w dol. Ale to dowiesz sie dopiero jak przetniesz wędzidełko.
Ile nizej mozesz zsunac napletek? Tzn po trzonie jak pociagniesz reka. Takie foto wrzuc to ci powiemy czy masz ciasny napletek czy nie bo pokazales tylko ze schodzi poza zoladz
To jest maks co mogę zsunąć.
 
M

Marcin1933

Guest
9 lat temu pisałeś i zastanawiałeś się co z takim wedzidelkiem zrobić. Radził Ci jeden użytkownik, żebyś wędzidełko przedłużał bo jego zdaniem moze się zerwać.
Od jak dawna Ci to przeszkadza? Bo pewnie tyle lat seksu nie uprawiałeś z problemem? Starych zdjęc oczywiscie nie ma więc nie da się porównać.
Ale skoro Ci przeszkadza to trzeba coś z tym zrobić.
Lekarz tak napisał bo w rozpoznaniach ICD - 10 taka jest klasyfikacja międzynarodowa tego schorzenia i nie ma podziałów na poszczególne problemy.
Uprawiałem i mi to nie przeszkadza w seksie, jedynie przy zakładaniu prezerwatywy i podczas mocnej erekcji czuję ucisk.
 

rafixs

New member
Witam, mam 40 lat i jestem kawalerem ,ale nie mam partnerki ,mam stulejke nabyta od jakiegos roku skóra z napletka zbliznowaciała i ciężko schodzi tylko podczas kąpieli i do tego wedzidełko troche sciąga główke ,poradzcie czy mam isc na zabieg ? musze komuś o tym powiedzieć? nie ukrywam że sie wstydze
 

wacie

Active member
Poszukaj na forum polecanego urologa w twojej okolicy , śmiało wal do niego .Za miesiąc , dwa już będziesz zapominał o problemie.
 

rafixs

New member
no tak rozumiem ale czy mam o tym komuś powiedziec ? najbliższa rodzina to dla mnie matka i ojciec , kolegom przecież nie powiem bo bedzie śmiech
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry