Czy mam stulejkę?

Trolo

Well-known member
Nie musisz. Poczekaj spokojnie do okresu dojrzewania. Penis sobie bedzie rósł i te 4 cm się zmniejszą. Najważniejsze, żebyś zsuwał napletek podczas wzwodu i spoczynku, masturbacji i będzie wszystko ok.
 

Guziczek

Member
Witam mam pytanie schodzi mi normalnie skórka do konca lekko schodzi i jak staje to też mogę ściągnąć skórkę. Ale mam za długom skórkę bo mam prawie 4cm skórki a penisa mam 4cm razem 8cm. I mam pytanie czy muszę się zapisać na operacje stulejki żeby uciąć tą skórkę? Proszę o odpowiedź. Mam 12 lat.
normalne ze kawalek napleta tak wisi i operacji raczej nie trzeba
 

Bikegiant

New member
Cześć, mam następujący problem. Podejrzewam że mam lekka stulejke. Podczas kiedy się masturbuje napletek zachodzi i wraca bez problemu nic nie boli i jest luźny więc ok. Ale kiedy już dochodzę i zbliża mi się wytrysk to nagle mój penis lekko jeszcze rośnie i wtedy napletek się blokuję za żołędziem i nawet niemoge skończyć. Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? Pozdrawiam
 

Michal776

New member
Cześć, mam 12 lat, i nie wiem czy mam stulejkę. Podczas spoczynku normalnie skórka schodzi, ale kiedy jest napięty to sam nie może odsłonić żołędzia. Kiedy próbuję go zsunąć do końca, to nie mogę.
Temat zbiorczy, w którym proszę zamieszczać pytania i zdjęcia osób chcących się dowiedzieć czy mają stulejkę czy nie.

Przed zamieszczeniem postu proszę koniecznie zapoznać się z aktualnie obowiązującymi zasadami na forum. Dopuszczalne jest hotlinkowanie zdjęć tylko i wyłącznie z serwisu imgur.com. Posty niezgodne z zasadami netykiety będą usuwane lub przenoszone do Śmietnika.
 

toastt

Well-known member
Idź do urologa, jeżeli faktycznie jest on zrośnięty. Trzeba będzie go odkleić pod znieczuleniem. Ewentualnie próbuj go delikatnie rozklejać w kąpieli i po każdym takiej próbie smaruj odsłoniętą część żołędzi maścią choresterolową lub chociaż zwykłą wazeliną, żeby ponownie się nie skleił. Klauzula wyłączenia odpowiedzialności: nie jestem lekarzem i wszelkie działania podejmujesz na własne ryzyko.
 

Trolo

Well-known member
Przecież dostałeś odpowiedź już wcześniej odnosnie rozklejenia, że musisz iść na zabieg. Ponowne posty nic nie dadzą.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
O Czy mam stulejkę? 13 latek Stulejka 2
U Czy mam stulejkę 14 lat k Stulejka 14
A Czy mam stulejkę 13 lat Stulejka 1
M Czy mam stulejkę? Stulejka 2
K Czy mam stulejkę? Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry