• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Trolo

Well-known member
Nie musisz. Poczekaj spokojnie do okresu dojrzewania. Penis sobie bedzie rósł i te 4 cm się zmniejszą. Najważniejsze, żebyś zsuwał napletek podczas wzwodu i spoczynku, masturbacji i będzie wszystko ok.
 

Guziczek

Member
Witam mam pytanie schodzi mi normalnie skórka do konca lekko schodzi i jak staje to też mogę ściągnąć skórkę. Ale mam za długom skórkę bo mam prawie 4cm skórki a penisa mam 4cm razem 8cm. I mam pytanie czy muszę się zapisać na operacje stulejki żeby uciąć tą skórkę? Proszę o odpowiedź. Mam 12 lat.
normalne ze kawalek napleta tak wisi i operacji raczej nie trzeba
 

Bikegiant

New member
Cześć, mam następujący problem. Podejrzewam że mam lekka stulejke. Podczas kiedy się masturbuje napletek zachodzi i wraca bez problemu nic nie boli i jest luźny więc ok. Ale kiedy już dochodzę i zbliża mi się wytrysk to nagle mój penis lekko jeszcze rośnie i wtedy napletek się blokuję za żołędziem i nawet niemoge skończyć. Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? Pozdrawiam
 

Michal776

New member
Cześć, mam 12 lat, i nie wiem czy mam stulejkę. Podczas spoczynku normalnie skórka schodzi, ale kiedy jest napięty to sam nie może odsłonić żołędzia. Kiedy próbuję go zsunąć do końca, to nie mogę.
Temat zbiorczy, w którym proszę zamieszczać pytania i zdjęcia osób chcących się dowiedzieć czy mają stulejkę czy nie.

Przed zamieszczeniem postu proszę koniecznie zapoznać się z aktualnie obowiązującymi zasadami na forum. Dopuszczalne jest hotlinkowanie zdjęć tylko i wyłącznie z serwisu imgur.com. Posty niezgodne z zasadami netykiety będą usuwane lub przenoszone do Śmietnika.
 

toastt

Well-known member
Idź do urologa, jeżeli faktycznie jest on zrośnięty. Trzeba będzie go odkleić pod znieczuleniem. Ewentualnie próbuj go delikatnie rozklejać w kąpieli i po każdym takiej próbie smaruj odsłoniętą część żołędzi maścią choresterolową lub chociaż zwykłą wazeliną, żeby ponownie się nie skleił. Klauzula wyłączenia odpowiedzialności: nie jestem lekarzem i wszelkie działania podejmujesz na własne ryzyko.
 

Trolo

Well-known member
Przecież dostałeś odpowiedź już wcześniej odnosnie rozklejenia, że musisz iść na zabieg. Ponowne posty nic nie dadzą.
 

Marcin345

New member
Cześć.
Panowie krótka piłka. Zdjęcia w załączeniu. Za krótkie wędzidełko czy stulejka?
Przy braku wzwodu jestem w stanie odciągnąć napletek za załądź. W jeśli mam wzwód na poziomie 1/2 to jestem jeszcze w stanie zdjąć ( przy nawilżeniu). Stan pełnego wzwodu napletek nie schodzi - jakby wędziełko nie pozwalało.. Mógłbym na siłę odciągnąć ale następuje ból + jest duży problem z powrotem napletka na żoładź ( blokuje się w rowku).


Panowie jak pozbyć się problemu za jednym zabiegiem na wieczność ?
Nie chce dać się obrzezać całkowicie. Nie przemawia do mnie ubieranie i noszenie bielizny bezpośrednio na odkryty żołądź.
Czy można wyciąć wędzidełko?
Plus podejrzewam u siebie jakieś zapalenie żołędzia - tzn. podczas oddawaniu moczu nic nie piecze, nie boli, ale jak tylko dotknę albo przesunę palcem po powierzchni żółędzia to boli jak skurczyk...

Z góry dzięki za pomoc :).
 

toastt

Well-known member
Cześć.
Panowie krótka piłka. Zdjęcia w załączeniu. Za krótkie wędzidełko czy stulejka?
Przy braku wzwodu jestem w stanie odciągnąć napletek za załądź. W jeśli mam wzwód na poziomie 1/2 to jestem jeszcze w stanie zdjąć ( przy nawilżeniu). Stan pełnego wzwodu napletek nie schodzi - jakby wędziełko nie pozwalało.. Mógłbym na siłę odciągnąć ale następuje ból + jest duży problem z powrotem napletka na żoładź ( blokuje się w rowku).


Panowie jak pozbyć się problemu za jednym zabiegiem na wieczność ?
Nie chce dać się obrzezać całkowicie. Nie przemawia do mnie ubieranie i noszenie bielizny bezpośrednio na odkryty żołądź.
Czy można wyciąć wędzidełko?
Plus podejrzewam u siebie jakieś zapalenie żołędzia - tzn. podczas oddawaniu moczu nic nie piecze, nie boli, ale jak tylko dotknę albo przesunę palcem po powierzchni żółędzia to boli jak skurczyk...

Z góry dzięki za pomoc :).
Masz stulejkę niepełną. Krótka piłka: albo idziesz na obrzezanie całkowite i do końca życia zapominasz o problemie, albo idziesz na plastykę napletka ze świadomością, że to może nie pomóc lub może to wyeliminować stulejkę, ale może ona za jakiś czas powrócić. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Przy obrzezaniu całkowitym tracisz bezpowrotnie część doznań i bielizna po jakimś czasie Cię nie drażni. To zapalenie to może być po prostu duża nadwrażliwość żołędzi.
 

mati12

Well-known member
Masz nie pełna,udaj się do urologa pokaż zdjęcie w wzwodzie nie Polecam plastyki a jeżeli nie chcesz całkowitego to nie oznacza że nie pójdzie zrobić częściowego który pozwoli zachowac napletek wewnętrzny w spoczynku będzie główka zakryta częściowo czy tak pójdzie zrobić musi stwierdzić lekarz
 

flader

Active member
Cześć.
Panowie krótka piłka. Zdjęcia w załączeniu. Za krótkie wędzidełko czy stulejka?
Przy braku wzwodu jestem w stanie odciągnąć napletek za załądź. W jeśli mam wzwód na poziomie 1/2 to jestem jeszcze w stanie zdjąć ( przy nawilżeniu). Stan pełnego wzwodu napletek nie schodzi - jakby wędziełko nie pozwalało.. Mógłbym na siłę odciągnąć ale następuje ból + jest duży problem z powrotem napletka na żoładź ( blokuje się w rowku).


Panowie jak pozbyć się problemu za jednym zabiegiem na wieczność ?
Nie chce dać się obrzezać całkowicie. Nie przemawia do mnie ubieranie i noszenie bielizny bezpośrednio na odkryty żołądź.
Czy można wyciąć wędzidełko?
Plus podejrzewam u siebie jakieś zapalenie żołędzia - tzn. podczas oddawaniu moczu nic nie piecze, nie boli, ale jak tylko dotknę albo przesunę palcem po powierzchni żółędzia to boli jak skurczyk...

Z góry dzięki za pomoc :).
Niestety, stulejka częściowa tak jak już powiedzieli ci moi przedmówcy. Twój żołądź wyglada normalnie, to nie jest zapalenie a nadwrażliwość spowodowana brakiem kontaktu ze światem zewnętrznym. To jest niestety problem, który nie wszystkich dotyka tak samo. Są wrażliwi, i są mniej wrażliwi a nawet tacy, którzy nie czują nic poza delikatnym dyskomfortem.

Możesz zdecydować się na plastykę napletka albo obrzezanie (częściowe lub całkowite). To pierwsze nosi ze sobą ryzyko nawrotu stulejki, także zazwyczaj nie jest to polecane przez lekarzy. Obrzezanie załatwi sprawę raz na zawsze. Częściowe jest mniej estetyczne i podobno, z tego co słyszałem, przeszkadza czasem w stosunku w kwestii prezerwatyw, bo skóra potrafi zachodzić co powoduje ześlizgiwanie się prezerwatywy. Przedyskutuj kwestie z lekarzem i nie odkładaj na później, bo to się nie poprawi, a stulejka potrafi facetowi naprawdę bardzo popsuć życie.
 
Cześć.
Panowie krótka piłka. Zdjęcia w załączeniu. Za krótkie wędzidełko czy stulejka?
Przy braku wzwodu jestem w stanie odciągnąć napletek za załądź. W jeśli mam wzwód na poziomie 1/2 to jestem jeszcze w stanie zdjąć ( przy nawilżeniu). Stan pełnego wzwodu napletek nie schodzi - jakby wędziełko nie pozwalało.. Mógłbym na siłę odciągnąć ale następuje ból + jest duży problem z powrotem napletka na żoładź ( blokuje się w rowku).


Panowie jak pozbyć się problemu za jednym zabiegiem na wieczność ?
Nie chce dać się obrzezać całkowicie. Nie przemawia do mnie ubieranie i noszenie bielizny bezpośrednio na odkryty żołądź.
Czy można wyciąć wędzidełko?
Plus podejrzewam u siebie jakieś zapalenie żołędzia - tzn. podczas oddawaniu moczu nic nie piecze, nie boli, ale jak tylko dotknę albo przesunę palcem po powierzchni żółędzia to boli jak skurczyk...

Z góry dzięki za pomoc :).
Stulejka i krótkie wędzidełko oraz stan zapalny. Polecam Androlog Agnieszka Chomicz. Wykonuje zabiegi laserowo w różnych stylach wysoki/niski, luźny/ciasny a nawet podejmuje się reoperacji po zabiegach wykonanych u innego lekarza jeżeli coś jest nie po Twojej myśli.
Powinno do Ciebie przemówić raczej kontakt bielizny z odkrytym żołędziem ponieważ to jest obojętne w stanie normalnym, Ty masz nadwrażliwą żołądź z powodu stulejki po zabiegu będzie okej.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry