Czy mam stulejkę?

mam 18 lat. Dręczy mnie to gdyż nie wiem co się dzieje z moim wackiem...
Mam przypuszczenia że to stulejka ale chcę mieć pewność...
Zacznę od tego że nigdy nie wychodził mi żołądź podczas wzwodu... nigdy nawet nie próbowałem mu w tym pomóc, dzisiaj po raz pierwszy podczas normalnego stanu zdjąłem z niego napletek, lecz szybko schowałem żołądź gdyż pszestraszyłem się że nie będę mógł go z powrotem założyć. Wcześniej gdy jeszcze nie naciągałem napletka podczas wzwodu nie było go widać lecz po kilku razach coraz bardziej go widać... czy te ćwiczenia są bezpieczne czy aby na pewno jest to stulejka?? dodam że żołądź jest wrażliwy na dotyk.
Proszę o POMOC...
Prawdopodobnie jest to stulejka. Ćwiczenia nic tu nie dadzą.. Odprowadzenie zwężonego napletka poza rowek zażołędny może czasem zakończyć się tym iż ulegnie tam zadzierzgnięciu i powstaje "załupek", wtedy nie da się już samodzielnie go nasunąć, jest to stan niebezpieczny i wymaga szybkiej pomocy na ostrym dyżurze ponieważ może spowodować martwicę żołędzi. Najlepiej wybrać się jak najszybciej do urologa i rozwiązać problem.

nie podczas wzwodu moge tylko troche zdjac a nie wystarczy takie naciaganie skory ? tylko ile to trzeba robic dziennie i wgl a i dlaczeg gdy dotchne rzoledzia to boli i w takim stanie nie da sie odbyc stosunku prawda ? a jezeli to stulejka to chybanie calkowita i nie czeka mnie skalpel prawda?
Wygląda na to iż to stulejka, ćwiczenia na dłuższą metę nic nie dadzą, trzeba iść do urologa.

a jezeli bylo by za krotkie wedzidelko to na czym polegal by zabieg i czy bardzo t oboli ?
Zabieg krótkiego wędzidełka jest prosty i szybki, rozwiązuje problem, można go wykonać nawet laserem!

Pozdrawiam
Planeta Mężczyzn

Do oceny:
Mam lekki opór przy wróceniu napleta na miejsce przy pełnym wzwodzie. Wszystko ok?
Opór nie jest okej, w warunkach prawidłowych nie ma problemu z nasunięciem napletka na żołądź w czasie wzwodu, proponujemy zgłosić się na wizytę urologiczną. Zapraszamy na naszą stronę i grupę dyskusyjną na Facebook, są tam materiały edukacyjne przygotowane przez urologa i androloga na ten temat i inne tematy dotyczące mężczyzn.

Planeta Mężczyzn

Trolo

Active member
Jeżeli nie będzie oporu na żołędziu, to po założeniu prezerwatywy będzie Ci napletek ruszający się luźno zsuwał ją z penisa. A tak to zatrzyma się za żołędziem w rowku i będzie wszystko ok.

Matador

New member
Ej no bez przesady. Jak pisze Trolo - musi być trochę oporu, bo inaczej przy seksie z prezerwatywą by się cały czas zsuwał napletek

Jeżeli nie będzie oporu na żołędziu, to po założeniu prezerwatywy będzie Ci napletek ruszający się luźno zsuwał ją z penisa. A tak to zatrzyma się za żołędziem w rowku i będzie wszystko ok.
to nie chodzi o to by był opór tylko o ufiksowanie napletka za pomocą wędzidełka, ale nie powinno być zwężenia napletka stawiającego opór.

Matador

New member
hmmm A gdzie tam jest na zdjęciu zwężenie napletka? :unsure: Ani się tam żaden pierścień nie tworzy ani nic... Nie wiem o co Autorowi chodzi z "lekkim oporem przy wracaniu napletka" - może niech sie wypowie. Nie wydaje mi się jednak, żeby trzeba było od razu iść do urologa (chyba że Pozdro8 to rzeczywiście przeszkadza podczas stosunku, powoduje ból, ucisk)

hmmm A gdzie tam jest na zdjęciu zwężenie napletka? :unsure: Ani się tam żaden pierścień nie tworzy ani nic... Nie wiem o co Autorowi chodzi z "lekkim oporem przy wracaniu napletka" - może niech sie wypowie. Nie wydaje mi się jednak, żeby trzeba było od razu iść do urologa (chyba że Pozdro8 to rzeczywiście przeszkadza podczas stosunku, powoduje ból, ucisk)
Właśnie to co zgłasza autor- opór przy probie nasunięcia napletka jest typowy dla zwężenia, na zdjęciu widać subtelne zbielenie w kształcie pierścienia. Bez wizyty i urologa raczej ciężko będzie wyjaśnić czy rzeczywiście zwężenie jest czy nie..

Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Czy mam stulejkę? 10lat Stulejka 6
M Czy mam stulejkę Stulejka 1
K Czy mam stulejkę? 12 lat Stulejka 1
M Czy mam stulejkę? Stulejka 3
K Czy mam stulejkę? Stulejka 6