Czy mam stulejkę?

Trolo

Active member
witam otóż mam taki problem że gdy chce zdjąć ta skórkę boli mnie zoladz i gdy go dotykam strasznie boli gdy nie stoi boli mniej i da się bardziej zdjąć jednak tez boli gdy sie dotyka mam zaczerwienione na środku i gdy o cos prosze o pomoc nie wiem co robić wysyłam tutaj zdjecia http://imgur.com/a/uuBTKay
Wstaw zdjecia gdy zsuwasz napletek na maks gdy nie stoi i maksymalne zsuniecie gdy Ci stoi czyli masz wzwód.
To że żołądź jest wrażliwy to normalne bo jest bardzo delikatny i przy dotyku będą takie mało przyjemne odczucia. Trzeba myć penisa w spoczynku czyli jak Ci nie stoi ze zsunietym napletkiem i te nieprzyjemne odczucia będą mniejsze. Tzeba sobie żołędzia zahartować.

janek1123

New member
wysle jutro bo teraz umyłem i ściągnąłem i nie bolało jak lalem płyn a jak palcem dotykaelm to bolało mniej niż tylko teraz jak mam założone to dotykam tego na samej górze to mnie swędzi dobrze?

Trolo

Active member
Podczas mycia zsuwasz napletek i myjesz cala reka a nie tylko palcem. Wtedy lepiej umyjesz a i nadwrażliwość bedziesz cwiczył.

Trolo

Active member
Owszem boli ale z czasem się oswoisz i nie będzie bolało. A gdy ściągasz dalej to w którym miejscu boli najbardziej ? Spróbuj z nawilżonym napletkiem. Jak nie stoi zsuń napletek, nawilż czymś kremem, oliwką żołędzia tak żebyś miał dobry poślizg i potem doprowadź do wzwodu i spróbuj zsunąć. Myślę, że ból będzie mniejszy i łatwo pójdzie.

amenek5

Member
To i tak wszystko moim zdaniem nie jest do końca naturalne , przejdz sie z tym nawet i do lekarza pierwszego kontaktu ( rodzinny ) i moze on ci cos da co pomoże bo to według mnie nie jest normalne i naturalne

Bousian

New member
Cześć,
mój problem wygląda następująco:
Od czasu do czasu (średnio raz w miesiącu, może rzadziej) budzę się rano i końcówkę napletka mam ściśniętą tak, że nie jestem w stanie jej odsunąć na milimetr.
Oczywiście jak to rano odczuwam silną potrzebę wysikania się lub umycia więc zazwyczaj kończy się to ściągnięciem na siłę (no bo nie wyobrażam sobie lecieć do lekarza albo dzwonić na NFZ i czekać pół roku bez mycia się) a w efekcie pęknięciem skóry (kilka pęknięć wzdłuż linii penisa). Bolesne to, nieprzyjemne, szczypie, goi się kilka dni i wszystko wraca do normy na kolejny miesiąc.
Od jakiegoś czasu po każdym takim zdarzeniu obserwuję, że końcówka napletka robi się twarda i sucha co też nie jest przyjemne (
). To zdjęcie z dzisiaj (ostatnie zdarzenie trzy - cztery dni temu).
Niby nie jest to wielki dramat ale jednak irytuje i wolałbym uniknąć babrania się z tym do końca życia.
Oczywiście już rozważam wizytę u specjalisty ale może tutaj się coś dowiem - stulejka, nie stulejka? Półstulejka? Coś zupełnie innego?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kostek

New member
Czy mam stulejke???

Muj mój penis ma skurke skórę aż po sam koniec, jak patrzyłem w internecie to skurka skóra nie wychodzi aż tak daleko. Niedługo idę na bilans i boję się, że będę musiał pokazać penisa Pani Doktor.
Proszę o pomoc na pv

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dupamariana

New member
Mam problem mam 12 lat 8 cm we wzwodzie i chyba mam stulejkę ponieważ w spoczynku schodzi napletek normalnie a we wzwodzie tylko do połowy, czy mam dodać zdjęcia czy coś

Do góry