• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Trolo

Well-known member
Wszystko zależy od tego gdzie chcesz to zrobić, czy masz w pobliżu kogoś polecanego na forum. Poczytaj sobie forum jest sporo o lekarzach.
 

takedown

New member
Witam. Czy ktoś był by tak uprzejmy i powiedział mi czy powinienem coś z tym zrobić. Nie czuje dyskomfortu ale podczas wzwodu napletek sam się nie zsuwa. Natomiast jak go zsunę to czuć, że siedzi bardzo ciasno. Zastanawiałem się nad obrzezaniem ale obawiam się, że potem będę mieć problemy z masturbacją.

 

AGv

Active member
Podobne zdjęcie pokazywałeś w 2019. Jeżeli za tyle lat taki stan rzeczy nie przeszkadzał ci w niczym, to poco coś zmieniać?
 

Trolo

Well-known member
A nawet jest to takie samo zdjęcie. Naturalnie podczas wzwodu sam się napletek nie zsunie. Tutaj nikt nie będzie Ci mówił co masz zrobić, bo to jest Twój penis i Twoja decyzja i nikt nawet lekarz nie zagwarantuje Ci tego, że po zabiegu będzie wszystko git malina bo może się stać wiele. Martwisz się masturbacją, a uprawiasz seks z żoną. Jakby jedno drugiego nie wyklucza ale no sam nie wiem. Jakbyś miał 15 lat to rozumiem.
 

zatroskana

New member
Napletek mojego partnera w stanie wzwodu napina się na 1/3 wysokości żołędzi. Gdy próbuję go nieco zsunąć, czuję opór i mam wrażenie że sprawiłoby to ból. Nie mam jak zrobić fotek, więc wstawiam podgląd z painta. Czy to wystarczający powód do wizyty u urologa?

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/myPqbfD" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/myPqbfD"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
 

zatroskana

New member
Napletek mojego partnera w stanie wzwodu napina się na 1/3 wysokości żołędzi. Gdy próbuję go nieco zsunąć, czuję opór i mam wrażenie że sprawiłoby to ból. Nie mam jak zrobić fotek, więc wstawiam podgląd z painta. Czy to wystarczający powód do wizyty u urologa?

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/myPqbfD" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/myPqbfD"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
Coś nie poszło z wstawieniem, więc podsyłam link
 

Trolo

Well-known member
No to może zapytaj partnera czy coś go boli czy nie, gdy zsuwasz mu napletek. On sam pewnie robił sobie dobrze, to najlepiej wie czy zsuwa mu się napletek i czy ma z tym problem. W pewnym stopniu napletek nie zsuwany wcześniej się rozciągnie. Z drugiej strony nie może on być zbyt luźny bo będzie problem podczas seksu i musi się on blokować pod żołędziem, dlatego żołądź jest szersza niż podstawa penisa, ale jak wiemy każdy penis inny. Ile on ma lat? Może sam tu wejdzie i opisze swoje dolegliwości? Generalnie do urologa można iść kiedy się chce nie tylko ze "wskazaniami" .
 

zatroskana

New member
No to może zapytaj partnera czy coś go boli czy nie, gdy zsuwasz mu napletek. On sam pewnie robił sobie dobrze, to najlepiej wie czy zsuwa mu się napletek i czy ma z tym problem. W pewnym stopniu napletek nie zsuwany wcześniej się rozciągnie. Z drugiej strony nie może on być zbyt luźny bo będzie problem podczas seksu i musi się on blokować pod żołędziem, dlatego żołądź jest szersza niż podstawa penisa, ale jak wiemy każdy penis inny. Ile on ma lat? Może sam tu wejdzie i opisze swoje dolegliwości? Generalnie do urologa można iść kiedy się chce nie tylko ze "wskazaniami" .
Widzę po jego reakcji że boli, dlatego staram się go nie ściągać. Partner jest przed 30-tką i do tej pory nigdy się nie mył pod napletkiem, tylko z zewnątrz. Uprawiamy seks kilka lat, dlatego zaczęłam się martwić o jego zdrowie, ale on uważa że wszystko jest ok i nie ma potrzeby iść do lekarza.
 

MKD

Active member
Skoro uprawiacie seks a napletek sie nie zsuwa to bardzo prawdopodobne, ze skonczy sie na calkowitej i wyboru miec nie bedzie
 

zatroskana

New member
Po zwróceniu uwagi na kwestię higieny, mówi że zaczął go odpowiednio pielęgnować, jednak przy wspólnym prysznicu bardzo się kryje ze swoim kroczem i nie mogę patrzeć jak się myje w tamtym miejscu. Stąd też zakładam że nie potrafi się dostać pod skórkę :rolleyes: Sam nie chce mi powiedzieć o niczym i robi z tego temat tabu.
Czyli co, próbować zachęcać do wizyty u lekarza?
 

Matador

Member
Bardzo ładnie narysowałaś typową stulejkę :LOL: Jeżeli jest w stanie ściągnąć napletek w spoczynku, to da radę się umyć, ale to nie zmienia faktu, że seksualnie i tak będzie miał problemy. Taki penis jest po prostu... niefunkcjonalny
Zdecydowanie zachęcaj do wizyty u urologa. Bez zabiegu się raczej nie obejdzie
 

problemowo

New member
Witam.
Mnie i partnerowi wydaje się ze z jego penisem jest coś nie tak.
Żołądź podczas wzwodu udaje się odsłonić w ponad 2/3 ale nie ma szans na umieszczenie napletka w rowku zażołędnym( czuć duży opór i mówi ze odczuwa ucisk poniżej żołędzi). Podczas seksu żołądź jest niemal całkiem zasłonięta, ma przez to duże problemy z osiągnięciem orgazmu. Bardzo siada mi to na psychikę, czuje jakbym to ja była temu winna. Jutro postaram się dodać zdjęcia. Ps. podczas spoczynku napletek schodzi za żołądź.
W przyszłym tyg planujemy wizytę u urologa, czy możecie polecić kogoś we Wrocławiu?
Pozdrawiam
 

problemowo

New member
Załączam zdjęcia, tak wygląda maksymalne ściągnięcie napletka (od połowy żołędzia czuć opór) i przytrzymanie go, kiedy zostaje puszczony wraca zakrywając niemal całą żołądź. Od tylniej części schodzi raczej normalne ( w przeszłości był zabieg wydłużenia wędzidełka)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry