• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

CENNIK

michu86

New member
GDAŃSK

URO GDAŃSK
dr Stanisław Dobrzański

Wizyta: 50zł
Zabieg obrzezania całkowitego + wędzidełko: 1050zł

Stosunek cena/jakość: 10/10

Naprawdę gorąco polecam! Dodam, iż decydując się na dr Dobrzańskiego absolutnie nie kierowałem się kwestią kosztów - szukałem lekarza z najlepszą opinią w Trójmieście i okolicach. Dopiero na pierwszej wizycie ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że oprócz najwyższej jakości zabieg kosztuje zaledwie 1050zł! Dla porównania w Gdyni standardem jest 1800zł.
 

kristofer87z

New member
Wrocław

Multimedica
Dr. Marek Belda

Konsultacja 110 zł
Obrzezanie całkowite 800 zł
Znieczulenie krótkie dożylne (typ całkowitego) 350 zł
Korekta krzywizny penisa 3000 zł

Polecam, wykonali mi 2 zabiegi, obydwa elegancko.
 

cmk

New member
Kraków(Zabierzów)

Alma Medica

Lek. med. Leszek Michalski

Konsultacja 88
Badania 77
Zabieg(plastyka wędzidełka) 615

Zabieg miałem tydzień po konsultacji. Gabinet znajduje się w zaadaptowanym domu ale w środku jest super, czyściutko i miła obsługa. Doktora myślę że nie trzeba polecać ;)
 
MOSKWA ;D

http://vitamed.ru

Imienia doktora nie napiszę bo sobie języki połamiecie.

Obrzezanie całkowite.
Naprawa po pierwszym nieudolnym "specjaliście":
.
Badania 400PLN, wizyta 100PLN, 2 wizyty po 50, zmiana opatrunku 50PLN, zabieg 1700PLN.
Łącznie 2350 :/
 

macin5

New member
Miałem stulejke funkcjonalną (w czasie wzwodu tylko)
Plastyka napletka

Tarnów
Wizyta Pro+Med u Doktora Grzegorza Sulimki kosztowała 100 zł
Zabieg w Alergo Med u tego samego doktora kosztował 600 zł
 

wolski

New member
Ceny w Ars Medica w Krakowie, kształtują się następująco (stan na dzień 9.08.2012)

konsultacja - 100 zł
badania - 94 zł
zabieg - 700 zł
 

ven32

New member
Konsultacja + skierowanie do szpitala Janusz Starzec (Sędziszów Małopolski) 80zł
Przedłużenie wędzidełka Grzegorz Sulimka (Tarnów) 400zł
 

anonimowystul

New member
wolski napisał:
Ceny w Ars Medica w Krakowie, kształtują się następująco (stan na dzień 9.08.2012)

konsultacja - 100 zł
badania - 94 zł
zabieg - 700 zł

A późniejsze kontrole po zabiegu dalej za darmo? Bo wcześniej pisali ludzie, że tak. Mam nadzieje, że się nie zmieniło.
 

andylon

New member
anonimowystul napisał:
wolski napisał:
Ceny w Ars Medica w Krakowie, kształtują się następująco (stan na dzień 9.08.2012)

konsultacja - 100 zł
badania - 94 zł
zabieg - 700 zł

A późniejsze kontrole po zabiegu dalej za darmo? Bo wcześniej pisali ludzie, że tak. Mam nadzieje, że się nie zmieniło.

Tak są darmowe :) Ja po zabiegu przychodziłem jeszcze chyba 4 razy :)
 

anonimowystul

New member
andylon napisał:
anonimowystul napisał:
wolski napisał:
Ceny w Ars Medica w Krakowie, kształtują się następująco (stan na dzień 9.08.2012)

konsultacja - 100 zł
badania - 94 zł
zabieg - 700 zł

A późniejsze kontrole po zabiegu dalej za darmo? Bo wcześniej pisali ludzie, że tak. Mam nadzieje, że się nie zmieniło.

Tak są darmowe :) Ja po zabiegu przychodziłem jeszcze chyba 4 razy :)
Dzięki za odpowiedź, już się również sam przekonałem ;). Lekarz daje swój telefon zachęcając by dzwonić w razie jakichkolwiek pytań i sam zaznacza, że wizyty kontrolne są darmowe i w razie jakichkolwiek problemów wpadać kiedykolwiek (najlepiej zaraz przed rozpoczęciem przez niego pracy), a w razie bezproblemowego przebiegu gojenia to ze mną umownie ustalił, że po powiedzmy 2 tygodniach i teraz jak po 2 tygodniach u niego byłem to znowu na za 2 tygodnie się z nim ugadałem. ;)

Ceny dalej aktualne, z tym że ja płaciłem tylko 100+700zł za konsultacje i zabieg, żadnych badań nie robiłem.
 

wkurtka

New member
Witam, wie ktos moze ile teraz kosztuje obrzezanie (prawdopodobnie czesciowe) i wydluzenie wedzidelka razem u doktora Perdzynskiego? Ewentualnie gdzie jeszcze w Warszawie mozna wykonac ten zabieg u jakiegos dobrego specjalisty prywatnie bo rozne opinie slyszalem o dr Perdzynskim?
Pozdrawiam
 
Do góry