• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

CENNIK

piesu

New member
Polecam doktora Torza ze szpitala Ibis w warszawie. Miałem u niego obrzezanie, wszystko sie goi bez żadnego problemu. Ceny :
Obrzezanie 900
Wizyta przed 100
 

Krakersik

New member
Witam.
Wiecie może czy w Krakowskiej "Ars Medice" tego roku zmieniły się ceny? Czy nadal jest zabieg 700, wizyta 100 + badania. I te badania są zawsze obowiązkowo?
 

Kamil 84

New member
Ja byłem w dr Lik Clinic w Łodzi. Super obsługa, bardzo fajny urolog i do tego z tego co widzę dobra cena. W sumie zapłaciłem 500zł, a wszystko przebiegło sprawnie, bezboleśnie i starannie. Poleam to miejsce i podaję link do strony:
http://www.drlikclinic.pl
:D
 

Andy11tm

New member
Najlepsze są ceny wizyt kontrolnych....4 wizyty po..??? i oczywiście każda po 100 zł...dosłownie wyłudzanie pieniędzy...żeby lekarz zobaczył i powiedział super....boooo na oponkę, blizny, zgrubienia, opuchliznę itp...i tak nic nie poradzi..tylko powie żeby czekać... np. dr Torz jasno mówi..po obrzezaniu całkowitym nie trzeba wizyt kontrolnych...bo się ma goić i tyle (oczywiście szwy rozpuszczalne)....dodam że miał rację.. Widziałem go ostatni raz na zabiegu..i jest wszystko super...bez pokazywania interesu za 100 zł na wizytach kontrolnych....
 

takiktos

New member
alfredzik napisał:
Multimedica we wrocławiu.
Dr Fiutowski.

Konsultacja: 110 zł
Zabieg usunięcia: 800 zł (od razu zrobił mi wędzidełko)

Polecam :)

co jak co ale nazwisko ma jak najbardziej na miejscu :) mozna nawet specjalnie zmienil po ukonczeniu medycyny i wybraniu specjalizacji :)
 

qwerty12

New member
Czy jeśli problemem jest zarówno zwężenie napletka jak i zbyt krótkie wędzidełko to zabieg taki może kosztować podwójnie więcej?
Jest szansa, że kosztowałby do 3000zł? Pomijam oczywiście wizyty i kontrole..
W piątek jestem umówiony na wizytę, a nie zapytałem o to przez telefon bo chcę by mi potwierdził czy to ten problem o którym myślę. Pytanie czy u niego będę mógł się zdecydować na zabieg czy trzeba będzie myśleć coś innego.

W sumie pewnie dowiem się dopiero w piątek, ale nie zawadzi zapytać bo może ktoś miał taki zabieg u tego Pana doktora..
 

shogo

New member
Ja płaciłem 800 zł za stulejkę i dodatkowo zostało mi wycięte wędzidełko. Także wątpię aby koszt był większy w przypadku jednego i drugiego ale co lekarz to inne sposoby
 

qwerty12

New member
To już wszystko jasne.
Wizyta u Pana Perdzyńskiego (każda konsultacja 150zł).
Cena za plastykę napletka (zdiagnozowane zwężenie) + wydłużenie wędzidełka to 3200 zł.

Tanio nie jest, grunt by robota była dobrze wykonana.. ;)
 

Daarek

New member
Daj spokój chłopie. Plastyka napletka + wędzidełko to 700-800zł. Naprawę nie ma w okolicy innych lekarzy ?
 
Do góry