• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

CENNIK

mietekmietkowy

New member
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej UROLODZY BPHS sp. z o.o. w Częstochowie. 900zł zabieg obrzezania, w cenie więzadełko w znieczuleniu miejscowym, z narkozą chyba 1200zł. 120zł wizyta, 34zł badania krwi.
 

dziku

New member
Witam,

poszukuję urologa/chirurga który wykona obrzezanie. Nie mogę czekać dłużej niż tydzień. Najlepiej mazowieckie, ktoś może coś polecić?
 

adrem

New member
Gabinet zabiegowy URO, Gdańsk, dr. Stanisław Dobrzański. Wycięcie pierścienia napletka (na moje oko obrzezanie częściowe) + nacięcie wędzidełka 1050zł plus po 50zł za kilka wizyt (zdjęcie opatrunku, szwów). Pełen profesjonalizm, znieczulenie ogólne na ok. 15-20 min. POLECAM!
 

manfred_xyz

New member
Warszawa Centrum Medyczne WellMed
Ul. Dluga 27
Konsultacja 150zl
Obrzezanie calkowite z usunieciem wedzidelka 1500zl
dr. Marianna Bondarenko
Polecam!! :D
 

Makintosz

Member
Bielsko-Biała: Beskidzkie Centrum Medyczne
wizyta: 110 zł (oczekiwanie: 2 tygodnie)
zabieg (stulejka + krótkie wędzidełko): 0 zł! (na NFZ! oczekiwanie: 2 tygodnie!)
 

Ambroży

New member
Drako Ars Medica na ul. warszawskiej 17. Nawet tutaj na forum jest duzo osob, ktore mialy zabieg wlasnie tam. Przyjmuja tam dwaj lekarze - dr Drabina i dr Fortuna. Generalnie o obydwu mozna znalezc pozytywne opinie. Mnie zabieg przeprowadzil dr Fortuna. Koszt w tej klinice to 700zl plus 100 za wizyte przed zabiegiem. Moze byc ciezko znalezc cos taniej.
 

crs

New member
Heja, czy ktoś może polecić coś w podobnej cenie lub tanszego (700-800pln) w okolicy Śląska, Krakowa, max Wrocław.
Plastyka.
jestem po jednym zabiegu, nieudanym, wedzidełko obciete.
 

amator88

New member
Ja ponad rok temu w średnim mieście płaciłem 800 zł plus wizyty dwie: 100zł pierwsza i kontrolna 80 zł. W większych miastach zawsze drożej.
 

alfred666

New member
Mógłby ktoś polecić coś SPRAWDZONEGO i taniego w okolicach Warszawy? (tak do 100km)
Bo w Warszawie na pewno drożej, czasem nawet dwukrotnie...

ps. spamerom reklamującym na forum serdecznie dziękuję, proszę nie pisać - chodzi o moje zdrowie!
 

Buos

Member
Zabieg usunięcia stulejki (plastyka) w Rzeszowie na NFZ 0 zł - robiłem u lekarza, którego zupełnie nie polecam, niestety dzięki niemu mam na głowie kolejny przed sobą (niestety nie "zauważył" za krótkiego wędzidełka - swoje przeżycia opisywałem na forum) ale jak pomyślę, że gdybym poszedł do niego prywatnie to zabuliłbym 120 zł za wizytę kwalifikującą do zabiegu, a sam zabieg to 1200 zł to trochę mniej się denerwuję.
Z tego co wiem panowie znani z licznych pozytywnych (choć często okazuje się niezasłużonych opinii na różnych portalach) cenią się na tym właśnie poziomie. A prywatne załatwienie sprawy wcale nie gwarantuje lepszego wyniku.
Wszyscy oni przyjmują zawsze również w ramach funduszu - czeka się zazwyczaj na wizytę od 1 m-ca do 4 zależnie od lekarza, długość kolejki można sprawdzić na stronie NFZ-u, na zabieg zależnie od sytuacji od 1/2 do 1,5 m-ca. Zabiegi na NFZ są zarówno w szpitalach publicznych jak i prywatnych klinikach.
Nie widzę powodu, żeby płacić za coś co należy się w ramach tzw. systemu (chodzi oczywiście o zabiegi podyktowane względami medycznymi - stulejka, krótkie wędzidełko, a nie własne pomysły na nowy wygląd członka ;), więc jak się komuś grunt nie pali pod nogami to kwestia tych kilku miesięcy i pieniędzy na ciekawsze wydatki powinna być dobrą ku temu zachętą.
Niestety z Rzeszowem jest taki problem, że lekarzy specjalistów jest jak na lekarstwo ;), w związku z tym ci, którzy są cenią się na poziomie warszawskim, z tego co widzę wizyty i zabiegi u lekarzy specjalistów z międzynarodowym dyplomem np. w Krakowie czy Lublinie, gdzie lekarzy jest dużo więcej, wychodzę nawet o połowę taniej, i póki nie będzie nowych lekarzy na rynku póty tak będzie się działo. Poza tym mury prywatnych szpitali muszą się spłacić...
 
Do góry