• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

CENNIK

samurai

New member
Warszawa IBIS - obrzezanie u dr. Torza

100 zł wizyta + 1200 zł zabieg (nastąpiła podwyżka ceny zabiegu z 900 na 1200 zł).

Czas oczekiwania - w moim przypadku miesiąc na wizytę i kolejny miesiąc na zabieg (doktor przyjmuje tylko we wtorki).
 

nowy93

New member
ja dzisiaj byłem u urologa prywatnie konsultacja 90 zł, zabieg za 2 tyg też prywatnie bo w tej chwili rzuciłem studia nie obejmuje mnie ubezpieczenie a niedługo wyjeżdżam z kraju to pomyślałem że w końcu muszę to załatwić. Kosztu dokładnie jeszcze nie znam, mam diagnozę : nadmiar napletka, stulejka i załupek, tzn tak jest napisane na skierowaniu na zabieg.
 

Daarek

New member
Jeśli chodzi o A. Smogóra, to ceny przedstawiają się następująco:
Pierwsza wizyta - 80zł
Plastyka wędzidełka - 400zł
Plastyka napletka - 600zł
Plastyka wędzidełka i napletka - 700zł
Obrzezanie - 1000zł
Wizyty kontrolne (tyle ile potrzeba) - gratis
 

Gabon

New member
Dr Torz, klinika IBIS. Wizyta 140 zł, zabieg 1200zl, Leki (ibuprom, apap, maść, płyn) 30 zł. A wiec na dzien dzisiejszy na moją walke ze stulejką wydałem 1370 zł plus koszty dojazdu oczywiście. :)
 

takiktos

New member
Gabon napisał:
Dr Torz, klinika IBIS. Wizyta 140 zł, zabieg 1200zl, Leki (ibuprom, apap, maść, płyn) 30 zł. A wiec na dzien dzisiejszy na moją walke ze stulejką wydałem 1370 zł plus koszty dojazdu oczywiście. :)

a jakie wyniki?
 

Gabon

New member
Tu masz moja mini relacje z zabiegu:

viewtopic.php?f=2&t=13040

Ogólnie jestem zadowolony. Jedynie co mi teraz zostało to szwy i mała nadwrażliwość - wciąż np nie mogę się normalnie myć. :) Dopiero 2 tygodnie minęły wiec jest luz. :)
 

Thracian

New member
Czy jest szansa, by zapłacić w Warszawie lub okolicach za wizytę kontrolną do 100 zł?

Po wizycie kontrolnej na prywatnie mógłbym iść na zabieg na NFZ? Wybieram się na wizytę na prywatnie głównie dlatego, że nie chcę czekać 8 mies. na zwykłą wizytę kontrolną na NFZ (słyszałem, że na zabieg czeka się już mniej).
 

ksawery

New member
990 zł kosztuje zabieg usunięcia stulejki w prywatnym szpitalu Vita-Glob w Sulejówku koło Warszawy. Zabieg wykonuje urolog dr Bogdanowicz, który pracuje w szpitalu na Szaserów. Konsultacja to koszt 100 zł.
 

kalipa

New member
Dodam tylko, że usunięcie stulejki to dość tani zabieg. Już samo wędzidełko trochę komplikuje sprawę bo cena też pewnie idzie do góry. Ja u siebie miałem stulejkę oraz mega krótkie wędzidełko. Zdecydowałem się na zabieg plastyczny wraz z usunięciem wędzidełka.
Finał jest taki, że główka żołędzia jest praktycznie w całości schowana pod skórką, miejsce zabiegu niewidoczne, a efekt hmmm cieszę się że zdecydowałem się na zabieg :)

Szczerze mówiąc nie wiem jak ma się taka plastyka za 3000zł, a usunięcie napletka za 600zł. Ale jak patrze na zdjęcia po tej "normalnej" metodzie to jednak widać dość sporą różnicę.
 
Do góry