• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dni po obrzezaniu, gigantyczna opuchlizna, pomocy

Scaryjary

Member
Hej, zdecydowałem się założyć konto na tym forum bo mam ogromne obawy o swój sprzęt po obrzezaniu. Bardzo długo (kilka lat) trwało podjęcie decyzji, bo się po prostu bałem. W końcu znalazłem prywatną klinikę, poszedłem i za dwa tygodnie umówili mnie na zabieg. Teraz mija piąty dzień po zabiegu. Strasznie się męczę(mega ból), nie chodzę do pracy bo nie mogę normalnie funkcjonować. Najlepiej gdy tylko leże, bo jak chodzę i siedzę to czuję ogromne "ciśnienie" na opuchliźnie. Przeglądając fotki na forum jestem załamany, bo u nikogo nie wyglądało to tak tragicznie jak u mnie... Gdybym wiedział że tyle bólu mi to przyniesie to w życiu bym się nie zdecydował, mimo zapewnień lekarza że nic nie będzie boleć itd to jest tragedia.


Byłem u lekarza wczoraj i nakazał robić okłady z rumianku... W czwartek do kontroli.

Nie wygląda na to żeby to miało zejść. Jestem strasznie spanikowany, ktoś może mi powiedzieć co mnie czeka?

Miało być tak pięknie, naczytałem się samych pozytywnych opinii o obrzezaniu a tu jakaś masakra. ;(
 

randomguy66

New member
Tak szczerze jak przeglądam to forum i po zabiegu jak i przed oglądałem naprawdę sporo tematów i zdjęć innych z obrzezania tak u Ciebie naprawdę wywaliło że tak powiem "jajo" konkretne ale już parę tutaj takich widziałem podobnych no ale nie ciekawie to wygląda.
Jesteś obrzezany częściowo czy całkowicie jesteś w stanie naciągnąć napletka ? lekarz CI mówił?
bo jak częściowo to były już tutaj takie tematy żeby lecieć na SOR i żeby naciągać, ale co w przypadku całkowitego i takiej opuchlizny to nie wiem chyba nie da się nic zrobić każdy organizm reaguje inaczej.
Wydaje mi się że musisz czekać na spokojnie leżeć dbać o higienę i czekać aż to jakoś zejdzie.
Tak jak patrzę na te tematy to naprawdę cieszę się że jestem już 3 tygodnie po i nie miałem jakich przygód.
 

Scaryjary

Member
Jestem obrzezany całościowo. Coraz częściej zaczynam mieć myśli i podejrzenia czy lekarz czasem czegoś nie schrzanił. :( Byłem prywatnie więc zapłaciłem ładną sumkę, byłem zapewniany że wszystko super nawet przeciwbólowych nie będę musiał brać - a od zabiegu codziennie na tabletach bo bym nie wyrobił. :/
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jedz na sor niech zobaczy to jakis dobry lekarz. I radze robic to teraz a nie jutro. Moze uda im sie to wcisnąć. Będzie bolec jak cholera.

Slabo przegladales forum skoro nie znalazłeś gorszych zdjęć niz swoich...
 

Scaryjary

Member
Jedz na sor niech zobaczy to jakis dobry lekarz. I radze robic to teraz a nie jutro
Tylko gdzie teraz znaleźć dobrego lekarza? Sor ostatnio odprawia wszystkich z kwitkiem. Mój lekarz u którego robiłem to prywatnie podał mi do siebie numer. Może do niego zadzwonię że zamiast jutro przyjechałbym dziś ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak on ci poleca na tak wyjebana oponke okłady zamiast działać to ja bym do niego nie pojechal. Poczytaj forum jak ludziom na sor sila uwalniali oponki.

To tez przeczytaj

Obys mial na tyle skóry by można to było przepchać.
 
Ostatnia edycja:

Scaryjary

Member
Jak on ci poleca na tak wyjebana oponke okłady zamiast działać to ja bym do niego nie pojechal. Poczytaj forum jak ludziom na sor sila uwalniali oponki.

To tez przeczytaj

Obys mial na tyle skóry by można to było przepchać.
Właśnie mam całkowite obrzezanie i praktycznie w ogóle nie ma jak tego naciągnąć. Masakra.... ;(
 

zane77

Active member
Ja tak dużo nie miałem, ale lekarz mi kazał ciasno zawijać. To co mi puchło w czasie gdy miałem zdjęty opatrunek, to potem po ciasnym zawinięciu się wchłaniało.
 

Amek

Active member
Lekarz to nie ma wpływu na obrzęk przecież, taki obrzęk może się pojawić zawsze ja tez miałem bardzo duży i bolało mnie przez prawie dwa tygodnie, a teraz po prawie 8 tygodniach zeszła mi prawie całe opuchlizna.

Czy lekarz coś źle zrobił to dopiero można stwierdzić po tych 8 tygodniach, a i tak czasami obrzęk może utrzymywać się bardzo długo. Jak by nie patrzeć to dość poważny zabieg

Nie ma co gadać opuchlizna duża, możesz spróbować brać aescin w tabletach, jakiś lekko uciskowy opatrunek tez by pomógł, ale nie wiem czy jesteś w stanie taki zrobić
 

MKD

Active member
Jak ja mialem tez duza opuchlizne i normalnie sciskalem stopniowo opatrunkiem i schodzila. Racja, bolalo ale lepsze to niz drugie ciecie.

tylko, ze na nie mialem az takiej bomby i stopniowo robilem coraz ciasniejsze opatrunki a nie na raz
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tutaj ewidentnie widac ze wypchało wew napletek bo linia ciecia zacisnela sie wokół trzonu. Widac jak byk gdzie jest skora zewnetrzna i jak jest zacisnieta. Chlonka nie ma jak odpynac i stad taki balon. Prawdopodobieństwo ze tak zostanie jak sie nie zareaguje jest duze. Malo kto jest w stanie sam to przepchac dlatego najlepiej udac sie z tym do lekarza. Co do tego czy lekarz ma wplyw czy nie. Zakładając np ciasny opatrunek na np dwie doby po zabiegu moze byc ze mniejszy ryzyko oponki.
 

Scaryjary

Member
Ludzie dziękuję za wasze odpowiedzi, szczególnie dieselpower - prawdopodobnie uratowałeś mi prącie! Skloniłeś mnie do szybkiej reakcji. Zadzwoniłem z samego rana o 8:30 do mojego lekarza, kazał natychmiast przyjechać. Cyk na rozkładany fotel i zaczął majstrować. Krzyczałem z bólu, nie wiem ja jestem jakiś wrażliwy na to wychodzi ale bolało jak cholera - mimo zastrzyku znieczulającego (w dwóch miejscach). Kilka minut i upchane do środka. Czuję mega ulgę... Dosłownie 5 minut bólu jak cholera, ale teraz jest naprawdę ulga... Już jest dużo mniejsze. Teraz musi tylko ten obrzęk zejść, ładnie się wchłonąć i będzie super. Jutro jadę na kontrole czy wszystko okej :)

Jeszcze raz dieselpower dziękuję bo skloniłeś mnie do szybkiej reakcji. Dla potomnych czytających ten temat - NIE BÓJCIE SIĘ, DZWOŃCIE DO SWOJEGO LEKARZA I ON WAM NA PEWNO POMOŻE. Ja się bałem i chciałem zwlekać - mogłem mieć przesrane (wycięcia, nacięcia, kolejne zabiegi - a nikt tego nie lubi). Mam nadzieję że teraz wszystko będzie się super goiło i żadne niespodzianki mnie już nie czekają. :)
 

Scaryjary

Member
:cool::cool::cool:

Wrzuć fote jak to teraz wyglada.

Macie jakieś lifehacki co do takiego stanu? Lekarz mówił że teraz powinno się wchłonąć, a do sikania po prostu lekko odchylam skórę. Robiłem już okład z rumianku, teraz włożyłem gazę w slipy, bo kropelka krwi czasem skapnie i leżę w slipach (specjalnie żona mi nakupowala slipów bo wcześniej tylko w bokserkach chodziłem).

Obawiam się nocnych wzwodów. Ale lekarz mówił że nie powinno ponownie "wyskoczyć". Co o tym sądzicie?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Patrz ile skory masz, a mowiles ze sie nie da nałożyć. Im krocej miales napuchniete tym szybciej sie wchłonie.
 

Scaryjary

Member
Patrz ile skory masz, a mowiles ze sie nie da nałożyć. Im krocej miales napuchniete tym szybciej sie wchłonie.
Sam w życiu bym tego nie zrobił. Prawie umarłem tam na tym krześle :D
Miałem to w sumie 3 dni, rosło i rosło a dzisiejsza noc to było apogeum, urosło do takich rozmiarów że już zacząłem panikować. Stąd ten szybki post w nocy tutaj :)

A co z tą nocną erekcją? Nawiedza mnie i przez nią się ciągle budziłem. Nie wyskoczy mi to teraz w trakcie snu przy erekcji?
 

Podobne tematy

Do góry