• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dni po zabiegu plastyki

anonimus

New member
to juz druga doba po zabiegu plastyki tzn. chyba było to częsciowe wydaje mi sie tylko oni tak to nazywają-druga noc troszke bolesna ale to poprzez wzwody-jak do tej pory zmieniaM opatrunki po sikaniu-najpierw szarym mydłem potem ostenicept i zawijam i tak w kółko-na razie nie probowałem go sciągac jedynie troszke do sikania i zobaczyłem dwie szwy- krwi nie ma -wygląda całkiem ok tylko ze zołądz odkrywam tylko troszke.bardzo prosze o opinie jak mam teraz postępować zeby było ok bo bardzo sie boje ze otwór bedzie za wąski i nie zejdzie mi do konca -lekkie swedzenie czuje cały czas pozdrawiam i prosze o rady
 

stulejarz16

New member
robię tak samo jak Ty :D tylko że ja nie mam problemów z nocnymi wzwodami, jakoś nie budzę się w nocy w ogóle ;d najgorzej tylko jest zasnąć jak mam miliony myśli z czego połowa jest o cyckach ;p ale jak już zasnę to się nie budzę :D
 

anonimus

New member
to ja w nocy mamnieciekawie ale wstaje z łóżka postoje chwile i młody idzie spac- ile dni trzeba nosić opatrunek tak mniej więcej i kiedy zacząc najlepiej go cwiczyc bo tego nie wiem
 

sławek83

Moderator
Chyba już ci pisałem że im szybciej zaczniesz ćwiczyć napletek tym lepiej. A go ćwiczyłem od razu, tyle ile mogłem. Ściągaj możliwie jak najwięcej ale jak czujesz duży ból to przestawaj i tak w kółko. Najwięcej ściągałem po prysznicu jak był nawilżony bo było łatwiej wtedy. Opatrunek noś tak długo aż się wszystko w miarę zagoi, czyli rana nie będzie już taka świeża tylko podgojona.
 

anonimus

New member
dzieki za odpowiedz ja na razie nie próbowałem ale skoro tak piszesz zaczne od jutra-dam mu odpocząć jeszcze jedną noc - od jutra maczam w rumianku i próbuje po troche sciągac - bede na biezaco pisał jak mi idzie -uzywam jedynie octeniseptu i szarego mydła -sika sie fajnie-o niebo lepiej niz pzred zabiegiem -tu zauwazam pierwszy duzy plus
 

stulejarz16

New member
ja już w sumie dzisiaj próbowałem po sikaniu ;d jak śpi to ściągam do połowy bo potem boli ;p za każdym razem jak sikam to próbuję ;p a jak będziesz maczał w rumianku? będziesz wkładał w szklankę/słoik czy wacik moczył w rumianku i klepał po przyjacielu:D?
 

anonimus

New member
ja przy sikaniu prónuje ale tylko troszeczke:) jesli chodzi o rumianek to nie bede go obkładał tylko utopie go w słoiku najprawdopodobniej i tak 10 minut codziennie ,ale to od jutra -zobaczymy jak bedzie w nocy -ta noc tez bolała ale jakby troszke mniej-zobaczymy jestem nastawiony pozytywnie
 

stulejarz16

New member
no ja też troszeczke, mniej więcej do połowy schodzi ;p zabieg miałeś w piątek? bo ja też miałem w piątek, to chyba od jutra też zacznę go topić ;p ale mi lekarz nic takiego nie mówił ;x no ale zobaczymy ;p i od jutra też zaczynam mu robić porządny trening :D a Ty jak w szkole będziesz robił z tym opatrunkiem sikaniem itp? bo mi się ferie kończą, jutro jeszcze nie idę ale we wtorek już tak ;/
 

anonimus

New member
mam ten plus ze szkołe juz skonczyłem:) mi do połowy nie schodzi i nie wiem czy sie tym martwić czy co -wziałem pierwszy prysznic i było ok ale zeszła tylko troszeczke,rumianek od jutra,z cwiczeniami trzeba uwazac bo to wczesnie jest ,w 3 dni to tam wiele sie nie zagoiło jeszcze i lepiej uwazac na szwy
 

stulejarz16

New member
zasiniony lekko napletek też mam ale nic mnie nie boli ;p do połowy schodzi, dalej na razie nie próbuję bo zaczyna wtedy boleć lekko ;p no a ja jeszcze mam szkołę to lipa ;/
 

anonimus

New member
no to troche lipa powiem Ci :( trzecia noc za mna dzisiaj było już lepiej mniej razy wstawałem i ból był mniejszy-dzisiaj zaczynamy rumianek stosować i bede próbował odciągać po troszkę -tego sie najbardziej obawiam
 

stulejarz16

New member
no trzecia noc też za mną ;p ale ani razu od zabiegu nie budziłem się w nocy :D jakoś mnie to nie budzi ;p najgorzej jest tylko zasnąć, no i z samego rana jak jest powstaniec poranny ;d

mam dla Ciebie radę ;/ nie próbuj pić piwa. Ja byłem na piwku z kolegą, co 5min do toalety trzeba biegać a z tym to niefajnie ;/
 

anonimus

New member
nawet o tym nie myslałem bo wiem czym to grozi-w czwartek przed zabiegiem wypiłem dwa piwka i wiedziałem ze kilka dni bedzie przerwy takze nie ma problemu. ja troszke dzis zacząłem odkrywac ale dosłownie moze 2 mm wiecej odsłoniłem -zobaczyłem troszke szwów a dalej bolało wiec przestałem,dzis rumianek potem i bede próbował dalej odezwe sie pozniej kolego a ty pisz na biezaco dobrze sie wspierac i dawac sobie rady
 

stulejarz16

New member
no ja niestety wypiłem ;/ noo piszę piszę :D przed zabiegiem jak spał to mogłem zdjąć napletek, w wzwodzie to już nie ;p teraz jak śpi zdejmuję do połowy bo dalej boli więcj eszcze troche poczekam ;p a Ty jak brałeś prysznic to z opatrunkiem czy bez?
 

anonimus

New member
prysznic brałem bez opatrunku-starałem sie odciągnac zeby wyczyscic maksymalnie i przecierałem wacikiem z szarym mydłem i polewałem i tak jakies 5 minut i nawet zle nie było - podobno nie wolno przesadzić z wodą zeby szwy nie rozmokły,ja niedługo ide moczyc w rumianku odezwe sie potem
 

anonimus

New member
polewałem wodą z prysznica a przecierałem wacikiem z mydłem a jesli chodzi o wodę to ja w takiej letniej bede - troszke cieplejszej niz zimna -taaka mi sie wydaje najodpowiedniejsza
 

stulejarz16

New member
no ok :D a w tym rumianku długo się moczy? a poza tym jak to jest z tymi ćwiczeniami? to trzeba np przez 10minut ściągać tak cały czas czy jak:D?
 

anonimus

New member
hmm i mam nowe wiadomosci i mętlik w głowie-z racji tego za na zabiegu byłem w lekkim szoku więc wiele nie zapamietałem i dzwoniłem sie dopytac i doktorek powiedział mi zebym nic nie cwiczył ,nic nie ruszał-tylko rumianek i prysznice bo jak bede cwiczył to moge naruszyc to wszystko i sie wtedy zawęzi:( wiec juz nie wiem ,chyba sie do tego dostosuje z racji tego ze doktorek ma opinie jednego z lepszych urologów w kraju raczej więc będe sie stosował a jesli chodzi o rumianek to 10 minut dziennie w letnim rumianku i powiem ci ze nawet przyjemne uczucie jest
 

Podobne tematy

Do góry