• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu plastyki penisa.

dreamc

New member
Pisać na forum nie umiem a kontaktu do doktora nie mam. Jestem 3 dni po operacji. Lekarz powiedział żeby główka była cały czas schowana pod skóra. Powiedział żeby nic nie ćwiczyć tylko dbać o higienie i pod żadnym pozorem nie dać główce ujrzeć światła dziennego jednak ostatnio próbowałem ściagnac napletek ale za bardzo to nie idzie. Poczekam aż szwy znikna. Kiedy próbowałem to zrobić jeden szew chyba wyskoczył i nie wiem co dalej. Boje się że znowu nie będe mógł zdjać. Czy wszystko wyglada w porzadku ? ...
zdjęcia :
 

mati12

Well-known member
Dobrze zrozumiałem że masz plan nie ściągać napletka by przemywac ranę i zdedezynfekowac do momentu aż szwy się rozpuszcza??
 

mati12

Well-known member
Cytuje "Lekarz powiedział żeby główka była cały czas schowana pod skóra. Powiedział żeby nic nie ćwiczyć tylko dbać o higienie i pod żadnym pozorem nie dać główce ujrzeć światła dziennego"

Jedno z drugim się wyklucza
 

mati12

Well-known member
Nic nie widać więc niewiadomo co robi się pod napletkiem musisz ściągać by myć i dezynfekowac miejsce szycia żeby Ci się zapalenie nie zrobiło
 

Podobne tematy

Do góry