• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

9 dni po zabiegu plastyki

andri35

New member
Tak jak w temacie dzisiaj jest już 9 dzień po plastyce napletka. 2 tygodnie temu po szperaniu w internetach zdiagnozowałem u siebie stulejkę, z tym problemem poszedłem na konsultację na której od ręki chirurg zdecydował się wykonać mi plastykę napletka. Podczas wykonywania tej operacji coś tam pomrukiwał o zbyt krótkim wędzidełku, ale to tylko przez chwilę, po zabiegu nawet o tym nie wspomniał. Od 1-2 dni próbuje już ściągnąć napletek w spoczynku, robię to bardzo ostrożnie bo mam jeszcze szwy, które będę miał zdjęte dopiero w piątek 22 i póki co schodzi tak do 1/3 żołędzia. Tak jak mówię, nie robię tego na siłę bo się boje o te szwy i nie wiem czy mogę, chirurg mi również nic nie mówił o ćwiczeniach. Po przejrzeniu sprawy i poczytaniu więcej o wędzidełku obawiam się, że problemem jest również i wędzidełko, zastanawiam się tylko, czy aby wędzidełko nie było jedynym problemem, a chirurg jedynie mnie naciągnął na większe koszta mówiąc, że problemem jest stulejka i wymagany jest zabieg, co o tym myślicie? Co robić?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A skąd mamy wiedziec co bylo problemem jak nie wstawiles zdjec sprzed zabiegu. Czy tylko chcesz by ci ktoś przytaknal dla czystej zasady?
 

andri35

New member
nie pomyślałem, żeby zrobić zdjęcia przed bo nie wiedziałem czy mi się do czegoś przydadzą. mogę umieścić jedynie zdjęcia po, jedynie chcę wiedzieć czy mogę po 9 dniu zabiegu kiedy już praktycznie żadna krew nie leci próbować ściągać napletek aż za żołądź?szwy nie pękną ani nic sie nie stanie?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tego nikt Ci nie powie. Teoretycznie szwy powinny trzymac bez problemu. Chociaz były już przypadki ze szew puścił bo zle bylo zszyte. Nic na siłę. Spokojnie ściągaj dokąd się da. Na mocniejsze naciaganie poczekaj jak mina 2 2.5 tygodnia od zabiegu, kiedy juz tkanki sie ze soba dobrze zrosna.
 

andri35

New member
Jestem po zdjęciu szwów (nie wszystkich, bo i tak są rozpuszczalne) napletek ćwiczę i już bardzo gładko mi schodzi ale za rowek, dalej już nie chce iść. Czy teoretycznie podczas stosunku to wędzidełko może mi faktycznie się przerwać? Bo nie wiem co robić z tym fantem teraz czy przygotowywać się na wydłużanie wędzidełka na zaś czy zostawić i zobaczyć jak to będzie (?)
 

Podobne tematy

Do góry