• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu plastyki penisa i obawy.

dreamc

New member
Prosze o wyrozumialosc jeśli powiem coś nie tak. Jestem 3 dni po operacji. Lekarz powiedział żeby główka była cały czas schowana pod skóra. Powiedział żeby nic nie ćwiczyć tylko dbać o higiene, psikać oxyfortem i brać przypisane leki i trzymać penisa schowanego pod skóra przez cały czas i to się jedno z drugim wyklucza.. higiena a nie odsłanianie. Ostatnio próbowałem ściagnac napletek ale za bardzo to nie idzie. Poczekam aż szwy znikna bo nie potrafie i boli ta rana na czubku. To niby tylko 3-4 dni od zabiegu ale obawy mam. Kiedy próbowałem to zrobić jeden szew chyba wyskoczył i nie wiem co dalej. Na zdj widać nitke. Boje się że znowu nie będe mógł zdjać albo coś popsuje i operacja bedzie jeszcze raz. Czy wszystko wyglada w porzadku jak na 3-4 dni ? ...
zdjęcia :

 

Andrzej535

New member
Witam, na razie wszystko wygląda średnio ale to spokojnie jak sam napisałeś to dopiero 3 dni po operacji. Jak u Ciebie z nadwrązliwością żołedzią, mozesz sie tam spokojnie dotykać. Widzę ze miałeś zabieg częściowego usuniecia napletka. Ja natomiast miałem zabieg obrzezania całkowitego, zeby już nie mieć problemów z odsuwaniem napletka, i dodatkowo miałem wydłużone wędzidełko , obawiam sie tylko o nadrważliwość żołedzia
 

dreamc

New member
Niby mogę się dotykać ale nie odsuwam tego. Poczekam aż to sie zagoji. Dlaczego to wyglada średnio? teraz ide pod przysznic a potem spryskać oxycortem. Słyszałem że nadwrażliwość jest normalna na poczatku. Don’t worry.
 

Podobne tematy

Do góry