• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

19.05.14 pare godzin po zabiegu :)

Lolex100

New member
Witam,

Pare godzin temu rozwiązał się mój problem ze stulejką, ale mam (chyba) kolejny...

http://iv.pl/images/87676851079214932604.jpg
http://iv.pl/images/39317173711250144243.jpg

Nie mogę ściągnąć napletka, tak, jakby się tam zablokował. Boję się robić jakiś mocniejszych ruchów. Powinienem to tak zostawić, czy coś z tym zrobić? Pewnie zsunał mi się gdy wracałem do domu ... i teraz nie moge go założyć :/ Załamka. Wczoraj nie mogłem go ściągnąć, a teraz założyć...
 

Lolex100

New member
A jeżeli chodzi o wrażenia, to było tylko czuć jak grzybka dotykał lekarz tak zero. No i teraz jak mam go odsłoniętego to mnie drażni i wkurza bo powinien pod napletkiem siedzieć :/
 

amator

New member
nie chce zebys robil cos sam na sile, ale lepiej jakby napletek byl nalozony na zoladz, robiac to nieumiejetnie mozesz sobie zaszkodzic, najlepiej do niego zadzwon i zapytaj co robic
 

Lolex100

New member
Dzisiaj już nie zadzwonie ... jutro spróbuje go naciągnąć czy jeszcze dzisiaj spróbować? Zawsze u mnie musi sie coś zj*bać k*rwa mać ... mam pomału juz tego dosyć. Czekam na inne opinie :/
 

fancom

New member
Ja bym jeszcze się wstrzymał z tą wizytą, dopiero jesteś kilka godzin po zabiegu więc "sprzęt" masz opuchnięty co jest zupełnie normalne.
Jutro powinno być troszkę lepiej, napletek sam najdzie na żołądź jak troszkę opuchlizna zejdzie.
Ciekawi mnie jeszcze jak wygląda sytuacja od strony wędzidełka.
 

Lolex100

New member
Jutro zadzwonie wieczorem do tego lekarza. Z tych nerwów zapomniałem jak mam stosować detromycyne ... chyba po 24h dopiero ... Fancom poczekaj, zaraz wstawie zdjęcie tak o 22 :)
 

fancom

New member
Mi też w miejscu po wycięciu wędzidełka krwawiło (w końcu to bardzo ukrwione miejsce), na razie ciężko ocenić czy wszystko jest ok, ale źle nie wygląda jak na kilka godzin po zabiegu :)
A lekarz wycinał Ci wędzidełko czy je zostawił? bo na razie ciężko stwierdzić bo jest spuchnięte :/
 

Lolex100

New member
Powiedział, że trzymało ono napletek i nie mogłem właśnie go zsunąć, także możliwe, że go nie ma... Wiesz czego sie boje? że nie mogę zsunąć tego napletka! Po zabiegu normalnie elegancko sie sciągał a teraz taki grzyb i o :/
 

fancom

New member
Znaczy nasunąć z powrotem na żołądź? jeżeli tak to musisz poczekać przynajmniej z jedną dobę i czekać aż trochę opuchlizna zejdzie.
Jutro możesz spróbować lekko nasuwać na żołądź, ale ważne żeby krew nie leciała z miejsca po wędzidełku, a co do samego wędzidełka to jak troszkę się podgoi to zobaczysz czy wycieli Ci czy nie ;) Na razie nie masz czego się bać u Ciebie wygląda to dobrze, u mnie po kilku godzinach po zabiegu był niesamowicie siny i opuchnięty :p
 

Lolex100

New member
Dzięki, że mnie troche na duchu trzymasz :) Boje sie, bo chyba rozumiesz, jakby coś poszło nie tak... ten sprzęt jest ważny :/ Bez niego facet jest ... nie jest facetem nawet. A tą maść co wcześniej wspomniałem, to jutro zastosować normalnie czy na pojutrze ? Bo mam ją x3 dziennie ale 24h po zabiegu dopiero o 17 minie
 

fancom

New member
Dobrze Cię rozumiem, facet bez sprawnego "sprzętu" delikatnie mówiąc nie nadaje się do niczego i samoocena i psychika zrujnowana :( Ta część faceta powiedział bym, że jest bardzo ważna :) Ale my faceci musimy mieć takie problemy :/
Ja obawiam się jednego, że obojętnie co mieliśmy robione w tym miejscu to satysfakcja z sexu może być mniejsza :( przynajmniej mi tak się wydaję.
A co do maści do bym trochę poczekał aż się to podgoi i od środy zaczął bym stosować maść :)
 

Lolex100

New member
Trzeba z tym wygrać... Ide do wojska, a zachowuje sie jak baba :/ teraz to idę ale spać, mam dosyć na dziś ... Zobaczymy jutro co się będzie działo... Dobranoc i bardzo dziękuje za odpowiedzi :) Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak mogą pomóc... do jutra :D
 

fancom

New member
Ok dobranoc, trzeba sobie pomagać w tych trudnych chwilach i podtrzymywać na duchu bo bądź co bądź takie zabiegi trochę się odbijają na psychice :/
 

ehab

Member
Panowie! Krew to dobry objaw-jak nie krwawi to nie żyje:p minie kilka dni, rany się zabliźnią, krew przestanie się lać!;)
A żołądź nie wygląda na nieukrwioną, więc nie ma co panikować, że napletek nie chce dać się naciągnąć. Opuchlizna zejdzie-wszystko wróci do normy;)
 

Lolex100

New member
Witam, minęły już 15h od zabiegu. Mój mały towarzysz krwawił jeszcze, ale i tak najgorsze było, że chciał stać na baczność :/ Wkurzyłem sie na niego. Niecała dobra po operacji a ten ni stąd ni zowąd zaczyna mi rosnąć. Pewnie to wina tego odsłoniętego żołędzia... Mówie wam prawe, w nocy co 2-3h się budziłem i musiałem troche pochodzić, żeby zmalał :D

Tak czy siak zadzwonie dla pewności do lekarza dzisiaj, bo nie wiem, czy na tą rane smarować detromycyną 2%

Miłego dnia chłopaki :D
 

Lolex100

New member
Zmieniłem opatrunek. Krew już nie leci, ale wciąż martwie się tym napletkiem :/ Lekarz mówił, żeby go 'ćwiczyć' a tymczasem ja nie mam jak... Wygląda to tak, jakby napletek był ' na drugiej stronie ' tak się podwinął jakoś ... albo to ta opuchlizna.
 

Podobne tematy

Do góry