• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pare godzin po obrzezaniu calkowitym laserem

Hej,

chcialem wrzucic pare fotek z efektow obrzezania calkowitego laserem:







Martwi mnie delikatnie ten fioletowy pierscien ktory sie tworzy u dolu zoledzi, w okolicy szwow oraz to ze po mimo wybrania metody laserowej pojawilo sie w nocy krawienie (spalem na plecach oczywiscie) - moze nie ze az kaluza krwi ale spodziewalem sie mniej krwi.

Doradzicie czy ten fioletowy pierscien wyglada ok jak na 12 godzin po zabiegu? Czy to nie jest moze zbyt mocno zszyty napletek i problem z doplywem krwi do pracia etc? Dodam ze caly czas chodze z penisem przywiazanym plastrem do podbrzusza
 
Ostatnia edycja:

Sig

Member
Moim zdaniem lajtowa opuchlizna, mam za nie cały miesiąc termin w Gliwicach na laserowe i chciałbym żeby tak to wyglądało bo patrząc na masę innych przypadków jest naprawdę dobrze. Low and tight? Napiszesz jak wyglądał przebieg zabiegu i jak wyglądają zalecenia, czy przy laserze coś się różni?
 
Generalnie sklanialem sie ku obrzezaniu czesciowemu ale w trakcie badania/zabiegu okazalo sie ze moje przewezenie jest na tyle daleko i na tyle duze ze wyszlo calkowite. Na koncu lekarz wspomnial ze metoda jaka wyszla to low and loose.

A przebieg zabiegu byl az niespodziewanie dobry, spodziewalem sie czegos gorszego. Najgorsze bylo odkazanie pracia, polewanie jakas piekaca substancja (jeszcze przed znieczuleniem) i na sile odciagniecie napletka zeby i tam polac/umyc. Potem pare zastrzykow znieczulajacych - to w porownaniu do tego odkazania nie bylo takie bolesne dla mnie a potem po paru minutach juz nic nie czulem tylko slyszalem odglosy jakiejs "spawarki" i nozyczek przy zakladaniu szwow :D Moglem sie nawet zrelaksowac w trakcie zabiegu :)

A co do zalecen mam zmieniac opatrunek 2 razy dziennie, smarowac jakas mascia antybiotykowa i brac jakies tabletki z penicylina chyba czy czyms :D
 

Sig

Member
Wrzuć fotki jak zejdzie opuchlizna, ciężko jest znaleźć relacje gdzie nadmienione jest gojenie laserem, stapler widać gołym okiem, a lwią część zabiegów stanowi jednak skalpel. Ja się umówiłem na laser po tym jak widziałem u weterynarza jak to cudo działa estetycznie, bez krwi i szybko zasklepia ale co innego latać zwierzaka, co innego delikatne przyrodzenie
 

dandoo

Active member
Moim zdaniem robota estetyczna ja miałem staplerem ale u Ciebie jest ok krew może zdarzyć się na początku to norma jak tam parę kropel gdzieś pójdzie, higiena, opatrunki uciskowe, dezynfekcja, penis do groty przylepiony do brzucha i będzie dobrze.

Miałem na myśli penis do góry słownik zmienił powodzenia w gojeniu masz spoko bez obaw
 
Wrzucam kolejne fotki po ok 40h od zabiegu:







Jak to wyglada wg Was?

Krwawienia juz prawie nie ma, pojedyncze kropelki na opatrunku, penis za to sporo spuchl + ta oponka pod zoledziem - cos z nia powinienem robic oprocz smarowania mascia?
 
Po 72h od zabiegu oponka zaczela puchnac jeszcze bardziej i zmieniac kolor - jakies pomysly o co chodzi? Tak to powinno wygladac? Konsultacje mam zapisana dopiero za pare dni - jakies pomysly co robic do tego czasu?



 
Zrobilem sobie wczoraj na noc nieco ciasniejszy opatrunek, az mi cieplo sie zrobilo w penisa :D - nie wiem czy ze strachu/stresu czy przez ten opatrunek i mam wrazenie ze ciut sie zmniejszyla opuchlizna a raczej na pewno nie powiekszyla sie ale dalej lekko mnie niepokoi taki zoltawy kolor tej opuchlizny

 
Gdyby kogoś ciekawiło, wrzucam fotki na 10 dni po zabiegu.
Opuchlizna sporo zeszła już z penisa, tak samo jak oponka sie sporo zmniejszyla i to pomimo tego, że praktycznie od 3 dni rzadko kiedy nosze sprzęt uniesiony do góry. Skóra już po malu zaczyna się zsuwać coraz swobodniej.



 
Pytanko do Was - czy wg Was nie zostalo czasem zbyt duzo skóry u dołu penisa? Czy może napletek jest jeszcze zbyt opuchnięty i obrzęknięty i trzeba spokojnie czekac na finalny efekt? widze spory nadmiar skóry u dołu w porównaniu z góra i drugie pytanie czy ten jasny napletek (wewnetrzny) jest zszyty szwamy z tym ciemnym (zewnetrznym) i jak szwy wypadna to beda sie na siebie nakladac czy juz zostanie tak jak jest na stale - te 2mm jasnego napletka bedzie tak zawsze wystawac?



 

Sig

Member
Nie znam się ale to może byc opuchlizna i zaniknie, ktoś miał podobnie na tym etapie, szkoda że te zdjęcia się przedawniają bo na innych przypadkach fajnie by było monitorować cały proces. Masz chyba ogólnie loose zrobione bo wygląda że jest dużo skóry,
 
Tak, moj styl to low and loose, w sumie to dopiero jakby od 3-4 dnia po zabiegu zauwazylem ze tej skory u dolu pracia zaczelo jakby przybywac a raczej to watpliwe zeby skora urosla wiec moze faktycznie to opuchlizna i zejdzie

a Ty @Arumino kiedy masz swoj zabieg i jaka metoda bedziesz robil?
 

Sig

Member
@BradDickPitt w połowie grudnia umówiłem się na laser. Zrobię l&t, chciałbym h&t ale robię to z powodów dermatologicznych, nie stulejki. Jak będzie tak daleko zrobię obszerny post dla potomnych.
 
Wrzucam garść fotek w lekkim wzwodzie na 19 dni po zabiegu





Jak oceniacie efekty po 19 dniach?
Widze ze zbiera mi sie takie biale cos pomiedzy żołędzią a napletkiem - zastanawiam sie czy to martwy naskórek czy pozostałości po maści - obstawiam ze raczej to drugie ale ciezko jest sie tego pozbyc bo jak polewam to ciepla wodą mydłem to nie rozpuszcza sie za bardzo a nie chce jeszcze tego miejsca zbyt mocno trzec - jakies pomysly jak to bezpiecznie rozpuscic ? :)

 

dandoo

Active member
Bardzo ładna robota nie wiem czy nie lepsza od staplera jak mam pewno zależy to od ręki lekarza. ty masz inny styl, ja mam więcej napletka wewnętrznego
 
Jeszcze jedno, przy bardzo silnym wzwodzie, czuje jakby coś się mocno napinało u dołu penisa od strony wędzidełka - tak w okolicach jąder przez co penis z trudem idzie do góry - takie uczucie wręcz jakby penis ciągnął wręcz lekko jądra do góry - to możliwe, że jednak za dużo zostało usunięte skóry? czy szwy jeszcze zbyt mocno trzymają albo jeszcze jest coś opuchnięte i zabiera te pare mm skóry?
 

Podobne tematy

Do góry