• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

1 Dzień po obrzezaniu stapler

MKD

Active member
Ja sobie wlasnie taki opatrunki robilem i jak zdejmowalem to opuchlizna malala. Jakby to usprawnialo przeplyw limfy az w koncu ich nje potezebowalem
 

spectre

New member
@marcel4321 Jak tam sytuacja?
Ja jestem 17 dzień po staplerze. Cały silikonowy krąg i zszywki odpadły, szew przy wiedzidelku jeszcze się trzyma. Cały czas jak idzie szew to mam jakby taka wtórna stulejkę, też tak masz?
 

rollo321

Member
siema, niecałe 3 doby od operacji wyglada to super, lekko napuchnięta od strony wedzidelka bo tam chyba było usuwane skalpelem. Szycie równiutko pod grzybem, jestem zaskoczony efektem wizualnym w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Opatrunek pozabiegowy ściąglem dopiero po 3 dniach, dobrze ze posłuchałem doktora bo wyglada to super. Nie wiem tez czy dobrze zrobiłem, ze całego penisa w opatrunku moczylem w ciepłym rumianku i dopiero jak nasiąknął , niby jest to aż 3 dni od zabiegu także myśle ze jest Ok. Przy wędzidełku, tego opatrunku przy szwach nie moge odsunąć, dlatego ze się przykleił , ale trudno niech tam zostanie, kiedyś sam odpadnie, a na sile nie będę tego rwać. Daje fote po 3 dniach od zabiegu, w mojej opinii wyglada to super :) czekam na opinie doświadczonych ;)
Jest git
 

spectre

New member
24 dzień po zabiegu. Z wędzidełka wyjąłem resztki szwa i całość wygląda tak:


Podczas wzwodu linia cięcia tworzy mi ciasny krąg. Czy to normalne? Kiedy to się rozciągnie i minie?
 

nope

Well-known member
Pokaż podczas wzwodu jak to wygląda. Sa dwa wyjscia, jezeli miales stulejke i miales zabieg z tego powodu to możesz mieć wycięte za mało ciasnej skóry stąd tak ciasno a drugie ciasna blizna która powinna się rozciągnać. Ciężko stwierdzić ale widziałem coś podobnego u @pqblito i niestety skończył na poprawce zabiegu.
 

spectre

New member
no u mnie tragedia, idę na poprawkę. Doktor chce mi wyciąć ten wewnętrzny napletek ...

Doktor skierowała mnie do szpitala w którym pracuje i w środę mam ciachanie. Chyba się poczuła ze coś jest zjebane...
 

nope

Well-known member
no u mnie tragedia, idę na poprawkę. Doktor chce mi wyciąć ten wewnętrzny napletek ...

Doktor skierowała mnie do szpitala w którym pracuje i w środę mam ciachanie. Chyba się poczuła ze coś jest zjebane...
Idz do innego lekarza. Ten ci już raz spierdolił operacje wiec pora isc teraz do kogoś pewnego.
 
Jeżeli o mnie chodzi bo to ja jestem autorem postu to u mnie również nie ma powodów do optymizmu. 3 miesiące po obrzezaniu blizna twarda, ząbki, opuchlizna limfatyczna ale tak bardzo nie chce drugi raz tego przechodzić ze będę się chyba musiał z tym pogodzić. Fiut po 3 miechach wyglada jakby ktoś go pociął nożyczkami i pozszywal krzywo.
Pozdrawiam
 

nope

Well-known member
Wstaw foto , może cos poradzimy :) u mnie po 2-3 miechach też były ząbki i twarde grudki wyczuwalne w bliznie. Aktualnie pol roku ponad po i jest miękko.
 

MKD

Active member
Ja plastrow nie uzywalem i jest ok.

pytanie czy ktokolwiek komu obrzek linfatyczny nie zszedl w ciagu 6 tygodni sie go pozbyl?
 

nope

Well-known member
srednio chce fleta pokazywac aktualnie, a powiedz mi co ci najbardziej pomoglo w wygładzeniu tego?
Na blizne czyli grudki, ząbki, twardosc blizny pomogły mi plastry sutricon i żel sutricon. Lacznie stosowałem z 3 miechy plastry i 2 miechy żel. Glownie plastry. Ale i też czas. Zabieg mialem 8 miesiecy temu. Jak skonczylem "kuracje" na blizny to jeszcze byla twardawa ale już jest miękko. A nie stosuję już nic na blizny. Ulozy sie po czasie zobaczysz
 
Dzięki ja tez używam plastry ale mam wrażenie ze są jakieś mało użyteczne z tego powodu ze się marszczą strasznie i łatwo odlepiaja przez co po jednej dobie już ledwo wiszą
 

Podobne tematy

Do góry