1 Dzień po obrzezaniu stapler

MKD

Active member
Ja sobie wlasnie taki opatrunki robilem i jak zdejmowalem to opuchlizna malala. Jakby to usprawnialo przeplyw limfy az w koncu ich nje potezebowalem

spectre

New member
@marcel4321 Jak tam sytuacja?
Ja jestem 17 dzień po staplerze. Cały silikonowy krąg i zszywki odpadły, szew przy wiedzidelku jeszcze się trzyma. Cały czas jak idzie szew to mam jakby taka wtórna stulejkę, też tak masz?

rollo321

Member
siema, niecałe 3 doby od operacji wyglada to super, lekko napuchnięta od strony wedzidelka bo tam chyba było usuwane skalpelem. Szycie równiutko pod grzybem, jestem zaskoczony efektem wizualnym w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Opatrunek pozabiegowy ściąglem dopiero po 3 dniach, dobrze ze posłuchałem doktora bo wyglada to super. Nie wiem tez czy dobrze zrobiłem, ze całego penisa w opatrunku moczylem w ciepłym rumianku i dopiero jak nasiąknął , niby jest to aż 3 dni od zabiegu także myśle ze jest Ok. Przy wędzidełku, tego opatrunku przy szwach nie moge odsunąć, dlatego ze się przykleił , ale trudno niech tam zostanie, kiedyś sam odpadnie, a na sile nie będę tego rwać. Daje fote po 3 dniach od zabiegu, w mojej opinii wyglada to super :) czekam na opinie doświadczonych ;)
Jest git

nope

Active member
Pokaż podczas wzwodu jak to wygląda. Sa dwa wyjscia, jezeli miales stulejke i miales zabieg z tego powodu to możesz mieć wycięte za mało ciasnej skóry stąd tak ciasno a drugie ciasna blizna która powinna się rozciągnać. Ciężko stwierdzić ale widziałem coś podobnego u @pqblito i niestety skończył na poprawce zabiegu.