• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

1 Dzień po obrzezaniu stapler

14 dzień;
Wczoraj pomoczyłem jakiś czas w ciepłej wodzie z białym mydłem i cały pierścień z lekką moją pomocą sobie odpadł. W niektórych miejscach widać że skóra jest bardziej "przeorana" ale generalnie wyglada zajebiscie. Zostało kilka zszywek w miejscu po wędzidełku, które też powolutku się luzują i lada dzień wypadną. Czeka mnie oczywiście jeszcze pierwsza i za razem ostatnia kontrola po zabiegu ;)
Odpowiadając na najczęściej zadawane pytania na ten moment;
1) nadwrażliwość żołędzi na tym etapie zerowym poziomie, całkowicie ustąpiła po 7-8 dniach a to dlatego że od około 6 dnia normalnie bez żadnego opatrunku, bez elewacji do góry po prostu nosiłem faje w majtkach tak jak przed zabiegiem
- szycie po staplerze równiutkie bardzo polecam tą metodę, nie sugerujcie się tym że nie można wybrać metody szycia, ważne że wszystko będzie działać jak należy. Z mojej strony mogę dodać że z metody L&L jestem jak najbardziej zadowolony :)
2) w 13 dniu masturbacja w pełnym wzwodzie z połową pierścienia, nic nie boli, nawet pomogła bo po tym wymoczyłem pierścień w wodzie i sam odpadł!
3) w moim przypadku penis nie zmalał, a wręcz się powiększył. Zanotowałem około +1cm w wzwodzie (16cm->17cm) na ten moment, oraz jak był wykrzywiony w górę, tak po obrzezaniu jest totalnie prosty (mam wrażenie że krótkie wędzidełko blokowało część prącia i pierścień stuleji ją blokował co powodowało wykrzywienie)
4) Ani razu nie obudziły mnie nocne wzwody. Nie wiem czy jestem jakimś odstępstwem od reguły, ale do dnia dzisiejszego jak szedłem spać, tak wstawałem rano.
5) Sinusoida emocji przez pierwsze 8-10 dni, przekleństwa etc. były w ogóle niepotrzebne, dzięki wszystkim w tym poście za pomoc w zachowaniu zimnej głowy :p

Jednakże aby nie było zbyt kolorowo, nadal występuje opuchlizna, w spoczynku całkiem widoczna i tu pojawia się pytanie do was. Co polecacie do smarowania (nie chce używać plastrów), czy ewentualnie jakie tabletki polecacie na redukcje opuchlizny?
Pozdrawiam!
 

mati12

Well-known member
Powstrzymaj się z waleniem pomimo tego iż wszystko wygląda dobrze w środku jeszcze się nie wygoiło tak jak powinno możesz sobie zaszkodzić opuchlizna sama zejdzie jesteś jestem na 2 tygodnie po zabiegu czy tyle co nic
 

MKD

Active member
Ja stosowalem Aescin w tabletkach na opuchlizne. Czy pomoglo? Ciezko stwierdzic ale ludzie pisali, ze sa 2-3 miesiace po zabiegu i maja opuchlizne a mi zeszla szybciej niz szwy
 

nope

Well-known member
Chlopie nie wal jeszcze. Odczekaj przynajmniej ten miesiac tak jak wiekszosc lekarzy doradza, chyba ze chcesz miec pronlemy z opuchlizna albo blizna
 
Siemano, doktor na kontroli powiedział ze wszystko wygolone, za 1-2 dni można wracać do aktywności seksualnej , przypisał contratubex i podziękował za współpracę :D
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Dziwne jeszcze nie slyszalem o tak krotkim.okresie abstynencji. Slyszalem zawsze ze te 4 tyg to bite minimum. Szwy z wedzidelka ci wyciagnal?
 
Wiesz co to może być zależne od przypadków. Większość ludzi robi sobie tight i skóra jest naciągnięta, bardziej podatna na jakieś zerwania szwów czy coś, to ze u mnie jest loose mogło właśnie wpłynąć na przyspieszenie. Jednak oczywiście z szacunku do swojego zdrowia odczekam jeszcze jakiś czas. Jestem bardzo zadowolony 😁
 
Jeszcze jedno pytanie, na opuchliznę doktor zalecił przez kilka dni robić 10 minutowe opatrunki uciskowe zmoczone borasolem. Czy chodzi o to? Bo jest jeszcze coś takiego jak roztwór borowy i teraz przekminiam czy chodzi o to.
 

Podobne tematy

Do góry