• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    Jak się da, to daj go do prostowania, tylko zażądaj gwarancji, a przynajmniej wszystkie za i wszystkie przeciw.
  2. A

    NFZ spieprzył mi sprzęt. Czeka mnie poprawka?

    Do skutku. Penis do góry w ciasnych slipach cały czas i chłodne okłady. Pisałem też o korze z dębu, która ma właściwości ściągające i przeciwzapalne.
  3. A

    NFZ spieprzył mi sprzęt. Czeka mnie poprawka?

    rvmbas i ja daliśmy Ci wskazówki na domowe sposoby, aby niwelować obrzęk, o które sam zresztą prosiłeś. Zastosowałeś się do nich?, ale oczywiście nie jednorazowo.
  4. A

    NFZ spieprzył mi sprzęt. Czeka mnie poprawka?

    Nie jest tak żle, nawet trochę zeszła ta oponka według tego, co było wcześniej, a przy wzwodzie jeszcze mniej ją widać, niż w spoczynku. Będzie dobrze, zobaczysz sam za jakiś czas.
  5. A

    Skalpel, stapler czy laser? Serio robi różnicę?

    Te fałdy nie świadczą o początku stulejki, nie widać też zaciskającego pierścienia. Masz dużo mocno pofałdowanego napletka, który z latami bardziej się uwidocznił, co widać na 3 zdjęciu. Ja nie widzę wskazań do obrzezania.
  6. A

    Znacie jakieś sposoby na oponkę po zabiegu obrzezania?

    Staraj się, aby penis był skierowany ku górze, zakładaj obcisłe slipy, możesz podłożyć jałowy gazik, by ustabilizować ułożenie. Chłodne okłady, przyłóż chłodny kompres, ale nie lód na oponkę po 10-15 minut kilka razy dziennie. Napar z kory dębu ma właściwości ściągające i przeciwzapalne...
  7. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    To nie pozostało mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia.
  8. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    Ja Cię rozumiem, że chcesz mieć lepiej, wiadomo że tak, ale lekarz sugerował Ci, że mogą być blizny, oby jak najmniejsze i oby wszystko było po Twojej myśli, już nie ważna, jaka długość zostanie, ale czy jesteś wstanie to zaakceptować, jeśli się nie uda tak jak to sobie wyobraziłeś, czy znów nie...
  9. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    A co zrobisz, jak będzie gorzej niż jest teraz?, gwarancji Ci nikt nie da, że będzie lepiej, skoro już Ci to sugerowano.
  10. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    Może urolodzy boją się podejmować tego tematu, bo być może efekt końcowy zabiegu jest wątpliwy i może być gorzej niż przed zabiegiem i pacjent może być jeszcze bardziej niezadowolony? Czytałem gdzieś, że jeśli rotacja nie powoduje bólu, ani problemów w trakcie seksu, to wielu urologów odradza...
  11. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    I co z nim załatwiłeś?
  12. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    Użytkownicy chwalą Dr Agnieszkę Chomicz, podobno jest dobra w prostowaniu prącia. Wyszukaj sobie w necie, ma też swoją galerię zdjęć prostowanych przez siebie penisów, przed i po.
  13. A

    Oponka - mam przerąbane?

    Nie panikuj, w końcu zejdzie ta oponka, przecież do końca życia tak nie będziesz miał.
  14. A

    2 Dzień po obrzeżaniu - Dr. Tondel

    Dobra robota, ładnie i równo. Wytworzył się ,,naturalny opatrunek" w postaci ziarniny (żółtej wydzieliny), nie odrywaj tego, zakładaj luźną bieliznę i staraj się wietrzyć, aby zapewnić dostęp powietrza. Przemywaj Octeniseptem i będzie git.
  15. A

    Po obrzezaniu H&T

    Sytuacja się powoli klaruje, zasinienie znika, linia cięcia równa, opuchlizna jedynie od strony wędzidełka, która też z czasem ustąpi. Ładnie się goi, będzie dobrze.
  16. A

    2 lata po obrzezaniu

    Super efekt.
  17. A

    2 lata po obrzezaniu

    Ładny efekt, a te dwa małe guzki na górze zaraz za żołędzią, to ślady po zabiegu, czy tak miałeś zawsze?
  18. A

    Czy ja mam stulejkę? 25 lat

    Może być plastyka napletka, która polega na nacięciu i odpowiednim zszyciu skóry tak, aby poszerzyć ujście, zachowując przy tym napletek. Albo obrzezanie całkowite lub częściowe usunięcie napletka, jest to najskuteczniejsza metoda, bo całkowicie eliminuje nawroty problemu.
  19. A

    Czy ja mam stulejkę? 25 lat

    Przy odsloniętej żołędzi widać, że jest zwężenie i ucisk. Wygląda to na stulejkę. Rany powstają na skutek pęknięć wąskiego napletka w trakcie rozciągania.
  20. A

    2 Dzień po obrzeżaniu - Dr. Tondel

    Jak Dr Tondel, to powinno być dobrze. A głowę lepiej odzwyczaić od masturbacji, bo uważam, że nie warto się masturbować. Ale wybór należy do Ciebie.
Do góry