• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Dołączam do klubu

    Ale jak znajdziesz, to i tak nie ma co się z seksem spieszyć. Najlepiej poznać się dobrze, zakochać, ślub i po ślubie......
  2. A

    Dołączam do klubu

    Mało spotykane, ale prawidłowo, ja też byłem prawiczkiem do ślubu i dopiero po ślubie.....
  3. A

    Dołączam do klubu

    No cóż, prawo natury fizjologicznej. Co jakiś czas ćwiczy się w boju.💪
  4. A

    Zabieg staplerem plus usunięcie wędzidełka 19/01/2026

    Ładnie, szybko się zagoiło, całkiem inny penis niż przed zabiegiem, na duży +
  5. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    Czy ty urodziłeś się tylko dla penisa? Czy penis jest Twoim panem? Czy penis, to Twoje jedyne bogactwo? Czy tylko penis daje Ci zdrowie i życie? Czy od Twojego penisa zależy Twoja rodzina bliższa, czy dalsza i relacje z nią? Czy penis uzdalnia Cię do pracy i zarobku?
  6. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    Z powodu penisa chcesz się powiesić?? Co z Tobą?, jeden narząd, który jest ok ma decydować czy masz żyć, czy nie?? Myśl pozytywnie, będzie dobrze, uwierz w to w końcu. To w gaciach nie może decydować o Twoim być, czy nie być?
  7. A

    Znani lekarze od skrzywienia

    Zależy z której strony się na niego patrzy, tu wygląda świetnie, z drugiej strony trochę gorzej, ogólnie wystarczająco. Ale rozumiem i szanuję wybór kamikaze, jak jest możliwość korekty na +, to uszanujmy Jego wybór i życzmy mu powodzenia 💪
  8. A

    Pierścień/stulejka częściowa

    Jak wszystko dobrze po zabiegu to tak do 7 dni standardowo, ale też to zależy od lekarza, ile wystawi i ile pacjent potrzebuje? Podejście indywidualne.
  9. A

    Ujście cewki - czy jest ok?

    Skoro tyle lat z tym żyjesz, nie sprawia Ci to technicznego problemu, urolog też się tym nie przejął, to tylko wizualnie możesz odczuwać dyskomfort, bo innego chyba nie odczuwasz?
  10. A

    Po obrzezaniu H&T

    Rób to z wyczuciem w miejscach pewnych, że rana się nie otworzy, gdzie się da to próbuj, te głęboko też, żeby nie zostawiły ,,tuneli".
  11. A

    Po obrzezaniu H&T

    Słuchaj, dzisiaj i jutro może też w poniedziałek próbuj sam wyciągnąć po namoczeniu w ciepłej wodzie, ale tylko w miejscach wygojonych i może nie będziesz musiał iść z tym do lekarza. Jak nie pójdzie, to idź z tym do kogoś.
  12. A

    Po obrzezaniu H&T

    Lepiej niech to urolog zobaczy, chyba jakiś się znajdzie?, a jak nie to chociaż chirurg. Ewentualnie mocz w samej ciepłej wodzie i próbuj wyciągać.
  13. A

    Po obrzezaniu H&T

    Już prawie miesiąc po, to szwy powinny już puszczać, mocz go w ciepłej wodzie z szarym mydłem kilkanaście minut i próbuj delikatnie pociągać za kikuty. Jeśli wyślizgnie się bez większego oporu to dobrze, jak poczujesz opór lub ból, to przestań. W takiej sytuacji rozważ wizytę na zdjęcie szwów...
  14. A

    Po obrzezaniu H&T

    Ale przecież rozpuszczalne rozpuszczą się w tkance, będziesz tylko wyciągał te kikuty szwów, które widać na zewnątrz jak będą puszczać, więc nie masz się co martwić.
  15. A

    Po obrzezaniu H&T

    Wrażliwość trochę ustąpiła?, szwy się rozpuszczają i chcesz je powoli usunąć?, widzę, że weszły trochę w tkankę.
  16. A

    40latek

    Widocznie w ustawieniach tak ma, że zablokował wysyłanie wiadomości na priv
  17. A

    7 tygodni po obrzezaniu

    Wędzidełko chciałeś sobie zostawić?, bo ewidentnie jest za krótkie i ciągnie żołądź w dół.
  18. A

    Ujście cewki - czy jest ok?

    Jak nie sprawia to problemów, to pewnie nic się z tym nie robi. Ale urolog powinien pacjentowi to powiedzieć i uspokoić.
  19. A

    Ujście cewki - czy jest ok?

    Dziwne, że nie zwrócił na to uwagi. Ile masz lat, że dopiero teraz Cię to zaniepokoiło?
  20. A

    Ujście cewki - czy jest ok?

    To może być duplikacja (podwojenie cewki moczowej) znajdź w necie i poczytaj o tym.
Do góry