• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Penis w spodniach

    W takiej sytuacji proponowałbym raczej więcej skromności, niż "prezentacji".
  2. A

    Co nie tak z penisem? Zbyt krótkie wędzidełko, czy coś innego?

    Pokaż jak to u Ciebie było przed i jest po.
  3. A

    Czy tez macie problem z sikaniem jak jest erekcja ?

    Taka jest nasza anatomia, podczas erekcji mięśnie automatycznie blokują mocz, stąd ten problem. Najprostsze patenty: Siad i mocny skłon: Usiądź głęboko na kiblu i pochyl klatkę piersiową do kolan. Penis sam skieruje się w dół. Podparcie o ścianę: Stoisz dalej, opierasz się ręką o ścianę nad...
  4. A

    Guzki na penisie po obrzezaniu...

    Miesiąc po zabiegu to się jeszcze goi. Być może są to nierozpuszczone szwy wewnętrzne, często lekarze wiążą naczynia szwami wchłanialnymi, które pod skórą wyczuwa się jako twarde kulki. Tkanka bliznowata (ziarnina), zgrubienia w linii cięcia, które potrzebują kilku miesięcy, żeby zmięknąć...
  5. A

    Dlaczego dostalem bana?

    Piszesz bardzo niewyraźnie i z błędami, nie rozumiem tego pytania.
  6. A

    Dlaczego dostalem bana?

    Jesteś jeszcze dzieckiem, więc może być nie do końca odklejony, z czasem powinien się sam odkleić. Sklekja a stulejka, to dwie różne rzeczy.
  7. A

    Dlaczego dostalem bana?

    Jeżeli napletek schodzi do końca bez problemu, bólu itp, to nie masz stulejki. Jeżeli nie schodzi wcale, jest mały otwór, ciasno, albo schodzi tylko trochę, to będzie stulejka. Moze też być nieodklejony jeszcze napletek od żołędzi, bo masz dopiero 10 lat i nie do końca te procesy u Ciebie mogły...
  8. A

    Dlaczego dostalem bana?

    Sam z tym pójdziesz do lekarza?, raczej nie, więc i tak musisz porozmawiać z babcią i dziadkiem. Bo jeśli nie masz rodziców, to prawnymi opiekunami są babcia i dziadek i oni przejmują rolę rodziców.
  9. A

    Dlaczego dostalem bana?

    Masz 10 lat, w tym wieku powinieneś porozmawiać o tym ze swoimi rodzicami, aby mogli pójść z Tobą do lekarza. Od tego przede wszystkim są rodzice, a nie forum. Tutaj swoimi problemami dzielą się raczej dorośli.
  10. A

    Po zabiegu - 8 dzień

    Wszystko jest w porządku, 8. dzień to normalny czas na puszczanie szwów. Przyklejony opatrunek: Nigdy nie odrywaj go na sucho. Obficie namocz go wodą lub solą fizjologiczną pod prysznicem i zdejmij dopiero, gdy sam zmięknie. Kup w aptece siatki nieprzywierające (np. Atrauman), żeby kłaść je pod...
  11. A

    Co nie tak z penisem? Zbyt krótkie wędzidełko, czy coś innego?

    Obrzezanie niekoniecznie, zajmij się tylko tym wędzidelkiem.
  12. A

    Kilkuletni problem z erekcją

    Przy Twoim trybie życia i wieku sprawa wymaga głębszej diagnostyki: Zrób Dopplera w zwodzie (CDU): To priorytet. Skoro masz blaszki miażdżycowe i wzwód szybko opada, badanie z zastrzykiem pokaże, czy krew "ucieka" żyłami (tzw. przeciek żylny), czy w ogóle nie dopływa. W Warszawie uderzaj do...
  13. A

    Co nie tak z penisem? Zbyt krótkie wędzidełko, czy coś innego?

    Widać, że masz trochę krótke wędzidełko i ściągnięty napletek nie schodzi równo, bo z prawej strony schodzi do końca a z lewej nie, i tam może powodować lekki ucisk, co też może boleć? Moze też sprawia Ci ból to, że za mocno ciągniesz napletek w dół, który dalej nie chce zejść?, bo stulejki u...
  14. A

    Efekt po 26 dniach

    Dobrze wygląda i ładnie zrobione, po wygojeniu efekt będzie jeszcze lepszy.
  15. A

    3 dni po - czy wszystko jest okay?

    Od grzbietu penisa wygląda dobrze i ładnie, ale ten spód nieciekawie, dlaczego jeszcze taka świeża rana?
  16. A

    Do oceny

    ,,Wysławiamy" oczywiście miałem na myśli, a w pisowni wyszło ,,wystawiamy"
  17. A

    Ilu jest tu homo/bi xD?

    Ja myślę, że najlepiej by było, gdyby wszyscy rodzili się hetero, nie chodzi mi oczywiście o to, że ci co mają inne odczucia, nie mają prawa żyć, zeby to było jasne.
  18. A

    Ilu jest tu homo/bi xD?

    A Twoje odczucia, przekleństwo, czy dobrze Ci z tym?
  19. A

    Ilu jest tu homo/bi xD?

    A znasz przypadki ze słyszenia, gdzie sytuasytuacja jest odwrotna, czyli bardziej do kobiet lub po równo?, ale praktycznie, nie teoretycznie.
  20. A

    Do oceny

    Tutaj raczej wystawiamy się kulturalnie. Lepiej brzmiałoby ,,penisem"
Do góry