Jeżeli napletek schodzi do końca bez problemu, bólu itp, to nie masz stulejki.
Jeżeli nie schodzi wcale, jest mały otwór, ciasno, albo schodzi tylko trochę, to będzie stulejka. Moze też być nieodklejony jeszcze napletek od żołędzi, bo masz dopiero 10 lat i nie do końca te procesy u Ciebie mogły...