Kondzio, opisz bardziej szczegółowo swoje życie, relacje z rodziną, bo przecież rodzinę jakąś masz?, pracę którą wykonujesz, bo wciąż piszesz, że masz kiepską pracę.
Wiem, że czujesz się samotny, więc tu na tym forum wywal z siebie te zle emocje, które Ci wciąż towarzyszą, tu nie jesteś sam...