• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Czy mam stulejkę?

    Jeżeli dalej nie możesz odprowadzić napletka, to wygląda na stulejkę. W takiej sytuacji i tak musisz udać się do lekarza i może lekarz zapisze Ci maść sterydową na rozmiękczenie napletka. Teraz na siłę nie odciągaj napletka, aby nie doprowadzić do pęknięć i mikrourazów, bo wtenczas maść nie...
  2. A

    Czy mam stulejkę?

    To zdjęcie nic nie mówi o stulejce, musisz odciągnąć napletek ile możesz i zrobić zdjęcie od góry i od strony wędzidełka.
  3. A

    Czy mam stulejkę?

    Może ktoś kto wstawiał tu zdjecia może Cię poinstruuje jak to zrobić, bo ja też jeszcze tego nie robiłem.
  4. A

    Czy mam stulejkę?

    Zdjęcia dodaje się na imagehost.pl
  5. A

    Czy mam stulejkę?

    Jeżeli jesteś wstanie odprowadzić napletek za żołądź bez problemu, to nie masz stulejki. W tym wieku możesz mieć jeszcze częściowo sklejony napletek z żołędzią i nie będziesz mógł do końca odprowadzić napletka, to też spokojnie, bo jest jeszcze na to czas, aby się sam odkleił.
  6. A

    Czy mam stulejkę?

    Jaki wstyd?, przecież Ty jeszcze długo będziesz rósł, więc o rozmiar nawet nie pytaj, bo wiadomo, że prącie Ci jeszcze dużo urośnie, o stulejkę też nie musisz pytać, bo pediatra sama sprawdzi, czy masz tam wszystko prawidłowo. Przynajmniej powinna sprawdzić, bo na bilansie standardowo sprawdzają.
  7. A

    Czy mam stulejkę?

    Poproś mamę, aby poszła z Tobą do pediatry na bilans. Lekarz rodzinny na bilansie sprawdza też penisa pod kątem stulejki.
  8. A

    2 miesiące po obrzezaniu H&T + plastyka wędzidełka

    Ja też bym dodatkowej kasy nie wydawał na kolejny zabieg, bo nie ma takiej potrzeby, jest dobrze. Ewentualnie żel wygładzający blizny, ale też nie koniecznie.
  9. A

    2 miesiące po obrzezaniu H&T + plastyka wędzidełka

    Żele działają na świeże blizny, tak do 12 miesięcy od zabiegu, jeśli się mieścisz w tych widełkach, to możesz spróbować, bo po dłuższym czasie to laserowo. Chyba, że może od razu iść na laser, bo te żele mogą nie być skuteczne.
  10. A

    2 miesiące po obrzezaniu H&T + plastyka wędzidełka

    Sam nic z tym nie zrobisz, jedynie zabieg usunięcia tego zgrubienia, czyli wycięcia części napletka wewnętrznego. Ale czy warto i czy w trakcie erekcji skóra nie będzie zbytnio naciągnięta powodując dyskomfort? W spoczynku służy do sikania, więc nie musi być idealny, w erekcji służy do wspóżycia...
  11. A

    2 miesiące po obrzezaniu H&T + plastyka wędzidełka

    Dobrze wygląda, ja bym z tym nic nie robił.
  12. A

    2 miesiące po obrzezaniu H&T + plastyka wędzidełka

    A w erekcji rozciąga się to trochę i wygląda lepiej?
  13. A

    Czy hartowac żołedzie

    Widzę, że masz dużo pytań. Jeśli chodzi o hartowanie źołędzi, to trzeba podejść do tego stopniowo, delikatnie, aby nie podrażnić zbytnio delikatnej żołędzi. Parę sposobów, które możesz wypróbować: jeśli to możliwe, to zsuwaj napletek i chódz z odkrytą źołędzią w luźnych bawełnianych bokserkach...
  14. A

    Zbyt dlugi napletek. Jak to stwierdzic

    To jest okej.
  15. A

    Zbyt dlugi napletek. Jak to stwierdzic

    Powinien się sam zsuwać do końca, ale jeśli nie schodzi do końca sam, ale nie uciska i jest luźny, to pomagamy ręką i też jest w normie.
  16. A

    Zbyt dlugi napletek. Jak to stwierdzic

    Jak jest zbyt długi, to penis wygląda jak słoń z trąbą w spoczynku, a w erekcji nie odsłania żołędzi, normalny, to zakrywający żołądź lub odsłaniając czubek żołędzi, w erekcji odsłania żołądź całkowicie lub częściowo.
  17. A

    Pytanie ?

    Oczywiście.
  18. A

    Pytanie ?

    Jeśli mocno do góry to znaczy, że tkanki są wyjątkowo elastyczne, a więzadła mocne i dotyczy to w większości młodych mężczyzn.
  19. A

    Wąski napletek, pierścień

    Wszystko prawidłowo, ja nie widzę wskazań do jakiegokolwiek zabiegu.
  20. A

    Czy z moją żołędzią i skórą pod nią wszystko w porządku?

    Wszystko w porządku, kolor żołędzi normalny, w trakcie erekcji zawsze żołądź i wewnętrzny napletek przybiera intensywną ciemno - czerwoną lub różową barwę z powodu napływu krwi do ciał jamistych.
Do góry