Jaki wstyd?, przecież Ty jeszcze długo będziesz rósł, więc o rozmiar nawet nie pytaj, bo wiadomo, że prącie Ci jeszcze dużo urośnie, o stulejkę też nie musisz pytać, bo pediatra sama sprawdzi, czy masz tam wszystko prawidłowo. Przynajmniej powinna sprawdzić, bo na bilansie standardowo sprawdzają.