• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    3 Dni po zabiegu obrzezania - wygląd

    A szwy trzymią dobrze po prawej stronie?, bo na 3 zdjęciu nieciekawie to wygląda.
  2. A

    3 Dni po zabiegu obrzezania - wygląd

    Ja widzę tylko ze zdjęcia, Ty na żywo i ta prawa strona od dołu wygląda niepokojąco, jakby szwy puściły i rana się otwarła. Sączy się z tego krew?
  3. A

    3 Dni po zabiegu obrzezania - wygląd

    Lewa strona lepiej wygląda, po prawej mała oponka, ale to normalne, a od dołu po prawej stronie szwy Ci nie puściły?, bo niezbyt ładnie to wygląda.
  4. A

    5 lat po obrzezaniu całkowitym high&tight

    Bo naturalną osłoną jest napletek, oczywiście nie każdy go może mieć, więc co jakiś czas to wraca do głowy i skupiając się na tym, odczucie braku napletka wraca i wzmaga się, a potem znika, i może to trwać przez lata.
  5. A

    Nesbit szpital lux med warszawa dr. Pawłowska-krajka

    I co, zadowolony z zabiegu?, bo i tak na efekt wizualny trzeba trochę poczekać, więc pewnie stąd to Twoje pytanie o nią.
  6. A

    Nesbit szpital lux med warszawa dr. Pawłowska-krajka

    Czy Twoje skrzywienie prącia jest duże, że wymaga zabiegu prostowania, czy jest małe, które na ogół mieści się w normie i nie wymaga zabiegu?
  7. A

    Poprawka wędzidełka

    Na pewno nie, to będzie drobna korekta jak usunięcie małej narośli.
  8. A

    Poprawka wędzidełka

    Więc warto ją zrobić i będzie super.
  9. A

    Może nowa funkcja :)?

    To tak samo jeszcze dziecko jak Ty. To w tym wieku to normalne, że chciał porównać siusiaka z rówieśnikiem.
  10. A

    Może nowa funkcja :)?

    To podaj jego nazwę, jeśli możesz, aby go zbanować. Widocznie to jakiś pedofil.
  11. A

    Poprawka wędzidełka

    Tak to ładnie wygląda, ewentualnie może mała poprawka, aby usunąć ten ,,wisiorek" przy wędzidełku?
  12. A

    Może nowa funkcja :)?

    Może chciał zobaczyć Twój problem stulejki na zdjęciu?
  13. A

    Czy mam stulejkę?

    Higiena jest tak oczywista, jak jedzenie i picie, a temat był o problemie stulejki, a nie o problemie braku higieny.
  14. A

    Czy mam stulejkę?

    Zobaczysz, co Ci lekarz zaleci na to?, może nie od razu wyśle Cię pod nóż, jeśli nie wspomni o tej maści, to sam zapytaj, że słyszałeś o tym i czy ewentualnie mógłbyś spróbować.
  15. A

    Czy mam stulejkę?

    Nie do końca, kolega opisał sytuację, kiedy maść sterydowa nie pomoże. Usunięcie stulejki wykonuje się też przez plastykę napletka, polegającą na nacięciu napletka i zszycie go tak, aby powiększyć otwór napletka i swobodne odprowadzanie go. Wykonuje się też zabieg obrzezania częściowego, które...
  16. A

    Czy mam stulejkę?

    Nie stresuj się, kolega niepotrzebnie za bardzo wybiega do przodu. Maść sterydowa może rozmiekczyć Ci napletek, który pod wpływem ćwiczeń, które polegają na delikatnym zsuwaniu napletka najlepiej po kąpieli, co rozciągnie napletek i może żadnego innego zabiegu nie będzie trzeba.
  17. A

    Czy mam stulejkę?

    Będzie dobrze 👍
  18. A

    Zmiany na żołędzu czy to infekcja zapalenie?

    Wygląda na infekcję grzybiczą, kup sobie w aptece bez recepty krem Clotrimazolum (ziaja) i po umyciu smaruj żołądź i napletek wewnętrzny pod żołędzią rano i wieczorem. Jak nie pomoże, to do lekarza.
  19. A

    Czy mam stulejkę?

    Moze być siostra, ale do lekarza musi iść z Tobą też mama, jako Twój prawny opiekun, chyba że siostra jest pełnoletnia, to wystarczy sama siostra, a jeśli nie, to mama i siostra wejdą z Tobą do gabinetu, mama przedstawi problem, a siostra zostanie z Tobą w gabinecie w trakcie badania. Myślę, że...
  20. A

    Czy mam stulejkę?

    Jak chcesz, to moze Ci mama towarzyszyć, a jak się wstydzisz mamy, to mama może poczekać na korytarzu.
Do góry