• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Żółte grudki w nasieniu

Mareg

New member
Witam mam pewien problem, ponieważ nie mam pojęcia czy to normalne. W nasieniu pojawiają się żółte grudki. Nic mnie nie boli ani nie mam żadnych dolegliwości. Poniżej zamieszczam link do zdjęcia:
 

Falcon

Member
Witaj, od jak dawna Ci się to pojawia?
Ile osób tyle opinii, wg mnie to nie jest normalne ale mówię to jedynie na bazie swojego doswiadczenia. Wielu lekarzy powie, że to normalne, ja się z tym nie zgadzam.
 

Mareg

New member
Witaj, od jak dawna Ci się to pojawia?
Ile osób tyle opinii, wg mnie to nie jest normalne ale mówię to jedynie na bazie swojego doswiadczenia. Wielu lekarzy powie, że to normalne, ja się z tym nie zgadzam.
Zauważyłem to dość dawno, a pytam bo dziwne mi się to wydawało, a na jednej stronie pisali, że niby normalne, lecz nie wiem.
 

Falcon

Member
Jeśli utrzymuje się to miesiącami to uważam, że warto zrobić podstawowe badania typu badanie ogólne i posiew: moczu oraz nasienia. Jest duża szansa, że to nic nie wykaże ale mało kto jest chętny na jakąś bardziej nieorzyjemną diagnostykę bez konkretnych wskazań szczególnie jak nic innego nie dolega tj. nie ma problemów z erekcją, dyskomfortu itp.
 

Versracze

Member
Dość grube są te grudki i ta jedna wygląda jak jakiś długi żelek. Czujesz jakiś ból podczas wytrysku? Czy grudki stanowią większą część nasienia?
 

Versracze

Member
Witaj, od jak dawna Ci się to pojawia?
Ile osób tyle opinii, wg mnie to nie jest normalne ale mówię to jedynie na bazie swojego doswiadczenia. Wielu lekarzy powie, że to normalne, ja się z tym nie zgadzam.
Tez uwazam ze to nienormalne, ale lekarze nie widzą w tym patologii twierdzac ze nasienie nie ma jednolitej konststencji. Jak bakterii i grzybow w nasieniu brak to ciezko cos stwierdzic. Moze to wina miesni, moze jakas dysfunkcja narzadow, cholera wie.
 

latek777

Active member
też tak miałem jakiś czas temu, samo przeszło nawet się nad tym nie zastanawiałem co to jest, także luz kolego
 

zykzak

New member
Ja też takie mam ale wydaje mi się że często jak były upały i byłem nie nawodniony dobrze, albo jak to było tryśnięcie 3ci raz w ciągu tego samego dnia i chciałem szybko dojść - jakby jądra na szybko musiały wyprodukować nasienie i zrobiły to tak nieudolnie. Ja się tym nie przejmowałem, bo myślałem że to normalne - ale jak przeczytałem posta to moze jednak sie trzeba nad tym zastanowić.
 

góral

Active member
Ja też takie grudki żelki miałem ale to było przy zapaleniu prostaty później to minęło wszystko wrocilo do normy
 

Mareg

New member
Ja też takie mam ale wydaje mi się że często jak były upały i byłem nie nawodniony dobrze, albo jak to było tryśnięcie 3ci raz w ciągu tego samego dnia i chciałem szybko dojść - jakby jądra na szybko musiały wyprodukować nasienie i zrobiły to tak nieudolnie. Ja się tym nie przejmowałem, bo myślałem że to normalne - ale jak przeczytałem posta to moze jednak sie trzeba nad tym zastanowić.
Znaczy piję dość dużo i od 2 tygodni się nie masturbowałem i to było pierwszy raz w tym dniu
 

Hruper

New member
Tez mam takie grudki czasem znikają po jakimś czasie znowu się pojawiają.Wiecie może co z tzn zrobić?.Foto poniżej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry