Żółte, podłużne grudki w spermie.

Domik

New member
Witam od około 1.5 roku zmagam się z grudkami w spermie. Wcześniej problem nie był uciążliwy i nie sprawiał mi problemów ale teraz zaczyna się dziać coś dziwnego. Byłem u urologa dostałem Baktrin po wykonaniu posiewu z nasienia w kierunku bakterii tlenowych i beztlenowych i grzybów. Wyszło mi, że mam EColi - pojedyncze kolonie. Leczyłem to tym antybiotykiem i myślałem, że coś się poprawi i nic. Do tego mam ostatnio dziwne uczucie pieczenia w cewce moczowej przy takim mocnym i szybkim oddawaniu moczu ale nie zawsze. Czasami zaboli mnie tak jakby pomiędzy jądrem, a prostatą ale to nie jest ciągły ból tylko taki jakby przerywany. Raz jest i szybko znika. Antybiotyk nic nie pomógł. Dodam, że uprawiam seks analny... (Proszę bez głupich komentarzy bo to zbędne i mało mnie obchodzące xd) Czekam na wasze porady panowie i panie, jeśli takie są
 

Grom

Well-known member
Hmmm... nic nie sprecyzowałeś.
No bo jeśli to za Ciebie bierze się partner analnie to nic Ci nie grozi. Ale jeśli to Ty penetrujesz, nieważne partnera czy partnerkę to rób to konieczne w gumie inaczej będą problemy. Do zakażenia doszło pewnie w momencie gdy osłabiony chorobą lub suto zakropioną imprezą zatopiłeś przyrodzenie w odbycie i koloniach E.Coli. Niewykluczone, że pod tą E.Coli jest też Faecalis. Niestety jeśli w nasieniu wykryto bakterie to jest problem. Poczytaj wątek o Zapaleniu prostaty, bo tym się Twoja przypadłość objawi lada chwila. Następnie do najlepszego z lekarzy czyli albo Szmer albo Gołąbek i ze 2 lata leczenia.
 

Domik

New member
To znaczy seks akurat jest w dwie strony ale mój partner nie ma żadnych objawów, a uprawiałem z nim seks nawet w momencie jak już miałem te grudki czyli 1.5 roku temu i nic mu nie dolega. W posiew wyszedł tylko pozytywny przy bakteriach beztlenowych i reszta negatywny. Przyjmowałem ten antybiol i myślałem, że mi coś pomoże. Lekarz nie wykonał w ogóle badania pre rectum.
 

Grom

Well-known member
Lekarz nie wykonał w ogóle badania pre rectum.
I to był błąd. Zrób jak mówię bo za 3 lub 4 lata będziesz miał pełne konkretne i koszmarne objawy przewlekłego zapalenia prostaty. Zakażenie poszło od cewki. Partnerowi może nic nie być przez całe życie, wystarczy że ma wysoką odporność lub/i przeciwciała na bakterie jelitowe. Nie zwlekaj bo będziesz całe życie żałował. Wybitny specjalista + kolejna full diagnostyka (np w Badbaku) + długotrwałą antybiotykoterapia. To Twoja droga.
 

Podobne tematy

Do góry