• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zdjęcia problemu do oceny

richyrich

Active member
Witam panowie.

Robi mi się od jakiegoś czasu taki fałd pod żołędziem we wzwodzie. Nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie to, że podczas seksu ten napletek potrafi mi się zwijać z powrotem na żołądź co pogarsza doznania partnerki, bo nie mogę używać "w pełnym zakresie", to jeszcze w prezerwatywie potrafi mi ją prawie ściągnąć. Zawsze miałem wrażenie że było coś ze mną trochę nie tak, jakiś nadmiar skóry czy coś, ale ostatnio problem mam wrażenie się nieco nasilił. Foty do oceny i prosta sprawa, mam lecieć pod skalpel czy nie?

 

Amek

Active member
Piszesz, że jest źle i Ci nie pasuje. To chyba znaczy, że coś trzeba zrobić... Tak czy inaczej do urologa z tym zdjęciem lepiej iść, bo jak jest gorzej niż było to wiadomo w którą stronę to idzie
 

Mati98

New member
Tak ja kolega @Amek napisał, jeżeli Ci to przeszkadza i sprawia problemy podczas stosunku to najlepiej umówić się na wizytę do urologa. Przeprowadzi z Tobą wywiad, oceni twój problem oraz wskaże rozwiązanie.
 

Podobne tematy

Do góry