• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 tygodni po operacji - zdjęcia

W czwartek minie 5 tygodni po operacji prostowania penisa w klinice Charite w Berlinie. Skrzywienie miałem bardzo duże w dół. Wstawiam zdjęcia do oceny. Moim zdaniem nie jest to niestety efekt jakiego sie spodziewałem. Przy nasadzie penis nadal sie wygina, choć zdecydowanie jest lepiej jak przed operacją. Oczywiście lekarze po operacji mówili że penis nie będzie idealnie prosty bo miałem duże skrzywienie, ale itak spodziewałem się jakoś lepszego efektu. Mówili też, że jak naprawde nie będę zadowolony z efektu to można powtórzyć operację, ale zostawie to wam do oceny.

Zdjęcia penisa przed operacją




Zdjęcia penisa po operacji:



 

nope

Well-known member
Wyszlo bardzo dobrze. Obecnie mam skrzywienie troche wiecej stopni jak ty PO operacji i nie mam żadnych problemów także ty już też nie masz sie o co martwić. Gratuluje dobrej decyzji.
 
Wyszlo bardzo dobrze. Obecnie mam skrzywienie troche wiecej stopni jak ty PO operacji i nie mam żadnych problemów także ty już też nie masz sie o co martwić. Gratuluje dobrej decyzji.
Dzięki, to się cieszę. Mi się wydawało że jest jakiś dziwny kształt po operacji, ciężko to nazwać.
 
Wyszlo bardzo dobrze. Obecnie mam skrzywienie troche wiecej stopni jak ty PO operacji i nie mam żadnych problemów także ty już też nie masz sie o co martwić. Gratuluje dobrej decyzji.
Mam do ciebie małe pytanko. Czy po zajęciach możesz stwierdzić czy jest sporo krótszy po operacji? Przed nigdy go nie mierzyłem bo jednak było ciężko zrobić to dokładnie przez duże skrzywienie ale wydaje mi się że jest różnica choć z opisu tej metody wynika, że nie powinno się nic skracać. Dzieki
 

nope

Well-known member
Ciezko.powiedziec. W kazdym razie ja bym sie cieszyl udanym zabiegiem i korzystal z efektow a nie zastanawial sie nad tym czy jest.krotszy o centa czy dluzszy . ; )
 
ja mam nieco mniejsze skrzywienie ale nadal podobne i obawiam się zabiegu... możesz powiedzieć jak to wszystko przebiegało od pierwszego badania do teraz plis ?
 

Podobne tematy

Do góry