• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

jarcy

Well-known member
Ani mnie ani innych na tym forum to nie wyelczyło, niektórzy brali po 2-3 razy i też nie pomogło wiec jesli o mnie chodzi szkoda zachodu i pieniądzy
 

Jerzy W

Well-known member
A u mnie doszło teraz do zaostrzenia objawów. Być może wychlanie butelki wódki na Sylwestra, a potem innych alkoholi przez kolejne 2 dni ma z tym związek?
 

Bakter

New member
Zapytaj kolego na forum zanim wydasz te 100 euro czy jest choć jedna osoba ktorej to pomogło
Ale o czym piszesz o strovac?
na razie jestem bardzo zainteresowana pseudavac , mam pałeczkę ropy błękitnej od dwóch miesięcy . Nie wiem czy pomoże wiem ze nie mogę już antybiotyków. Jelita poległy.
pozdrawiam .
 

jarcy

Well-known member
Tak pisałem o Strovac.

Jerzy - mało komu alkohol nie pogarsza objawów ja w 1szy dzień świąt popłynąłem grubo to 3 dni dochodzilem do siebie a i oczywiście objawy się nasiliły ale co ciekawe nie jak kiedyś czestomoczem a pieczeniem dupska choć oczywiście częste lanie mam ciagle od 2 lat
 

kaolik98

Well-known member
A u mnie doszło teraz do zaostrzenia objawów. Być może wychlanie butelki wódki na Sylwestra, a potem innych alkoholi przez kolejne 2 dni ma z tym związek?
A masz tak, że po wypiciu pierwszego kieliszka wódki czujesz dyskomfort w cewce, tak jakby pieczenie, ale juz potem sytuacja się normuje i to mija? Tak samo jak po wypiciu kilku łyków jednego piwa też lekko czuję pieczenie cewki? Czy moze to byc normalne? Że alkohol podraznia cewkę?
 

Grom

Well-known member
mało komu alkohol nie pogarsza objawów ja w 1szy dzień świąt popłynąłem grubo to 3 dni dochodzilem do siebie a i oczywiście objawy się nasiliły ale co ciekawe nie jak kiedyś czestomoczem a pieczeniem dupska choć oczywiście częste lanie mam ciagle od 2 lat
To prawda. Ja na Sylwestra spokojnie trzy kieliszki wina 🙂 i wszystko super!
Radość czerpię z innych doznań 😉
 

Jerzy W

Well-known member
A masz tak, że po wypiciu pierwszego kieliszka wódki czujesz dyskomfort w cewce, tak jakby pieczenie, ale juz potem sytuacja się normuje i to mija? Tak samo jak po wypiciu kilku łyków jednego piwa też lekko czuję pieczenie cewki? Czy moze to byc normalne? Że alkohol podraznia cewkę?
Piwo jest najgorszym alkoholem dla prostaty ponoć.
 

Jerzy W

Well-known member
Jednak ponownie stwierdzam że siła masażu prostaty jest wielka. Po 2 masażach dzisiaj czuję się normalnie. Do tego na noc posterisan i proxelen i jutro będzie git. Jednak co do tego dodać aby efekt ustabilizować? Szukam nadal…
 

Jerzy W

Well-known member
Jerzy, walnij 30 dniową kurację zgodnie z antybiogramem + masaże, odstawienie gorzały, zioła, dieta i będziesz miał spokój. Tak widzę z Twoich wpisów, że niby jesteś blisko wyzdrowienia ale i jednocześnie jeszcze daleko 🙂
Tak też czuję, jak piszesz. Może zrobię nowe badanie z dużym antybiogramem. Pogadam z lekarzem we wtorek.
 

kaolik98

Well-known member
Skład ma bardzo sensowny ale na przerost a nie zapalenie moim zdaniem.
Działa wspomagająco na prostatę, spowodował brak częstomoczu oraz znacznie ograniczył objawy w odniesieniu do pieczenia cewki, braku wzwodu, itp. Tak mogę powiedzieć o tym suplemencie, a biorę go już kilka miesięcy. Jest drogi, kosztuje 40 zł, starcza na 1 miesiąc, codziennie w trakcie sniadania 2 kapsułki.
 

Podobne tematy

Do góry