• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Beeqs

Active member
Na lelka robiłem to chyba 120zl posiew kosztował rok temu
Robiłem teraz kontrolnie na Lelka koszt 170zl za wizyte z pobraniem materiału u pielęgniarkaiz cewki w kierunku bakterii tlenowych i grzybów. Tego samego dnia zrobiłem te same badania w sieciowce diagnostyki - zobaczymy co wychoduja jedni i drudzy i czy na Lelka naprawdę jest takie dobre labo jak piszą w necie. Na Lelka przyjeżdża w soboty również dobry urolog koszt wizyty 400zl dodatkowo może pobrać materiał w labo bezpośrednio na pożywkę.
 

jarcy

Well-known member
Od tygodnia biorę colostrum genactive - kompletnie żadnych postępów a wręcz przeciwnie ale to może być też kwestia jedzenia przez parę dni słodyczy albo dzikiego sexu dwa dni temu to chyba słabo działa w kwestii prostaty . Stwierdzam, że to już był to ostatni cudowny / gówno warty suplement który zakupiłem gdyż przez te 7 mcy to ja tego dziadostwa tyle zjadłem, że można by za to kupić kawalerkę w centrum miasta :) a efekty na poziomie 0. Jestem prawie pewny, że większość odczuwalnego przejściowo działania to placbo ale cóż tak działa ludzki organizm i psychika, która potrafi różne rzeczy robić np. przez ostanie 1,5 tygodnia po furaginie (albo zbieg okoliczności i wirusa złapałem ) miałem duszności na takim poziomie, że budziłem się w nocy z problemami oddechowymi a w dzień chodziłem i łapałem oddech i podczas tego stanu dolegliwości prostatowe poprostu zniknęły już myślałem, że jestem wyleczony ale już na 2gi dzień jak mi przeszła walka o oddech prostata dała znać, że nie tak szybko jeszcze musi mnie pomęczyć i zaczął się częstomocz i pieczenie cewki :) ot tak sytuacja kur.... mać :)
 

sonja12

Active member
Robiłem teraz kontrolnie na Lelka koszt 170zl za wizyte z pobraniem materiału u pielęgniarkaiz cewki w kierunku bakterii tlenowych i grzybów. Tego samego dnia zrobiłem te same badania w sieciowce diagnostyki - zobaczymy co wychoduja jedni i drudzy i czy na Lelka naprawdę jest takie dobre labo jak piszą w necie. Na Lelka przyjeżdża w soboty również dobry urolog koszt wizyty 400zl dodatkowo może pobrać materiał w labo bezpośrednio na pożywkę.
A ten urolog to gdzie przyjmuje? mógłbyś napisać, co to za jeden?
 

Grom

Well-known member
A to ciekawostka Jarcy! Próbowałeś wizyty u psychiatry i leków psychotropowych? Oczywiście lekkich, coś jak Sulpiryd w dawce 50 do 100?
Ja oczywiście zasięgnąłem porady u bardzo dobrego psychiatry i powiedział on, że jeśli jedna choroba maskuje drugą i to w sposób wręcz modelowy to może to być na tle nerwowym.
Poza tym dziki seks, cukier? Stary! Czarna magia nie pomoże a co dopiero colostrum. Suplementacja wymaga CAŁKOWITEJ zmiany stylu życia.
 

jarcy

Well-known member
Psychotropów nie próbowałem ale sporo o nich czytałem i wyczytałem, że one nie leczą a jedynie zmieniają sposób odbierania bodźców a tym samym maskują dolegliwość. Np. Przy zarzyciu już nie pamiętam ale jakis lek na wyciszenie spowodował mocne otumanienie i tym samym maskowanie dolegliwosci znacznie je zmniejszając ale chyba to normalne ?
 

Jerzy W

Well-known member
Od tygodnia biorę colostrum genactive - kompletnie żadnych postępów a wręcz przeciwnie ale to może być też kwestia jedzenia przez parę dni słodyczy albo dzikiego sexu dwa dni temu to chyba słabo działa w kwestii prostaty . Stwierdzam, że to już był to ostatni cudowny / gówno warty suplement który zakupiłem gdyż przez te 7 mcy to ja tego dziadostwa tyle zjadłem, że można by za to kupić kawalerkę w centrum miasta :) a efekty na poziomie 0. Jestem prawie pewny, że większość odczuwalnego przejściowo działania to placbo ale cóż tak działa ludzki organizm i psychika, która potrafi różne rzeczy robić np. przez ostanie 1,5 tygodnia po furaginie (albo zbieg okoliczności i wirusa złapałem ) miałem duszności na takim poziomie, że budziłem się w nocy z problemami oddechowymi a w dzień chodziłem i łapałem oddech i podczas tego stanu dolegliwości prostatowe poprostu zniknęły już myślałem, że jestem wyleczony ale już na 2gi dzień jak mi przeszła walka o oddech prostata dała znać, że nie tak szybko jeszcze musi mnie pomęczyć i zaczął się częstomocz i pieczenie cewki :) ot tak sytuacja kur.... mać :)
Zróbmy eksperyment na Tobie. Urosal 3x dziennie przez 14 dni. Do tego 1000 mg witaminy C codziennie. Przerwij inne leczenie na ten czas.
Dawaj nam znać o efektach co 3 dni. Potem przerwa i dalej informuj o swoim stanie. W czasie leczenia bez seksu, alkoholu, kawy, herbaty i bez chłodzenia nóg.
Wchodzisz w to?
 

Jerzy W

Well-known member
Robiłem teraz kontrolnie na Lelka koszt 170zl za wizyte z pobraniem materiału u pielęgniarkaiz cewki w kierunku bakterii tlenowych i grzybów. Tego samego dnia zrobiłem te same badania w sieciowce diagnostyki - zobaczymy co wychoduja jedni i drudzy i czy na Lelka naprawdę jest takie dobre labo jak piszą w necie. Na Lelka przyjeżdża w soboty również dobry urolog koszt wizyty 400zl dodatkowo może pobrać materiał w labo bezpośrednio na pożywkę.
Kosmiczne ceny są w Warszawie 😳😬
 

jarcy

Well-known member
Jerzy mogę i spróbować tylko co nam to pokaże? Urosal ma silne właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe dlatego tak bardzo i szybko przynosi ulgę po jego zastosowaniu o czym piszą prawie wszyscy, którzy go stosują. Jak brałem diclofenak też miałem poprawę w momencie jego stosowania, oczywiście urosal ma również właściwości przeciwbakteryjne i to znacznie różni go od typowego środka przeciwzapalno/bulowego. Jest jeszcze kolejny problem otóż ja dłużej niż 3 dni bez sexu/masturbacji nie dam rady wytrzymać. Zanim zaczeły się moje problemy to robiłem to raz a czesto 2 razy dziennie i tak co dziennie odkąd pamietam więc aby wytrzymać tyle co piszesz musiałbym brać coś co wyłączy popęd na ten okres czasu. Bardzo mocno rozwarzam przyjecie strovack bo w tym upatruję szansę antybiotyków już troche brałem i nic nie dały a nie chcę rujnowac sobie jelit to raz a dwa bardzo słabo znoszę antybiole gdy je przyjmuje ponak kilka dni ostanio przy zinnacie po jego przyjeciu chodziłem pół dnia jak zombi od okna do okna
 

góral

Active member
Jarcy lekarze zreguly nie zabraniają seksu podczas zapalenia prostaty bo podczas wytrysków pozbywasz się bakterii z nasienia chyba że jest stan ostry to wtedy trzeba się powstrzymać od seksu
 

jarcy

Well-known member
Ja już słyszałem kilka wersji, że raz w tygodniu a to co 3 dni a to co 2gi dzień. Jedni mówią, że czestko to dobrze bo bakterie jak napisałeś wydalasz inni mówią, że spinają się mięśnie miednicy i nie za dobrze. Tego pierd..... to już słuchać mi się czasami nie chce bo każdy ma swoją teorię
 

Jerzy W

Well-known member
Ztob
Ja już słyszałem kilka wersji, że raz w tygodniu a to co 3 dni a to co 2gi dzień. Jedni mówią, że czestko to dobrze bo bakterie jak napisałeś wydalasz inni mówią, że spinają się mięśnie miednicy i nie za dobrze. Tego pierd..... to już słuchać mi się czasami nie chce bo każdy ma swoją teorię
zrób ten eksperyment. Urosal przede wszystkim jest bakteriobójczy. Sprawdzimy czy takim jak Ty to pomoże. Seks uprawiaj w czasie eksperymentu ale inne rzeczy zero.
 

jarcy

Well-known member
A takim jak TY jak pomógł StroVac? To dla mnie bardzo istotne zagadnienie. W przyszłym tygodniu spróbuję Urosal, ale jestem sceptyczny w kwestii jego działania jeśli chodzi o prostatę.
 

Podobne tematy

Do góry