• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

góral

Active member
Sam sluz mi wyplywa bez nasienia, a jak sobie zwale na nast dzien to wyplywa nasienie w postaci takiej ze moge to wziasc w palce i rosciagac jak gumke recepturke. Uwazam ze ten sluz to plyn nasienny wchodzacy w sklad spermy tylko on powinien byc wodnisty a nie gesty przez to wytrysk to raczej wyplyw spermy. tez zaobserwowaliscie taki sluz podczas podniecenia ?
Kazdy facet ma taki śluz przy podnieceniu to się nazywa prejakulat a nasienie raczej ma być gęste białe
 

Arbuz

New member
Wątpię żeby to był prejakulat kiedyś tego nie było śluzu i czemu jak wypłynie to wzwód zanika i boli prostata poza tym nasienie ma być gęste ale nie takie że można sobie rozciągać je jak gumę. Moja sperma jak wypłynie ten śluz ma postać stała. Uwierz mi że z mojego nasienia mógł bym zawiązać supeł. Ono wygląda jak gruba nic długości kilku cm.
 

pawelb

New member
Mam dwie bakterie w prostacie. E. Coli i e. Fecalis. Jakieś patogeny alarmowe, bardzo liczne. Analizując forum często piszecie o bólu. Mnie natomiast nic nie boli ale za to funkcje seksualne są na zero, brak libido, podniecenia, słaby wzwod. Staram się masturbowac systematycznie 2 razy w tygodniu ale to też na śiłę, mógłbym tego już w ogóle nie robić. Od roku zażywam zioła leki, antybiotyki i nic, a nawet się pogarsza bo prostata się powiększa i lekko strumień moczu jest spowolniony. Bakterie przeniknęły do prostaty w konkretnym czasie po zabiegu urologicznym w szpitalu, a konkretnie po cewnikowaniu domyślam się. Pocieszam się że nie ma bólu, ale radości w sumie żadnej bo nie mam już w sobie ani uczuć ani pociągu seksualnego, straszne to, że nikt nie może nam pomóc.
 

procek

Member
Mam dwie bakterie w prostacie. E. Coli i e. Fecalis. Jakieś patogeny alarmowe, bardzo liczne. Analizując forum często piszecie o bólu. Mnie natomiast nic nie boli ale za to funkcje seksualne są na zero, brak libido, podniecenia, słaby wzwod. Staram się masturbowac systematycznie 2 razy w tygodniu ale to też na śiłę, mógłbym tego już w ogóle nie robić. Od roku zażywam zioła leki, antybiotyki i nic, a nawet się pogarsza bo prostata się powiększa i lekko strumień moczu jest spowolniony. Bakterie przeniknęły do prostaty w konkretnym czasie po zabiegu urologicznym w szpitalu, a konkretnie po cewnikowaniu domyślam się. Pocieszam się że nie ma bólu, ale radości w sumie żadnej bo nie mam już w sobie ani uczuć ani pociągu seksualnego, straszne to, że nikt nie może nam pomóc.
Jak to nikt nie może nam pomóc? Widać, że nie chciało ci się przeczytać całego forum. Najpierw napisz skąd jesteś to może ktoś poleci dobrego lekarza. Celowana antybiotykoterapia + szczepionka (na te bakterie Strovac) mogą załatwić sprawę a na pewno polepszą komfort twojego życia. Najważniejsze to żeby nie czekać bo im później tym gorzej. Pozdrawiam
 

pawelb

New member
Tak tak, polecałeś ten lek i na pewno się udam po niego. Jestem z Nowego Sącza. Póki co po roku czasu, po wielu antybiotykach i szczepionce urivac nie ma poprawy. Forum przeanalizowałem jednak moje objawy nie pokrywają się z obawami innych.
 

góral

Active member
Tak tak, polecałeś ten lek i na pewno się udam po niego. Jestem z Nowego Sącza. Póki co po roku czasu, po wielu antybiotykach i szczepionce urivac nie ma poprawy. Forum przeanalizowałem jednak moje objawy nie pokrywają się z obawami innych.
Jesteś z Nowego Sącza gdzie się leczysz ja właśnie leczę się u dok
Tak tak, polecałeś ten lek i na pewno się udam po niego. Jestem z Nowego Sącza. Póki co po roku czasu, po wielu antybiotykach i szczepionce urivac nie ma poprawy. Forum przeanalizowałem jednak moje objawy nie pokrywają się z obawami innych.
Ja jestem z okolic Nowego Sącza u kogo się leczysz bo ja właśnie leczę się w tym mieście
 

Ptaku

Active member
Witam wszystkich! No to jest nas trzech, którzy mieli styczność z dr Łoginem. Jest dość dużo zachwytów nad tym lekarzem, a moim skromnym zdaniem nie wiem kto je pisze. Byłem u niego sporadycznie jeśli chodzi o częstotliwość wizyt i niestety z moimi problemami nie poradził sobie.
Obecnie nie mogę poradzić sobie z E. Coli w nasieniu jak i moczu. Tą bakterię mam już z 2 lata. Ostatni raz byłem u Urologa w marcu w Krakowie i dał mi skierowanie bym położył się na wewnętrznym w szpitalu na tydzień by dostawać antybiotyk dożylnie przez tydzień. Nie poszedłem jednak bo był wtedy początek pandemii. Teraz zamierzam zrobić jeszcze raz posiewy. Problem jest taki, że w naszym rejonie nie ma urologów godnych polecenia i człowiek będzie miał wyniki posiewów i gdzie z tym pójdzie?
Odniosę się jeszcze do konsystencji nasienia. Wątpię by ktoś z jakimikolwiek problemami z prostatą miał białawy wytrysk i w miarę gęsty (ale nie strasznie gęsty).
 

góral

Active member
Witam wszystkich! No to jest nas trzech, którzy mieli styczność z dr Łoginem. Jest dość dużo zachwytów nad tym lekarzem, a moim skromnym zdaniem nie wiem kto je pisze. Byłem u niego sporadycznie jeśli chodzi o częstotliwość wizyt i niestety z moimi problemami nie poradził sobie.
Obecnie nie mogę poradzić sobie z E. Coli w nasieniu jak i moczu. Tą bakterię mam już z 2 lata. Ostatni raz byłem u Urologa w marcu w Krakowie i dał mi skierowanie bym położył się na wewnętrznym w szpitalu na tydzień by dostawać antybiotyk dożylnie przez tydzień. Nie poszedłem jednak bo był wtedy początek pandemii. Teraz zamierzam zrobić jeszcze raz posiewy. Problem jest taki, że w naszym rejonie nie ma urologów godnych polecenia i człowiek będzie miał wyniki posiewów i gdzie z tym pójdzie?
Odniosę się jeszcze do konsystencji nasienia. Wątpię by ktoś z jakimikolwiek problemami z prostatą miał białawy wytrysk i w miarę gęsty (ale nie strasznie gęsty).
Ja nie narzekam leczę z się dosyć długo możesz spróbować jeszcze doktor Jakub Szmery w Krakowie

Ja nie narzekam leczę z się dosyć długo możesz spróbować jeszcze doktor Jakub Szmery w Krakowie
ma być Jakub Szmer

Ja właśnie leczę się u niego i jestem zadowolony napisałem ci na priv
 

pawelb

New member
Witam wszystkich! No to jest nas trzech, którzy mieli styczność z dr Łoginem. Jest dość dużo zachwytów nad tym lekarzem, a moim skromnym zdaniem nie wiem kto je pisze. Byłem u niego sporadycznie jeśli chodzi o częstotliwość wizyt i niestety z moimi problemami nie poradził sobie.
Obecnie nie mogę poradzić sobie z E. Coli w nasieniu jak i moczu. Tą bakterię mam już z 2 lata. Ostatni raz byłem u Urologa w marcu w Krakowie i dał mi skierowanie bym położył się na wewnętrznym w szpitalu na tydzień by dostawać antybiotyk dożylnie przez tydzień. Nie poszedłem jednak bo był wtedy początek pandemii. Teraz zamierzam zrobić jeszcze raz posiewy. Problem jest taki, że w naszym rejonie nie ma urologów godnych polecenia i człowiek będzie miał wyniki posiewów i gdzie z tym pójdzie?
Odniosę się jeszcze do konsystencji nasienia. Wątpię by ktoś z jakimikolwiek problemami z prostatą miał białawy wytrysk i w miarę gęsty (ale nie strasznie gęsty).

Ja mam prawie normalne z wyglądu nasienie, wlansie jeśli chodzi o kolor,. Czasami tylko konsystencja się zmienia a czasami nie. Ogólnie jest prawie bez zmian
 

góral

Active member
Ja mam prawie normalne z wyglądu nasienie, wlansie jeśli chodzi o kolor,. Czasami tylko konsystencja się zmienia a czasami nie. Ogólnie jest prawie bez zmian
Jak poczytasz to forum co poleciłem zobaczysz
Hej. Ja tak mam głowny objaw to ciągłe parcie na pecherz jak i dyskomfort w cewce czasami cos zapiecze, zakłuje. Próbowałem mase rzeczy przez 2 lata choroby i nic nie pomogło.
Ja też mam tak czasami kłucie w cewce ból penisa i uczucie pełnego pęcherza szczególnie w nocy mam też nieraz problem by uzyskać pełną erekcję
 

Brutus_wwa

New member
U mnie trzy lata temu na szczęści samo to minęło i miałem spokój. Teraz miałem więcej stresu i plus jesień i mam nawrót. Pełny pęcherz w nocy to był u mnie pierwszy zwiastun nawrotu. Zacząłem budzić się ze wzwodem i pełnym pęcherzem. Teraz ma względny spokój w nocy za to męczy w ciągu dnia.

Btw trzy lata temu wykonałem rundkę po kilku urologach w tym u dr Gołąbka. Mas badań itp. Nic z tego nie wynikało. Dostałem fluorochinolony, ale po przeczytaniu jakie skutki uboczne mogą występować stwierdziłem, że to odpuszczam. Pogodziłem się, że tak może zostać i zacząłem żyć dalej. Trenowałem pęcherz bo się rozregulował. Po kilku miesiącach wszystko ustąpiło. Teraz zamierzam skorzystać tylko z badania per rectum żeby sprawdzić czy wszystko tam ok. Jeżeli leczenie to bez bomby atomowej. Pije sobie żurawinę i zobaczymy :)
 

Brutus_wwa

New member
Przy tej chorobie cudotwórców chyba nie ma. Doktora ma to schorzenie dobrze rozpracowane i jest przyjemnym gościem. Natomiast, zwróćcie uwagę, że jego pozytywne komentarze na znanym lekarzy dotyczą w zdecydowanej większości pierwszej wizyty - fajny gość, wnikliwa analiza, plan leczenia - ok, miałem analogiczne wrażenie. Nie widzę natomiast komentarzy osób, które zostały zaleczone/wyleczone. Daje mi to do myślenia. Nie zniechęcam, ale przy aktualnych cenach wizyty, diagnostyka plus te wszystkie proponowane zabiegi to będzie grubo ponad 10k. Jak jesteś pod ścianą pewnie zapłacisz, jeżeli Twoje problemy są mniejsze chyb nie warto walić do much z armaty. Tak uważam :)
 

wasil321

Member
Mam dwie bakterie w prostacie. E. Coli i e. Fecalis. Jakieś patogeny alarmowe, bardzo liczne. Analizując forum często piszecie o bólu. Mnie natomiast nic nie boli ale za to funkcje seksualne są na zero, brak libido, podniecenia, słaby wzwod.
Miałem streptococcus i też mnie nic nie bolało. Reszta objawów taka sama. Plus problemy z sikaniem: częstomocz, problemy z rozpoczęciem, parcie itp itd Zmierz poziom testosteronu: zwykły i wolny. Wolny, na pewno wyjdzie Ci, w dolnej granicy.
 

Ptaku

Active member
Jak to w końcu jest bo zdania są podzielone. Już kiedyś pisałem że lekarz w Krakowie stwierdził gdy go zapytałem czy bakterie w gruczole krokowym można leczyć fosfomycyną stwierdził że ten antybiotyk dość słabo działa u mężczyzn, dużo lepiej u kobiet. Czy miał ktoś przepisany przez urologa Monural (fosfomycyna) i w jakie dawkowanie?
 

góral

Active member
Jak to w końcu jest bo zdania są podzielone. Już kiedyś pisałem że lekarz w Krakowie stwierdził gdy go zapytałem czy bakterie w gruczole krokowym można leczyć fosfomycyną stwierdził że ten antybiotyk dość słabo działa u mężczyzn, dużo lepiej u kobiet. Czy miał ktoś przepisany przez urologa Monural (fosfomycyna) i w jakie dawkowanie?
Miałem monural przepisany przez lekarza ale już teraz nie pamiętam jak go brałem faktycznie piszę w ulotce że w większości przypadków stosowany u kobiet
 

Podobne tematy

Do góry