• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

sausade

Member
Dokladnie. Dlatego trzeba dzialac jednoczesnie na wielu plaszczyznach albo kolejno i obserwowac co i w jakim stopniu pomoze. Na bakterie wiadomo - antybiotyki albo fagi ale gdyby same bakterie byly problemem to nie byloby to takie trudne, nie byloby Nas ani tego forum pewnie. Trzeba dzialac na miesnie poprzez cwiczenia, suplementy, sport i dieta dbac o dobra flore w jelitach. Przy czym w organizmie sa jeszcze inne problemy ktore moga rzutowac na jelita, miesnie, ich napiecie, stany zapalne i stad walka z tym problemem jest tak trudna i czasochlonna.
 

Wladek

New member
Witam,bardzo naprawdę bardzo serdecznie,obiecałem że się mam odezwać,mówiłem że za dwa lata ale jak zacząłem od nowego roku czytać nie wytrzymałem,panowie obudźćie się.Napiszę jutro jak to widzę.
 

Thompson

New member
Możesz chyba tam wrzucać jakiś groch, kapustę, etc. ale wiadomo, że na węglach najlepiej się trzyma wagę.
Ja na diecie ketozowej zleciałem 18kg w 2 miesiące :(
Właśnie czytałem o dobrych rezultatach diety kstegonicznej. Zastanawia mnie przyszłość i jak to będzie z leczeniem ZGK? Może wreszcie coś się ruszy?
 
Właśnie czytałem o dobrych rezultatach diety kstegonicznej. Zastanawia mnie przyszłość i jak to będzie z leczeniem ZGK? Może wreszcie coś się ruszy?

Sama dieta na pewno nie zaszkodzi, być może złagodzi objawy, ale bardzo wątpię, żeby kogokolwiek wyleczyła z ZGK... Myślę, że ewentualnie kompleksowy, zdrowy tryb życia, czyli prawidłowa dieta połączona z ruchem i sportem mogą przynieść istotnie pozytywne efekty przy zapaleniu niebakteryjnym. Ja osobiście zaobserwowałem poprawę po jeździe na nartach, kiedy miednica i nogi mocno pracowały. Samo zdrowe odżywianie nie przyniosło specjalnych efektów (nawet "zdrowy" człowiek zawsze się nieco lepiej czuje, gdy zdrowo się odżywia).
 

goldo

New member
poruszam temat lampy lightmed poprosze o kontakt osoby na priv prosze podac numer tel chcialbym sie dowiedziec czy ktos sie wyleczyl.

tak samo chce znac opinie na temat tego aparatu protermic kontakt priv

jestem w stanie odkupic te uzadzenia

i co myslicie o tym leczeniu dotylkowo jest tam gdzies post ??? ma ktos jakas wiedze ?

http://meskiezdrowie.pl/antybiotyki-dotylkowo-z-jednoczesna-termoterapia-3-9228.html

jestem w stanie sie spotkac z wami w 4 oczy przeujechac i porozmawiac. Badam temat.
 
Ostatnia edycja:
Co macie na myśli pisząc używki ? Papieroski też ? :)

Panowie.. mam jeszcze pytanko.. już kilka razy w ciągu roku.. zaobserwowałem w nasieniu takie czarne kropeczki.. zawsze myślałem że może to po prostu.. brud.. który miałem na dłoniach.. ale dzisiaj wyczytałem w google.. że te czarne kropeczki.. mogą być krwią w nasieniu :/

Czyli.. stan zapalny na prostacie sobie szaleje ? :/
 
Ostatnia edycja:

Alexx9

Member
Jeżeli ktoś potrzebuje lub chce spróbować to mam czopki przeciwzapalne Diclofenac i leki antydepresyjne, które leczą przewlekłe bóle obwodowe Dutilox 30 i 60 mg. Mi niestety nie pomogły, a receptę dostałem na dość dużą ilość.. Jak coś priv
 

marcelus

Active member
Mi też się udało zrobić dziecko przy mocnym zaostrzeniu więc niekoniecznie to ZGK ma wpływ. Wojcur w jaki sposób zrobiło się zaostrzenie, może źle aplikowałeś? Mi urolog zalecał 5 dni brania 5 dni przerwy. Długo brane mogą powodować problemy z jelitem, ale ile to długo ciężko powiedzieć kiedyś brałem z miesiąc dzień w dzień i nie zaobserwowałem żadnych zmian.
 

tomek745

Member
Przeciez jest
Wersja dojelitowa diclofenac sr mozna i tak leczyc stan zapalny prostaty tabletki dzialaja powoli uwalniajac substancje czynna . Ja po czopkach z diclo.dostalem krwawien, pozniej niwelowalem to czopkami z kwasem hialuronowym zeby zaleczyc rany.
 

mateo10

Member
Co macie na myśli pisząc używki ? Papieroski też ? :)

Panowie.. mam jeszcze pytanko.. już kilka razy w ciągu roku.. zaobserwowałem w nasieniu takie czarne kropeczki.. zawsze myślałem że może to po prostu.. brud.. który miałem na dłoniach.. ale dzisiaj wyczytałem w google.. że te czarne kropeczki.. mogą być krwią w nasieniu :/

Czyli.. stan zapalny na prostacie sobie szaleje ? :/

Tak, to najprawdopodobniej krew. Ja w ciągu roku raz miałem sytuację, że zauważyłem małą, ciemną kropkę zaschniętej krwi. Urolog mnie uspokoił, że tak się zdarza podczas tej choroby i niby nie oznacza jakiegoś nasilenia objawów.
 
Najwyżej.. jak to zauważe.. następnym razem.. to postaram się zrobić fotke i pokaże urologowi..

W moim przypadku.. było to kilka takich.. czarnych paproszków
 

Podobne tematy

Do góry